Сьогодні помітила, що від сонця над верхньою губою, там де виступає піт, з´явилася пігментація. Крем із SPF 50 використовую. Порадьте, як би це прибрати?
Міряю від одиниці• 02 мая 2024
І в мене також, причому вже років 6. На зиму світлішають, на літо темнішають. Що я тільки не робила- лазер, інʼєкції освітлюючі, керма, тоніки…. Все марно(
Ліплю вареники• 02 мая 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Ого. В мене була надія на лазер восени
Сірничок• 02 мая 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
1. Сдать анализ на ферритин и сывороточное железо, сдать анализ на фолиевую кислоту. При необходимости восполнить дефициты. 2. Пить более 1,5 литров в день
3. Принимать омега 3, если нет аллергии на рыбу 800 Epa в день
4. Принимать коэнзим Q10 на постоянной основе
5. Пить препарат транексам5 дней подряд по 250 мг в день
И рабочая схема от пигментации
Ответ дляСірничок
И рабочая схема от пигментации
Огромное спасибо!