Белоснежко• 03 мая 2024
Людиии, на кладовищі пити та їсти не можна
Господь з вами, почитайте хоть ініормацію якусь, а не тупо робіть так як робили ваші предки
вентиляторная• 03 мая 2024
Думаю что мои бабушка и дедушка не против если я поем на их могиле))))
И кто сказал шо нэ можна? Вы?
Зроблено у 80-х• 03 мая 2024
Та идите вы…. есть дома
Мы едем в село и это единственный день в году, когда все приезжают туда на кладбище. Откладывают свои дела, планируют. Специально поставили большой стол с навесом - там и собираемся. Збуханих та щасливих там нет. Посидели, поговорили - и разъехались по домам. Моя бабушка так делала, родители. И я так тоже делаю. И не перестану. Только из-за того, что вам это не нравится
Зроблено у 80-х• 03 мая 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Бабуся і прабабуся їли там і пили, і цукерки залишали
І ми будемо
Божий одуванчик• 03 мая 2024
А ви хіба вірите не так само, як робили ваші предки?
Я на кладовищі не їм, якщо що. Але теми «ви неправильно дотримуєтесь релігійних та напів релігійних традицій» змушують посміхатися
Вишневий цвіт• 03 мая 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
І ми будемо
Я не буду, як ви не проти. Кладовища не люблю, останній раз там була років 20 тому.
Фрекен бок• 03 мая 2024
Я зараз в Норвегії, працюю в школі. Нещодавно наші укр діти розповідали одному норвезькому вчителю наші пасхальні традиції. Ну і розповіли, шо ми їмо і п´ємо на кладовищі і показали фото. Ви б бачили його лице)
Ответ дляФрекен бок
А швейцарці їдядь котів. У кожного народа свої традиції )
Бронетапці• 03 мая 2024
От помітила, що тільки ’віруючі’ такі набожні, що аж ненавидять інших людей, які щось роблять не так, як вони вважають. Як ці релігіозні достали зі своєю злобую, кричать, коли паски пекти, коли що робити. Невже віруючі всі такі ?
Налогообложу• 03 мая 2024
Ответ дляНа циголках
С предками ничего не было, и с ними не будет
Как это не было? Они все умерли
Пьяная вишня• 03 мая 2024
У меня отец был атеист, но при этом категорически был против застольев на могилках. Я тоже. Для меня это энергетически тяжелое место, не для поесть я туда прихожу. И кстати, поминаю умерших я в храме панихидой, а не водкой и закуской.
дякую аж підскакую• 03 мая 2024
Ответ дляНалогообложу
Как это не было? Они все умерли
100% из-за того, что ели на кладбище
Бронетапці• 03 мая 2024
Ответ дляФрекен бок
Була в Норвегії, то що вам сказати, нехай слідкують за своїми дітьми. На дискотеці з 14 років спірне, наркотики , тютюн, і батьки про це знають. Кажуть: ну то молодість, що ж такого. В мене теж після цієї відповіді лице помінялось.
Бронетапці• 03 мая 2024
Ответ дляНалогообложу
Как это не было? Они все умерли
Ну і ви ж не будете Дунканом Маклаудом?)
Одна_на_всей_планете• 03 мая 2024
Ответ дляБронетапці
Бронетапці• 03 мая 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
фото
Так і є. Дякую, що цю притчу сюди виставили, я за неї забула.
Отчебучкина• 03 мая 2024
Для меня это сродни извращению, я только лет 5-7 назад узнала что там надо кушать. Бррр, зачем
Папина дочка• 03 мая 2024
Не знаю можно, или нельзя. Но для меня это всегда было странно, благо у еас в семье такой традиции нет.
З горіха зерня• 03 мая 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Та идите вы…. есть дома
А звідки Ви. В селі у бабусі такого не має,ніяких столів ніх о не ставить і не ставив, поляни не накриває. Після кладовища всі раніше збиралися у бабусі, зараз у тітки. В місті так роблять відсотків 10, і то приїзжі. В мене начальниця бувша, кацапка, так робить. В церкві священики в нас просять нічого не нести на кладовище, нічого не залишати
Единорог помог• 03 мая 2024
Ответ дляВишневий цвіт
А до чого люблю-не люблю? То мабуть просто в вас там нікого немає. А якщо там рідні поховані, все одно ходишь, пригрести там, до ладу могили привести.
Пошаманю• 03 мая 2024
Ответ дляОтчебучкина
Земля и еда несовместимы
Да вы что...
Так еда берётся из земли, фактически растет.😁
Я на хвилинку• 03 мая 2024
Ответ дляБронетапці
В мене мама ходить в церкву, постує. Вчооа я заікнулась, що сьогодні планую пекти паски. Господи, що ч почула
ледь не прокльони. Стара людина, ходить в церкву, а таке городить.
Единорог помог• 03 мая 2024
Ответ дляФрекен бок
Які фото, хто там фотографується с бутербродом на фоні могил? Такі вже казкарі...
Отчебучкина• 03 мая 2024
Ответ дляПошаманю
Да вы что...
Согласна, но зачем кушать на костях