Счастье_же_вот_оно• 03 мая 2024

Срочно подскажите где купить муку с 13 и выше белка на панеттоне?

В каких магазинах ? Или если кто-то знает где в Харькове
Анонимус Я• 03 мая 2024
Сільпо завжди була.
Света С Приветом• 03 мая 2024
Ответ дляАнонимус Я
Сільпо завжди була.
Это какая именно? Ни разу в Сильпо не видела такую
Анонимус Я• 03 мая 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Зараз пошукаю, що б показати)
Видна міленіалка• 03 мая 2024
Мука Caputo как пример, погуглите где ближе к вам купить
Анонимус Я• 03 мая 2024
Ось ця є , але вона недешева 120 за кг.
Сиджу тихенько• 03 мая 2024
Метро
автор Счастье_же_вот_оно • 03 мая 2024
Ответ дляАнонимус Я
Ось ця є , але вона недешева 120 за кг.
Вона точно є в атб чи тільки на сайті, бо буду їхать з пригорода за мукою
Света С Приветом• 03 мая 2024
Ответ дляАнонимус Я
Ось ця є , але вона недешева 120 за кг.
Это наверное не во всех Сильпо, я в своих сколько искала в наличии подобную, не было(. Но доставка у них быстрая, думаю автору подойдет
Анонимус Я• 03 мая 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Вона може стояти окремо, з пастами ( з кунжуту) різними, якимись дорогими соками у стеклі, еко продукти)) Краще питати у продавців, або доставку зробити.
Анонимус Я• 03 мая 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Сільпо. В АТБ не шукайте такого навіть.
Сиджу тихенько• 03 мая 2024
Еще барилла 00 синяя пачка 1 кг в районе 80 грн
Анонимус Я• 03 мая 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Автор, у вас є доставка? То краще так. А то може немає в магазині, таке теж буває. Або моніторьте інші магазини, що б хоч десь купити
Анонимус Я• 03 мая 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Воно є у Метро. Гарне борошно, я забула за нього.
Автору краще в Метро їхати, там вибір побільше всякого борошна. Наше борошно Зернарі, теж гарне. Там є якесь преміум. Супер здоба з ним.
Анонимус Я• 03 мая 2024
Автор, Метро їдьте. Точно щось купите із такого борошна.
Анонимус Я• 03 мая 2024
Ось Зернарі, мені сподобалась. Це Україна.
Пополняю_Карму• 03 мая 2024
Простіше/дешевше це додавати клейковину, я так роблю коли потрібно. Клейковина/глютен це і є майже чистий білок з борошна.
Якщо борошно, наприклад, має 10 білка еа 100 грамів, а Вам потрібно мінімум 14, тоді на 100 гоамів борошна достатньо добавили 5 грам клейковини. Тобто на 1 кг борошна 50 г (3-4 ложки) столові.
Анонимус Я• 03 мая 2024
Ответ дляПополняю_Карму
А де її брати?
Пополняю_Карму• 03 мая 2024
Ответ дляАнонимус Я
Там 10,3 білка - стандартно. А автор питає від 13.
Пополняю_Карму• 03 мая 2024
Ответ дляАнонимус Я
А де її брати?
Замовити в інтернет-магазині, в пекарськи є, на маркетпоейсі розетка є. Просто одного кг вистачить надовго. А якщо просто борошно в інтернеті замовляти, то можна розоритися на доставці.
Анонимус Я• 03 мая 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Так, я розумію. Я про всяк випадок написпла, як не найде, то саме це борошно гарне. Здоба в мене з неї пухка, гарно піднімається
Анонимус Я• 03 мая 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Дякую.
Анонимус Я• 03 мая 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Де ви раніше були, з такою гарною порадою)))) я розорилася трохи.
мимАпроходила• 03 мая 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Як раз вчора подружки казали за це борошно. Там 13, пачки не оновили
Пополняю_Карму• 03 мая 2024
Ответ длямимАпроходила
В мене 10,3 на пачці і оф сайт виробника теж 10,3.
Іншої інформації в мене не має.
Пополняю_Карму• 03 мая 2024
Ответ дляАнонимус Я
Я просто років 10 назад шукала таке борошно під закваску, не могла знайти взагалі і вимучила свого технолога по печиву, вона підказала.
Щастя-здоровля• 03 мая 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Іншої інформації в мене не має.
Ось, сьогодні купила борошно зернарі, де паска намальована, є 13.46 білку
автор Счастье_же_вот_оно • 03 мая 2024
Купила , такую 13.3 белка
Пополняю_Карму• 03 мая 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Купила , такую 13.3 белка
Но с твердых сортов. Вы в выпечку?