Щедрик• 04 мая 2024
Хто купував готову глазур добрик? У вас вийшло зробити?
Мамина корзиночка• 04 мая 2024
Великий сатирик• 04 мая 2024
И у меня вышло.
Владелец бренда, Сергей, воевал с моим мужем, получил ранение. Классный очень.
Мамина корзиночка• 04 мая 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
І фарбу різну для яєць в них брала
Дуже гарні пасочки)
Принцепесочка• 04 мая 2024
Я ни разу в жизни не смогла взбить белки, ни комбайном, ни блендером, ничем. У меня бы не получилось.
66сезон666серия• 04 мая 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
І фарбу різну для яєць в них брала
клас, вона береться на руки?
Умничка-помощничка• 04 мая 2024
Ответ для66сезон666серия
клас, вона береться на руки?
Ні,висихає,але потім треба брати сухими руками,якщо трошки волога десь попаде то тоді береться
Наносити пару крапель буквально,бо якщо більше слой,то вже довго сохне і липне