Шлях до зірок• 04 мая 2024

В прошлом году на Пасху ТЦК в церквях были?

Хочется посвятить пасочки всей семьей. Но и на ТЦК нарваться не хочется. Мне кажется, что не должны, это уже совсем за гранью. Но вдруг в прошлом году кто-то знает, что и в церквях стояли?
автор Шлях до зірок • 04 мая 2024
*пасочки :)))
Однозначная• 04 мая 2024
Нет, в прошлом такого не было.
Сейчас они просто везде расползлись, лучше будьте аккуратнее
Гарні диньки• 04 мая 2024
Ходять чутки що на кладовища збираються, а там хто зна
РойЛеля• 04 мая 2024
До чого все дійшло...
Ворую вкусняшки• 04 мая 2024
На все Воля Божа
ПлакалаВАвто• 04 мая 2024
На поминках наступної неділі на кладовищах будуть тцк
Natal_ka91• 04 мая 2024
Дурдом, до чого довели що люди навіть в церкву бояться вийти(
Кіна не буде• 04 мая 2024
Сьогодні з двох боків на виїзді з міста бачила ( місто біля Києва)Кажу батьку, це вже нічого святого нема, знають, що люди будуть їхать за покупками до свята і вони стоять, яке то в людини свято вже буде, якщо сьогодні повістку вручать. Не здивуюсь, якщо завтра і по церквах ходитимуть.
Kidstaff Bot• 04 мая 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
чаревна• 04 мая 2024
Ответ дляКіна не буде
Святые кацапы на нас лезут, а у наших ничего святого...анекдот
Фернанда• 04 мая 2024
в Киеве, в прошлом году, не было такого
Isa Dora• 04 мая 2024
Ответ дляФернанда
в Киеве, в прошлом году, не было такого
Но и так в Киеве и тцк не было в прошлом году тоже...
А сейчас кошмарят везде.
Фернанда• 04 мая 2024
Ответ дляIsa Dora
А сейчас кошмарят везде.
так я не спорю, ответила именно на вопрос автора, были ли они в церкви на Пасху в прошлом году. Я была в прошлом году в церкви в этот день-не было их там, а как в этот раз будет, кто его знает(
Bransoletka• 04 мая 2024
Ні, не було.
Bransoletka• 04 мая 2024
Ответ дляКіна не буде
То вони і в січні-грудні перед Різдвом лазили всюди. То для них дні джек-поту, не треба ні за ким бігати, шукати.
Peaceful sky UA• 04 мая 2024
підписана на Діда ( Грім) снайпер ЗСУ, зараз лікується в Києві. Пише з гумором, мовляв, на вихідних з Києва у область їздив по справах - то два рази трохи в армію не забрали.
Peaceful sky UA• 04 мая 2024
Ответ дляBransoletka
8000 грн. премія за одного спійманого.
Bransoletka• 04 мая 2024
Ответ дляSmiley Face
8000 грн. премія за одного спійманого.
Серйозно?
Peaceful sky UA• 04 мая 2024
Ответ дляBransoletka
Серйозно?
ага
Елена 1919• 04 мая 2024
Ответ дляГарні диньки
брату на днях вручили повестку на кладбище
Елена 1919• 04 мая 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
уже