04 мая в 12:51

Хто повернувся в Україну з Англіі чи з США?

Чому? Що не сподобалося? І де саме там жили? Як довго пробули там? Як заробляли гроші? За скільки знімали житло?
220В 04 мая в 12:51
Парад вражень? Мдяяяя...
Пукимончиг 04 мая в 12:55
Знакомые вернулись перед войной.
А что там может понравиться? Здесь была хорошая высооплачиваемая работа (летчик), там на заводе разнорабочим работал. Жена учитель, работала в садике.
Денег не хватало
4 4 1
Почемучка 04 мая в 12:56
Таких дурних немає, тим більше з США
5 3
Luxurygirl 04 мая в 12:56
Уже были миллионы тем
Зачем вам вообще эти отзывы
Они всегда одни и те же
Медицина плохая, все дорого, погода так себе, работать тяжело надо
Аренда миллион деняк

Вы должны сами для себя решить
3 2
Luxurygirl 04 мая в 12:57
Ответ дляПочемучка
Таких дурних немає, тим більше з США
Тоже самое хотела написать, вот с Канады кстат многие возвращаются
4 1
Та_шо_ж_таке 04 мая в 13:01
Ответ дляLuxurygirl
Тоже самое хотела написать, вот с Канады кстат многие возвращаются
А почему такое отличие? Чем США лучше Канады?
Luxurygirl 04 мая в 13:03
Ответ дляТа_шо_ж_таке
А почему такое отличие? Чем США лучше Канады?
Не знаю, это надо спрашивать у тех кто выехал

Вообще там меньше возможностей заработать, зарплаты ниже чем в сша, налоги выше
Жилищной кризис, погода ну и цены
Пукимончиг 04 мая в 13:18
Мне интересно мнение тех кто рукалицо поставил и пальчиквниз. Я написала реальную историю очень близких знакомых, которые уезжали в сша навсегда, продав здесь всё. 2 года там продержались и вернулись домой.
вентиляторная 04 мая в 13:23
Ответ дляПукимончиг
Мне интересно мнение тех кто рукалицо поставил и пальчиквниз. Я написала реальную историю очень близких знакомых, которые уезжали в сша навсегда, продав здесь всё. 2 года там продержались и вернулись домой.
Муж на войну пошел надеюсь? Смысл возвращения не понятен
Коник-стрибунець 04 мая в 13:24
Вернулись в Винницкую обл, не подошел климат, астма у ребенка, много грибка с домах там, плесени.
Жили в деревне, авто не было.
Муж в Украине.
ГендиреХтор 04 мая в 13:24
Ответ длявентиляторная
Муж на войну пошел надеюсь? Смысл возвращения не понятен
Не всі можуть осторонь залишатися в такий складний для країни час
Пукимончиг 04 мая в 13:24
Ответ длявентиляторная
Муж на войну пошел надеюсь? Смысл возвращения не понятен
Они вернулись за год до войны, он пенсионер уже, военный лётчик.
Пукимончиг 04 мая в 13:25
Ответ длявентиляторная
Муж на войну пошел надеюсь? Смысл возвращения не понятен
В тро пошёл
Весняний Марафон 04 мая в 13:39
Повернулась минулої зими (грудень 2022) з Великобританії. Там усе було добре, але не дім, чисто моральні підстави. Усі відключення і обстріли тоді пережила на ейфорії без негативу, бо була щаслива нарешті вдома.
Василина Семеніч 04 мая в 14:01
Я довго проживала в ЮК ще задовго до війни.
І дохід був відмінний, і житло знімали в новобудові в 2 зоні Лондона , а до того жили теж в старенькому, але з видом на Тауер Брідж.
Продукти купували в Вейтроуз
На права водійські здала з першого разу - і теорію, і практику.
Дотримувати чистоту в квартирі допомагала дівчина з Польщі (так і ламаються стереотипи)
Це все до того деталі пишу - що , хто був в Англії , складе уявну картинку.

Але ментально я була чужа.
Хоча я більш ніж комунікабельна людина.

В Україні є безліч слабких місць, але саме тут я кайфую від багатьох дрібниць.
Що не подобається - намагаюся змінити.

А наші люди не усвідомлюють ті ++++ , які є у нас в Україні

Можу довго писати - я навіть вивела до себе певну теорію , чому одних тягне в Україні , інші проклинають та зневажають її
5 1
автор Единорог помог 04 мая в 14:14
Ответ дляВасилина Семеніч
Я довго проживала в ЮК ще задовго до війни.
І дохід був відмінний, і житло знімали в новобудові в 2 зоні Лондона , а до того жили теж в старенькому, але з видом на Тауер Брідж.
Продукти купували в Вейтроуз
На права водійські здала з першого разу - і теорію, і практику.
Дотримувати чистоту в квартирі допомагала дівчина з Польщі (так і ламаються стереотипи)
Це все до того деталі пишу - що , хто був в Англії , складе уявну картинку.

Але ментально я була чужа.
Хоча я більш ніж комунікабельна людина.

В Україні є безліч слабких місць, але саме тут я кайфую від багатьох дрібниць.
Що не подобається - намагаюся змінити.

А наші люди не усвідомлюють ті ++++ , які є у нас в Україні

Можу довго писати - я навіть вивела до себе певну теорію , чому одних тягне в Україні , інші проклинають та зневажають її
’Дотримувати чистоту в квартирі допомагала дівчина з Польщі (так і ламаються стереотипи) ’ - а про який ви стереотип?
Василина Семеніч 04 мая в 14:15
Ответ дляЕдинорог помог
’Дотримувати чистоту в квартирі допомагала дівчина з Польщі (так і ламаються стереотипи) ’ - а про який ви стереотип?
Що українки прибирають в польок
До речі, я сама організувала доволі прибутковий клінінг сервіс з абсолютного 0

І все легально , зі сплатою податків
Козачка 04 мая в 14:17
Ответ дляПукимончиг
Знакомые вернулись перед войной.
А что там может понравиться? Здесь была хорошая высооплачиваемая работа (летчик), там на заводе разнорабочим работал. Жена учитель, работала в садике.
Денег не хватало
Лётчик везде нужен, что у нас что в Англии, тем более все лётчики знают языки и работают на иностранные компании
автор Единорог помог 04 мая в 14:18
Ответ дляВасилина Семеніч
Що українки прибирають в польок
До речі, я сама організувала доволі прибутковий клінінг сервіс з абсолютного 0

І все легально , зі сплатою податків
ого, це ж яке в вас потужне знання юрид.моментів +стартовий капітал!
Пукимончиг 04 мая в 16:29
Ответ дляВасилина Семеніч
Я довго проживала в ЮК ще задовго до війни.
І дохід був відмінний, і житло знімали в новобудові в 2 зоні Лондона , а до того жили теж в старенькому, але з видом на Тауер Брідж.
Продукти купували в Вейтроуз
На права водійські здала з першого разу - і теорію, і практику.
Дотримувати чистоту в квартирі допомагала дівчина з Польщі (так і ламаються стереотипи)
Це все до того деталі пишу - що , хто був в Англії , складе уявну картинку.

Але ментально я була чужа.
Хоча я більш ніж комунікабельна людина.

В Україні є безліч слабких місць, але саме тут я кайфую від багатьох дрібниць.
Що не подобається - намагаюся змінити.

А наші люди не усвідомлюють ті ++++ , які є у нас в Україні

Можу довго писати - я навіть вивела до себе певну теорію , чому одних тягне в Україні , інші проклинають та зневажають її
Усвідомлюють. Але тут тільки обісрати зможуть
Пукимончиг 04 мая в 16:31
Ответ дляКозачка
Лётчик везде нужен, что у нас что в Англии, тем более все лётчики знают языки и работают на иностранные компании
Теоретически да, на практике оказалось по-другому.
Ванна Тазиковна 04 мая в 17:21
Ответ дляПочемучка
Таких дурних немає, тим більше з США
Вернулись мои знакомые, мама с дочкой 14 лет, в Украине остался сын совершеннолетний 18 лет, не захотел с ними уезжать в США и муж. Побыли месяцев 9 и вернулись, знаю, что работала официанткой, жили у спонсоров в частном доме в Калифорнии, но жизненные обстоятельства заставили вернуться
Перша на селі 04 мая в 18:00
Ответ дляВасилина Семеніч
Я довго проживала в ЮК ще задовго до війни.
І дохід був відмінний, і житло знімали в новобудові в 2 зоні Лондона , а до того жили теж в старенькому, але з видом на Тауер Брідж.
Продукти купували в Вейтроуз
На права водійські здала з першого разу - і теорію, і практику.
Дотримувати чистоту в квартирі допомагала дівчина з Польщі (так і ламаються стереотипи)
Це все до того деталі пишу - що , хто був в Англії , складе уявну картинку.

Але ментально я була чужа.
Хоча я більш ніж комунікабельна людина.

В Україні є безліч слабких місць, але саме тут я кайфую від багатьох дрібниць.
Що не подобається - намагаюся змінити.

А наші люди не усвідомлюють ті ++++ , які є у нас в Україні

Можу довго писати - я навіть вивела до себе певну теорію , чому одних тягне в Україні , інші проклинають та зневажають її
чому одних тягне в Україні , інші проклинають та зневажають її

Интересно услышать вашу теорию, я сама удивляюсь такой разнице в мировоззрении даже в масштабах одной семьи
ТочноБудет 05 мая в 19:53
Пробула півроку, спонсори виділили нам півбудинку з окремим входом, живи та насолоджуйся.
Зовні благополучно, заможні люди, один лише будинок вартує майже мільйон фунтів, робота в Еппл на якийсь не останній посаді, але внутрішньо..
хронічний алкоголізм, нещасливі люди, неблагополучне дитинство, важка нервова робота, яку просто ненавидить, відсутність дітей та друзів, сигарети об´єективно щопівгодини..
Вони чекали що ми будемо з ними пити, розважати(

А в мене свої плани були, треба було бізнес перелокувати на іншу країну, знову на ноги поставити, з дітьми щось вирішити.
Мені ані до алкоголя було, ані до посиділок.
Через півроку я буквально втікала звідти, щойно бізнес знову прибуток почав давати.
Василина Семеніч 06 мая в 06:58
Ответ дляПерша на селі
чому одних тягне в Україні , інші проклинають та зневажають її

Интересно услышать вашу теорию, я сама удивляюсь такой разнице в мировоззрении даже в масштабах одной семьи
Це, скоріше всього, в ДНК закладено
У нас же десятки національних вкраплень - ну і деякі просто сильніше за інших.
Коріння міцніше родове

Я тільки в Україні можу творити. Ну от ніби я вдома
Знаєте , ось те відчуття коли ти був в гостях - і приймали щедро, і весела компанія, а ти повернувся додому і фух
Василина Семеніч 06 мая в 07:03
Ответ дляЕдинорог помог
ого, це ж яке в вас потужне знання юрид.моментів +стартовий капітал!
Як раз навпаки) я стартонула ще з кнопочного телефону та «yellow pages»
А раз в рік наймала бухгалтера

В 2007 банк курʼєром прислав касовий апарат бездротовий

В ЮК бізнес вести простіше простого. Все базується на чесності. Немає цих дебільних перевірок
Але коли аудит вибірково знайде шахрайство - ооооо, тут можеш без штанів залишитися
автор Единорог помог 06 мая в 13:23
Ответ дляВанна Тазиковна
Вернулись мои знакомые, мама с дочкой 14 лет, в Украине остался сын совершеннолетний 18 лет, не захотел с ними уезжать в США и муж. Побыли месяцев 9 и вернулись, знаю, что работала официанткой, жили у спонсоров в частном доме в Калифорнии, но жизненные обстоятельства заставили вернуться
а чому повернулися і в яке місто?