Катюша 1992• 02 мая 2024

Лазерная эпиляция

Девочки! И мастера лазерной эпиляции! Обращаюсь к вам))
Это нормально, ходить на ЛЭ два года и в промежутках между процедурами (интервалы выдерживаются) раз в две недели сбривать отросшие волосы? ( Волоски отрастают мягкие и тонкие)
вре_Динка• 02 мая 2024
Звісно нормально голитися. Але дивно за треба так часто після двох років. У мене повільніше відростає. Під пахвами вже порожньо, пару волосин за декілька місяців відростає. На ногах та статевих губах ще є що підбивати (

автор Катюша 1992 • 02 мая 2024
Ответ длявре_Динка
Мені здається, що мене розводять просто, кажучи що волосся посвітлішало і ніби то його не бачить лазер, хоча воно не світле. І по кількості волосся його менше стало, але не на багато
вре_Динка• 02 мая 2024
Ответ дляКатюша 1992
Спробуйте інший лазер
автор Катюша 1992 • 02 мая 2024
Ответ длявре_Динка
Спробуйте інший лазер
Так воно напевно і буде, бо щось не ладне
___Nina___• 02 мая 2024
Ответ дляКатюша 1992
Або у вас щось з гормонами. Або вам слабо роблять, щоб ви частіше ходили.
timyrkina• 02 мая 2024
За 2 роки має вже кращий результат бути.
Але рости ще має..навіть якщо брати раз на 3міс ходити - то це 8 процедур за 2 роки, цього мало для позбавлення волосся..
Я ходила загалом років 4, інтервал 3-6міс, по-різному. Потім раз на рік.. стаж від початку процедур вже років 7 мабуть😂зате все лисе вже. Поодинокі волосини вилазять, то пінцетом прибираю.
Вже не була ’на підтримці’ більше року - бо немає потреби (пахви, голені, бікіні).
автор Катюша 1992 • 02 мая 2024
Ответ для___Nina___
Та ні, з гормонами все добре. Скоріше за все слабий лазер, хоча інтервали великі, не кожний місяць ходжу
___Nina___• 02 мая 2024
Ответ дляКатюша 1992
Ви робите в мережі салонів чи це майстер працює сама на себе?
автор Катюша 1992 • 02 мая 2024
Ответ для___Nina___
Сама на себе працює майстер

___Nina___• 02 мая 2024
Ответ дляКатюша 1992
Сама на себе працює майстер
Тоді вона точно спеціально слабо робить, щоб ви частіше ходили. Попросіть, щоб вона сильніше зробила наступного разу. Якщо будете міняти майстра, то дивіться, щоб був такий же лазер. Я, наприклад, від незнання поміняла діодний лазер на олександритовий, то волосся почало знову рости і довелося проходити курс процедур заново.
автор Катюша 1992 • 02 мая 2024
Ответ для___Nina___
Мені на діодному робили
ksusha1155• 02 мая 2024
Ответ дляtimyrkina
А після вагітності все спочатку треба робити, не знаєте?
Ежеви4ка• 02 мая 2024
Ответ дляksusha1155
В мене нічого не виросло, ходжу раз на рік на підтримуючу процедуру
автор Катюша 1992 • 02 мая 2024
Ответ дляЕжеви4ка
Я уже сама мрію про підтримуючу процедуру 😂 в моєму понятті це паоу волосин збрити і сходити раз в 6-12 місяців на підтримуючу процедуру 😂
Веккy• 02 мая 2024
Я 2 года без перерыва хожу