Не гавкаю- но охраняю• 02 мая 2024
Як ви ставитесь до незвичайних імен для дитини?
Ну, наприклад, Мефодій або Натан?
Вимагаю спілкування• 02 мая 2024
Натан не странное имя
Мефодий напоминает старообрядческую секту
КаваЗМолоком• 02 мая 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Натанієля знаю одного
Боже, такий гарний хлопець росте!
Наташкой не дразнят?
Пусин Кукин• 02 мая 2024
Положительно
Радуюсь, что наконец-то больше разнообразных имен дают людям
Зайканалужайке• 02 мая 2024
Нейтрально. Но иногда в сочетании с отчеством и фамилией бывает смешно.
Дюагональ• 02 мая 2024
Мефодій не подобається, бо в дитинстві розповідали казку про козла Мефодія і у мене пряма асоціація. Але якщо людину таку зустріну, то навіть не натякну про це і засуджувати не стану. Чисто для своєї дитини не обрала б.
Ядвига Юсьлегко• 02 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Наташкой не дразнят?
В моем и моих детей окружении даже не припомню дразнилки. Либо люди адекватные, либо они остались в прошлом
ГЛЮкоза• 02 мая 2024
Це просто підзабуті, не модні імена. Двадцять-тридцять років тому і Микит, і Матвіїв не було.
От Джавеліни і Байрактари – цікаво, батьки вже пожалкували про такий вибір? А також Вільями з Флоріанами – ото тема 😂
дамаБезСобачки• 02 мая 2024
Хорошо отношусь. Все ограничения только у нас в головах.
У подруги внук родился, Ли́ас, красивое имя)
Коплю на груди• 02 мая 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Ну надеюсь он не Васильевич или Петрович
Два-три тижні і фсьо• 02 мая 2024
Отрицательно. Не моё дело конечно. Но имя все таки надо подбирать под фамилию и подумать какое будет отчество у внуков
дамаБезСобачки• 02 мая 2024
Ответ дляКоплю на груди
Там, где внук родился, отчества нет)
Коплю на груди• 02 мая 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Там, где внук родился, отчества нет)
Ну тогда другое дело
А то Лиас Васильевич Дедюшко ( к примеру) такое себе сочетание
Анти-анонім• 02 мая 2024
Ответ дляЗайканалужайке
А что смешного
Анти-анонім• 02 мая 2024
Ответ дляКоплю на груди
А если Васильевич, то что
ГЛЮкоза• 02 мая 2024
Ответ дляКоплю на груди
Ага, Ковбасенко 😂
Молчавочка• 02 мая 2024
Нормально ставлюсь
Іноді можу на мить здивуватися, якщо ще ніколи раніше такого імені не чула, або коли ну зовсім з прізвищем не поєднується.
А так мені пофіг, не мені же з тим ім´ям жити 👌🏻
Вакцениро Вона• 02 мая 2024
Ответ дляГЛЮкоза
В нас кіт Вільям))))
Ответ дляГЛЮкоза
У нас є у близькому колі дорослий Флоріан. Я б подивилася хто там пожалкував))) Лише приємні асоціації з цим ім´ям, звучить чудово.
Анти-анонім• 02 мая 2024
Ответ дляКоплю на груди
Ну тогда другое дело
Просто набор звуков
Ничем не лучше и не хуже, чем Иван Васильевич Дедюшко.
Просто ко второму вы привыкли
Из Кукуева я• 02 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Наташкой не дразнят?
Щоб дитина почала наташкою дражнитися, то спочатку дитині має хтось не з дуже розумних дорослих це підказати.