ЭмчЭндЭм• Изменено 02 мая 2024
Девочки, можно ли так носить?
Пригласили на свадьбу. Можна так пойти ?(сочетание середину и колье). Смущает, что камень синий(
Бабо-лебідка• 02 мая 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
И вообще застрелитесь потому Что вы некрасивая 😃
Красивая, но кажется что у вас живот и лишний вес. Может быть только на фото так. Но и на свадебных фото так же будет выглядеть.
Твоя подружайка• 02 мая 2024
Что платье, что украшения...а что лучше это ночной рубашки не нашлось?)) А украшения конечно не же смотрятся. Оденьте серьги просто с камнями белыми, их полно, можно подобрать к колье.
Анчо Ус• 02 мая 2024
Сукня зливається зі шкірою і не підкреслює красу фігури. Реально вона ще й проблемна в носці і виглядає неохайно. Синя прикраса взагалі сюди не підходить. Сережки можуть бути. Не знаю, автор. Вам вирішувати. Ви красуня, а ця сукня вас гасить.
Единая страна!• 02 мая 2024
Автор, Вам би темно синє плаття.
Воно б зробило фігуру стрункою і вигуляли б кольє під нього.
АБВГДейка• 03 мая 2024
Платье вам не подходит совсем, вы в нем ’теряетесь’, совершенно не ваш цвет и крой.
Клевотница• 03 мая 2024
Ответ дляСвекруня
а це сліди від акне, чи від загару на декольте у Вас?(
Отрубевидный лишай, скорее всего.
ЭмчЭндЭм
• 03 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Отрубевидный лишай, скорее всего.
Да нет это следы пост акнэ(
ВыФсеВрете• 03 мая 2024
Автор, у мене є схожа сукня, я її одягала на гендер-паті з мінімальними аксесуарами, ювелірними прикрасами, а не біжутерією, як на мене, то не погано вийшло.
Свекруня• 03 мая 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Да нет это следы пост акнэ(
це я до того що вам не треба близкучим привертати увагу і ще кулоном до якості шкіи там.. а от не блискучі буси якісь по лініі що я зеленим намалювала - ок! бо без ціпочки ніхто б і не помітив там нічого, а блискуче над постакне і ще кулн - пристально заставляють вдивлятися
ЭмчЭндЭм
• 03 мая 2024
Ответ дляСвекруня
Дякую вам за пораду🙂
ЭмчЭндЭм
• 03 мая 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Вам дуже гарно)