Дайте вподобайок• 02 мая 2024
Додаток для прослуховування ел книги
Підкажіть чи є такий додаток через який можна відкрити свою електронну книгу і слухати. Моєї книги немає в аудіокнижках, тільки надруккований або ел варіант. Зробила корекцію зору, не можу читати зараз, дуже втомлюються очі
Спробуйте оцей (додаю скрін). У нього олдскульний інтерфейс але там можна підгружати власні голоси. І він читає багато форматів, у т.ч. ePub, PDF. Головне слідуйте за вказівками, коли будете його налаштовувати та зніміть прапорець економії енергії, а то він буде зупинятися рандомно.
В цілому, якщо цей не зійде (йому далеко до ідеалу) можна шукати за тегом ’озвучування тексту’, бо коли пишеш про книги, то потрапляєш на продаж аудіо)
Дайте вподобайок
• 02 мая 2024
Ответ дляTammy21
Дякую, спробую 🌸