Дайте вподобайок• 02 мая 2024

Додаток для прослуховування ел книги

Підкажіть чи є такий додаток через який можна відкрити свою електронну книгу і слухати. Моєї книги немає в аудіокнижках, тільки надруккований або ел варіант. Зробила корекцію зору, не можу читати зараз, дуже втомлюються очі
Tammy21• 02 мая 2024
Спробуйте оцей (додаю скрін). У нього олдскульний інтерфейс але там можна підгружати власні голоси. І він читає багато форматів, у т.ч. ePub, PDF. Головне слідуйте за вказівками, коли будете його налаштовувати та зніміть прапорець економії енергії, а то він буде зупинятися рандомно.
В цілому, якщо цей не зійде (йому далеко до ідеалу) можна шукати за тегом ’озвучування тексту’, бо коли пишеш про книги, то потрапляєш на продаж аудіо)
Tammy21• 02 мая 2024
автор Дайте вподобайок • 02 мая 2024
Ответ дляTammy21
Дякую, спробую 🌸