ВсеПроВсехЗнаю• 04 мая 2024
Це вітрянка чи ні?
Зблизька я її не бачила, не знаю як виглядає. У дитини 2 прищіка на плечах, тверді з водою.
СирОжино пирОжино• 04 мая 2024
Схоже. Подивіться ще на голові. У моїх перші прищики з´являлися під волоссям.
ВсеПроВсехЗнаю
• 04 мая 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Немає.
ЗавЛабСнаб• 04 мая 2024
Должно чесаться. Сильно. И они мягкие должны быть. И больше размером. Температура есть? Если нет, то может и не ветрянка. Внешне, если честно, не очень похоже.
Месяц назад у меня была.
СирОжино пирОжино• 04 мая 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Немає.
Червоних цяточок (ще недозрівших прищиків) по тілу немає?
18 мнеУЖЕ• 04 мая 2024
В волосах или на висках есть такое ? Если да - это ветрянка ( недавно с дочкой такое проходили
ЗавЛабСнаб• 04 мая 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Они не на первый день появляются. Начале пара штук
Пацака-задирака• 04 мая 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Немає.
Особисто у мене не було на голові і обличчі взагалі, тому може і не бути. На ногах, доречі, теж.
ЗавЛабСнаб• 04 мая 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
У меня в волосах в первый день не было. Рука и подбородок, всего 2 прыщика не похожих друг на друга. А вот с температурой понеслось.. где из только не было
ВсеПроВсехЗнаю
• 04 мая 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Є. На шиї
СирОжино пирОжино• 04 мая 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Є. На шиї
Тоді чекайте. Якщо наберуться водичкою, то вітрянка. Скільки дитині років?
ВсеПроВсехЗнаю
• 04 мая 2024
9. Вже на скронях побачила. Ну може й добре, що перехворіє, я хотіла після 10 років вакцинувати.