04 мая в 11:56

А якщо виграти Грін карту - то треба обовʼязково їхати в США жити?

Пустощі-веселощі 04 мая в 11:57
Ох
вре_Динка 04 мая в 11:59
Нащо подаватися на неї якщо не збираєшся їхати? Щоб що? Щоб інші мали менше шансів?
Мейк-ап форева 04 мая в 11:59
А вы не хотите? В чем смысл тогда участвовать в лотерее?
Айпишница 04 мая в 12:00
Для цього і грають
Хомо_сапиенс 04 мая в 12:02
никто вас не заставит ехать
но смысл тогда играть
автор Девальвация 04 мая в 12:05
Ответ дляХомо_сапиенс
никто вас не заставит ехать
но смысл тогда играть
Щоб спробувати шанс чи виграю
19 1 1
Сегодня не целуюсь 04 мая в 12:06
Знаю людину, яка виграла і не поїхала. Торгує на Петрівці в Києві, на книжковому базарі.Коля-грин карта.
6 1
Оч@ров@Шк@ 04 мая в 12:07
а після виграшу проїзд оплачують? які переваги виграшу з точки зору фінансів?
10 1 1
автор Девальвация 04 мая в 12:08
Ответ дляОч@ров@Шк@
а після виграшу проїзд оплачують? які переваги виграшу з точки зору фінансів?
Мені здається шо грін карта це як віза
Сегодня не целуюсь 04 мая в 12:14
Ответ дляОч@ров@Шк@
а після виграшу проїзд оплачують? які переваги виграшу з точки зору фінансів?
Переваги тільки юридичні.
Мейк-ап форева 04 мая в 12:14
Ответ дляОч@ров@Шк@
а після виграшу проїзд оплачують? які переваги виграшу з точки зору фінансів?
Нет. Просто дают право жить и работать. Без нее вы не сможете это.
Файна цьоця 04 мая в 12:15
Ответ дляДевальвация
Щоб спробувати шанс чи виграю
Мдааа....розуму 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Куратор дебошей 04 мая в 12:18
Сьогодні результати!
Теж чекаємо
Оч@ров@Шк@ 04 мая в 12:16
Ответ дляМейк-ап форева
Нет. Просто дают право жить и работать. Без нее вы не сможете это.
але ж по ю4ю поки що ті ж самі умови
Несу пургу 04 мая в 12:16
Ответ дляОч@ров@Шк@
а після виграшу проїзд оплачують? які переваги виграшу з точки зору фінансів?
Так і будинок дають на березі океану,а далі вже сам
8 2
Хомо_сапиенс 04 мая в 12:16
Ответ дляДевальвация
Щоб спробувати шанс чи виграю
Участие платное, вам не сказали?
Куратор дебошей 04 мая в 12:17
Ответ дляОч@ров@Шк@
а після виграшу проїзд оплачують? які переваги виграшу з точки зору фінансів?

Ніяких.
Ви просто одразу маєте право легально жити і працювати в США. А потім і стати громадянином.
Без карти до цього довгий шлях.
Мейк-ап форева 04 мая в 12:17
Ответ дляОч@ров@Шк@
але ж по ю4ю поки що ті ж самі умови
Так это поки що. А с грин картой уверенность на 10 лет.
Ацетилсалициловая кислота 04 мая в 12:20
Ответ дляДевальвация
Мені здається шо грін карта це як віза
Це своєрідна віза на перший приліт. Далі там на місці оформлення самої пластикової грін карти - підтвердження, що ви стали резидентом.
ОдинРазНадетое 04 мая в 12:20
Ответ дляДевальвация
Мені здається шо грін карта це як віза
Ви перш ніж приймати участь в лотереї хоч би почитали щось про грінку.
ОдинРазНадетое 04 мая в 12:20
Ответ дляОч@ров@Шк@
але ж по ю4ю поки що ті ж самі умови
Не зовсім
ОдинРазНадетое 04 мая в 12:21
Ответ дляХомо_сапиенс
Участие платное, вам не сказали?
Участь безкоштовна
Ацетилсалициловая кислота 04 мая в 12:22
Ответ дляСегодня не целуюсь
Знаю людину, яка виграла і не поїхала. Торгує на Петрівці в Києві, на книжковому базарі.Коля-грин карта.
Просто у Колі не було фінансів оформити все. Та запезпечити фонд на перебування там на перший час, тим більше якщо він з сім´єю.
Ацетилсалициловая кислота 04 мая в 12:25
Ответ дляОч@ров@Шк@
а після виграшу проїзд оплачують? які переваги виграшу з точки зору фінансів?
Переваги - ваш шанс стати резидентом США без проволочок. Але підготовка до цього - дорого. З момента виграшу до отримання тимчасової візи на вліт - 2-2.5 років.
Пустощі-веселощі 04 мая в 12:29
Ответ дляДевальвация
Щоб спробувати шанс чи виграю
У вас не в порядке с головой
1 1
Ацетилсалициловая кислота 04 мая в 12:34
Ответ дляДевальвация
Щоб спробувати шанс чи виграю
Грайте в грошові лотереї. Тестуйте шанси там).
Сегодня не целуюсь 04 мая в 13:54
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Просто у Колі не було фінансів оформити все. Та запезпечити фонд на перебування там на перший час, тим більше якщо він з сім´єю.
Приблизно так і було. Діти відмовились їхати, переконати не вдалося. А він це все робив щоб виїхати сім´єю.
Тирамісу на терасі 04 мая в 15:04
Ответ дляКуратор дебошей

Ніяких.
Ви просто одразу маєте право легально жити і працювати в США. А потім і стати громадянином.
Без карти до цього довгий шлях.
Ну не так всё просто.
Сама процедура начиная с подачи, теоретического выигрыша и оформления документов занимает около 2 лет.
Кроме того сам выигрыш ещё не гарантия того что вы сможете вовремя оформить необходимые для выезда документы.
Ну не забываем что билеты в США стоят недешево.
Мы когда-то считали, в случае выигрыша нужно будет потратить около 2.000 долларов на каждого члена семьи для того чтобы оформить документы и купить билеты.
Так что если нищий выиграет green card - ему это ничем не грозит...😁
Говорилка 04 мая в 18:20
Ответ дляДевальвация
Щоб спробувати шанс чи виграю
Если выиграете и не поедете, то больше участвовать не дадут.
Говорилка 04 мая в 18:21
Ответ дляДевальвация
Мені здається шо грін карта це як віза
Да, не более того.