Безсовісна кума• Изменено 03 мая 2024

В Європі самостійно мало готують?

Жили в Польщі, потім в Німеччині. Всюди кінські тарифи на воду та електроенергію. Коли жили в Польщі ми готували так само, як вдома. Рахунки прийшли космічні.
Зараз живемо в Німеччині.
Ось, наприклад, купити у закладі готову курку гриль коштує 12 євро.
Для порівняння купили сиру курку в магазині, яка затягнула на 8 євро. Плюс приправа 1 євро. Вже 9. В духовці при 200 градусах запекти 40 хвилин плюс вимити духовку, противень після приготування (вода, електроенергія)… Мені здається, що купити у закладі буде навіть дешевше, аніж приготувати/прибрати самому.
А Ви як часто готуєте за кордоном? Що по витратам ?
І цікаво, чи є корінні мешканці, які повністю самостійно готують?
Два-три тижні і фсьо• 03 мая 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Коли вже біженці свій форум створять???
Так заголовки таких тем красноречивые. Зачем заходить и нервничать? 4 млн выехали из Украины. Это тоже наши соотечественники.
кнопкодав• 03 мая 2024
Мені навпаки це б сподобалося. Це ж добре. І мені не треба голову собі морочити і людям заробіток є. На жаль в Україні готова їжа дорого коштує, майже в 2-3 рази ніж самому готувати виходить, не накупуєш постійно.
ВільнаНазавжди• 03 мая 2024
Ответ дляМлинець Мій
Они не готовят, так как не умеют, это подвиг для них, а не экономия
а вы вообще жили в семье европейцев за границей?
ВільнаНазавжди• 03 мая 2024
Ответ дляМлинець Мій
Так. Для них готовить дико. Проще бутерброд сделать, а не суп варить
Европа очень разная. и во всей Европе ценят домашнюю еду
ВільнаНазавжди• 03 мая 2024
Ответ дляПолБатона
Так, більшість європеєк не вважають доцільним витрачати стільки часу на набивання шлунків. А чоловіки, звичайно, просто вважають це нижче свого рівня.
где вы такой ерунды набрались? В Европе в семьях в основном как раз готовят мужчины или напополам с женой. Здесь полное равноправие в семье, работа, быт, дети - все пополам делится
ВільнаНазавжди• 03 мая 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Я до того, що витрати практично однакові: що купити готову, що самому приготувати!
В Україні однозначно дешевше самому приготувати.
холостяки покупают, а нормальные полные семьи готовят дома, как и у нас. Вы в Украине не покупаете готовую продукцию только из за цены? Или все же потому, что дома уверены в качестве ,свежести, стерильности и прочем?
ПолБатона• 03 мая 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Саме так. І тому попросту ніхто не відпахує повноцінну зміну на кухні. Всі розуміють, що це труд і або ділять це навпіл, або купують майонезний салат у супермаркеті та не паряться.
Млинець Мій• 03 мая 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Я тут живу. И куча знакомых.
ВільнаНазавжди• 03 мая 2024
Ответ дляIshoy
Я готовлю дома много. Не важно, дешевле это или дороже, я просто хочу знать что я ем. Конечно, иногда и покупаем еду, но это скорее исключение. А иностранцы да, едят или в кафе или бутерброды. Никто как у нас не готовит
пишите тогда уж страну. я в Словакии. все нормальные семьи готовят дома
ВільнаНазавжди• 03 мая 2024
Ответ дляМлинець Мій
Я тут живу. И куча знакомых.
значит ваша выборка неинформативна. у вас семейные знакомые или холостяки и студенты?
Поліпривіт всім• 03 мая 2024
Ответ дляСама не знаю
а это не ваше дело,людей судить.
Я думаю це не в образу вам було сказано. Просто є люди, які дійсно отримують задоволення від приготування їжі. І вони ніколи не зрозуміють тих, кому це в напряг.
Області пітьми• 03 мая 2024
Германия. Все готовят, но на один раз. Мужчины , как и женщины, убирают, стирают, готовят. Очень любят булочки. Они у них и на завтрак, и на ужин. Поначалу было непривычно, что на завтрак у них булки с разными намазками и сырами, еще яйца варенные. Обеды и ужины уже полноценные. Смотрю, что холостые и незамужние в основном покупают готовые салаты и супы.
Лунтик-паунтик• 03 мая 2024
Ответ дляМлинець Мій
Так они на завтрак и ужин из едят )