Їжак в панчохах• 02 мая 2024

Навіщо людина так може поводитися?

Дві колеги їдуть у відрядження. Дорога довга, за кордон.
Одна колега, най буде Маня, в процесі сумісних трапез з´ясовує що друга колега, Валя хай, є веганом, м´яса не вживає. І влаштовує якийсь жорстокий цирк:

- бачить собаку і каже - мабуть на живодерню везуть
- розповідає, ах як шкода що ти не їсиш м´яса, я б тебе запросила додому, показала як ми ошкурюємо свиней, як з них кров тече
- а я от багато років не живу в селі, але мене ще й досі запрошують різати триденних козенят - я в цьому профі, зараз розповім як я це роблю
- от дивись, ця прожилка на салі означає що воно супер пупер, тому що свиню кололи живою

і так далі, це лише частина її розповідей яке смачне м´яско що вона їсть, з якого молодокго барашка чи курятини воно було і так далі.

І людині кажеш - Маня, давайте ми змінимо тему, ви ж розумієте що я не можу це слухати. Вона на мить завмирає, дивиться тобі в очі і каже: ти просто не розумієш як тане в роті новонародженого ягняти, ти обов´язково маєш покуштувати..

В мене таке враження що в людини з головою щось не так. Або робить це спеціально, хоча нічого їй ніхто лихого не робив, взагалі до того не спілкувалися майже..
Мамзелькіна• 02 мая 2024
Я ем мясо, но меня стошнило. В пень такую коллегу.

Та никада в жизни• 02 мая 2024
Я мясоед, но такого собеседника послала бы в далекое путешествие. Явно недообследованная особа
Зубачистка• 02 мая 2024
Ну конечно она делает это специально. Нашла вашу слабую точку. И будет давить
Мамзелькіна• 02 мая 2024
Маньячка кровожадная, я б от неё подальше держалась.
Я супер-пупер• 02 мая 2024
Садистка + ку-ку
ПодругаМужа• 02 мая 2024
Хвора токсична людина, треба бути обережною, бо може пригостити салатиком з мясом
Безпорадна Кроко• 02 мая 2024
она Вас сознательно начала травить, непонятно зачем, видимо натура такая гнилая

Идеальная оптимистка• 02 мая 2024
Блііін, у мене була така знайома. Стосувалось не їжі, але вона знаходила те, що людину може задіти і ’била’ туди постійно, повертаючись в кожній розмові саме в болюче місце.
Я намагалась ігнорувати, мені завжди було пофіг на чужу думку, але це так діставало!!
Навіщо? ХЗ, але їй було 15-16 на той момент. Потім наче переросла, ми вже не спілкуємось давно ( при чому вона завжди щиро не розуміла, чому з нею не хочуть спілкуватись).
Пугачиха• 02 мая 2024
Простите, а что, старый добрый мат уже не в почете?
Гола з конопель• 02 мая 2024
Навушники у вуха і до побачення. Хвора якась.
Можна, звісно, перед цим сказати, що ти, Маню, виглядаєш зараз як дурочка і незрозуміло чого намагаєшся досягти своїми жартами. А також сповістити про це hr.
Хай Маня лікується
Папина дочка• 02 мая 2024
Хвора якась. Ви хоч не в одному номері живете? Бо я би при такій очі заплющити боялася
Метровий сантиметр• 02 мая 2024
Відповідь у вашому ж питанні: бо може. Як путін . Як інші садисти. Бо спинити її радикально неможна, а по закону - довго. Звільнятися через неї? Спробувати копати під неї? В будь якому разі це буде довга марна трата сил.
Спробуйте просто мовчати, ігнорувати. Хай собі говорить. Ви її не слухаєте, не відповідаєте. Зрідка хіба ’Ти щось сказала? Я не почула, мені не цікаво’
Дамасская Роза• 02 мая 2024
Автор, лучшая защита в таких случаях - задавание вопросов. Например: Что ты сейчас делаешь? или Что ты хочешь этим сказать? или Какой ответ ты от меня ждешь? или Что это значит для тебя? или Чем я могу тебе помочь? Поверьте, задавание вопросов - это самая тонкая пассивная агрессия, это приводит человека в замешательство, потому что переводит фокус внимания на него самого. Человек как бы просыпается, его это отрезвляет: ’а?’ ’что?’ (это я образно). Ему становится неловко. Попробуйте, но вопросы задавайте безэмоционально. Она почувствовала Вашу слабость, поменяйте перевес сил. На каждую ее реплику - вопрос.
Мамзелькіна• 02 мая 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Мабуть ця сука выросла і стала моєю свекрухою. Пришелепкувата людина на всю голову. Наговорить самого яду, через 5 хвилин у неї все добре, а мене аж трусить.
Мамзелькіна• 02 мая 2024
Ответ дляДамасская Роза
Так это ж какую нервную систему нужно иметь, чтобы так отбиться? Оно то работает, только такие люди обычно и время подбирают капец какое удобное для своих маньячных игрищ.
Дамасская Роза• 02 мая 2024
Ответ дляМамзелькіна
Ну так нужно тренировать навык, как тренируем тело и прокачиваем прочие опции своей личности. Это же лучше, чем сопли пускать и становиться жертвой. В данной методике не нужно проявлять агрессию, истерить, говорить на повышенных тонах... Доброжелательная улыбочка на лице и вопросик в ответ на каждую странную реплику. Такой способ и самой позволяет успокоиться кстати. Ты как бы моментально выпрыгиваешь из растерянной жертвы. Не нужно прежде успокаиваться и глубоко дышать. Здесь как раз все работает наоборот. Поймите, что вопросы - это ВСЕГДА агрессия. Даже вопросы наподобие ’как дела’? Задающий вопросы ВСЕГДА ведущий в игре ) Отвечающий - ведомый.
Тундиринда• 02 мая 2024
Ну такое описание и мне бы не понравилось.
Я конечно стебусь периодически над знакомыми веганами, но тут ту мач по-моему
Лукава Кішка• 02 мая 2024
Ответ дляЗубачистка
А с какой целью? Зачем?
КондуктЕр тролейбуса• 02 мая 2024
начните ей отвечать в стиле - не каждому нравится трупов есть, представь как они гниют внутри, какая вонь) это не мои рассказы, как раз подружки, которая резко стала вегетарианкой, и под стейк любила нагружать окружающих))) уже бросила она это дело и теперь стейки обожает)) но было время)