03 мая в 00:16

Вокзал Боярка. Терміново.

Скажіть, хто знає, чи є у Боярці на залізничному вокзалі кімнати відпочинку? Чи кімнати мами і дитини щоб можна було провести там ніч?
Мафиозная 03 мая в 00:22
Нема, там і вокзалу нема,
автор Шлях до зірок 03 мая в 00:24
Блін....
Жінка з 2 дітками опинилась там у дитячій лікарні. На ніч їх не залишили, таксі виклик не прийняли, бо час комендантської. Що робити, куди йти не зрозуміло....
3 1
ТочноБудет 03 мая в 00:25
Ответ дляШлях до зірок
Блін....
Жінка з 2 дітками опинилась там у дитячій лікарні. На ніч їх не залишили, таксі виклик не прийняли, бо час комендантської. Що робити, куди йти не зрозуміло....
Викликати поліцію. Нехай відвезе додому
Мира всем 03 мая в 00:26
Ответ дляШлях до зірок
Блін....
Жінка з 2 дітками опинилась там у дитячій лікарні. На ніч їх не залишили, таксі виклик не прийняли, бо час комендантської. Що робити, куди йти не зрозуміло....
Сидіти у приймальному відділенні.
А там знайдуть прихисток.
Вночі виписали?
Дивно…
Всміхайлик 03 мая в 00:26
А дім де?
Мира всем 03 мая в 00:26
Ответ дляТочноБудет
Викликати поліцію. Нехай відвезе додому
Супер!
Гарна ідея!
Крапипопка 03 мая в 00:27
Ответ дляШлях до зірок
Блін....
Жінка з 2 дітками опинилась там у дитячій лікарні. На ніч їх не залишили, таксі виклик не прийняли, бо час комендантської. Що робити, куди йти не зрозуміло....
Пусть просятся переночевать в больнице, объяснят ситуацию. Тем более она в больницу обращалась за мед. помощью
ТочноБудет 03 мая в 00:27
Ответ дляМира всем
Супер!
Гарна ідея!
Є поняття поліцейське піклування
автор Шлях до зірок 03 мая в 00:27
Ответ дляВсміхайлик
А дім де?
За 50 км від боярки
Мира всем 03 мая в 00:28
Ответ дляТочноБудет
Є поняття поліцейське піклування
Я ж не проти…
Навіть не додумалась, що так можна.
Вони чернують.
Їм 50 км не складно повинно бут.
ТочноБудет 03 мая в 00:29
Ответ дляШлях до зірок
За 50 км від боярки
Якщо в лікарні так, то викликайте поліцію і просіть поліцейське піклування
автор Шлях до зірок 03 мая в 00:29
Ответ дляМира всем
Сидіти у приймальному відділенні.
А там знайдуть прихисток.
Вночі виписали?
Дивно…
Їх близько 23 привезли, наклали шви, дали якусь довідку щоб на блок постах пропускали і відпустили. Абсурдно, але як є. Теж кажу щоб поверталась у приймальне.
На пункті де швидкі їм сказали що не можуть впустить....
ТочноБудет 03 мая в 00:30
Ответ дляМира всем
Я ж не проти…
Навіть не додумалась, що так можна.
Вони чернують.
Їм 50 км не складно повинно бут.
3 пункт відноситься до ситуації
Мира всем 03 мая в 00:31
Ответ дляШлях до зірок
Їх близько 23 привезли, наклали шви, дали якусь довідку щоб на блок постах пропускали і відпустили. Абсурдно, але як є. Теж кажу щоб поверталась у приймальне.
На пункті де швидкі їм сказали що не можуть впустить....
Хай телефонують 102
Мира всем 03 мая в 00:32
Поліція допоможе знайти вільну палату на ніч
ТочноБудет 03 мая в 00:33
Якщо 102 не додзвоняться
автор Шлях до зірок 03 мая в 00:40
Дякую, всім хто спробував допомогти.
В приймальне впустили. Палати не надали, але хоч не на вулиці.
Всім тихої ночі.
автор Шлях до зірок 03 мая в 00:42
За поліцію інформацію передала. Не знаю чи скористаються нею, але від себе дякую, бо я про такий нюанс і не знала.
Балаболка 03 мая в 00:43
Ответ дляТочноБудет
Якщо в лікарні так, то викликайте поліцію і просіть поліцейське піклування
І яка з цих категорій - дієздатна мама з 2 дітьми, що спізнилися на автобус?
Балаболка 03 мая в 00:45
Ответ дляТочноБудет
Якщо 102 не додзвоняться
Ви впевнені, що за цим номером відповідають цілодобово?
Полонянка SexShop-а! 03 мая в 00:56
Є недорогі готельчики у Боярці по гугл меп можна знайти
Пошаманю 03 мая в 01:12
Який вокзал у Боярці? Ви з рашки?
автор Шлях до зірок 03 мая в 01:13
Ответ дляПошаманю
Який вокзал у Боярці? Ви з рашки?
Дуже дотепно
ТочноБудет 03 мая в 06:59
Ответ дляШлях до зірок
Дуже дотепно
Як справи? Де провела мама з дітками ніч?
автор Шлях до зірок 03 мая в 11:31
Ответ дляТочноБудет
Як справи? Де провела мама з дітками ніч?
Уже все добре. Вранці поїхали додому. А ніч провели у коридорі приймального відділення.
ТочноБудет 03 мая в 13:57
Ответ дляШлях до зірок
Уже все добре. Вранці поїхали додому. А ніч провели у коридорі приймального відділення.
Ужас. Що за ставлення до людей?