Лепетун• 04 мая 2024
Що ви готуєте на Великдень?
Власне, питання в темі
В мене Пасочки, крашанки, запечена грудинка, свіжі овочі (є сир і ковбаса - але це звична історія на сніданок для бутербродів, і філе оселедця в запайці - але чи будемо діставати це все питання).
Може ще картопельку відварю завтра і все
Шлях до зірок• 04 мая 2024
Сьогодні пішла на закупи і мій культурний шок був в шоці. 300 грн за биток, 350 грн ковбаса, запечена по 450... Картопля якогось біса 180, замість 80 грн за які я вже декілька раз купляла...
Настрою пекти паски не було, ледь вмовила себе покрасити яйця....
Так що в мене все скромно, м´ясо по-французьки і ковбаса печена (купляла все в сільпо, хз, яке воно буде на смак), паски, яйця. Зроблю ще салат з редьки, цибулі і яйця. Все)
Елена-7158• 04 мая 2024
Пасха, яйца, запечённое мясо, домашняя колбаска, жареная рыба, картошка, скумбрия копчёная ,селёдка под шубой, овощи
Пьяная вишня• 04 мая 2024
Нічого. Паску купила, зварила яйця, наклейки, щось хотіла наклеїти вони не беруться, кинула так буде.
Лепетун
• 04 мая 2024
Ответ дляШлях до зірок
Це де такий порядок цін?...
Биток - ціна як завжди
Молода картопля по 60 грн в овочевому магазинчику, по 50 в Сільпо була (стара грн по 15 була)
Биток - ціна як завжди
Однозначная• 04 мая 2024
Паски і яйця в четвер наготувала. З м’ясного сама зробила балик, запекла ковбаску домашню, і шматочок буженіни.
Рулет з лаваша з лосесем і салат з копченою куркою. Це на 5 чол. Мама холодець зварила і окрошку зробить. Я картоплю запечу по селянськи.
Всім шампаньського• 04 мая 2024
Ответ дляЛепетун
Великдень в мене з дитинства асоціюється з кусочком Паски, кращенкою і шматочком грудини на сніданок (овочів не було). Так лишається і зараз, тільки свіжі овочі додались
І це сніданок / обід і вечеря)
Якось іншого не хочеться в цей день
І це сніданок / обід і вечеря)
Якось іншого не хочеться в цей день
о,я теж маю таку згадку. Тільки замітсь грудини -ковбаска домашня і хрін.І от саме на Великдень так воно смакує з солодкою пасочкою) Аа, ще в дитинстві я вперше в році їла свіжу помідору і огірок на Великдень. Бідно жили, зате без війни.
Пьяная вишня• 04 мая 2024
Ответ дляШлях до зірок
В якому ви місті?
Ms. Сама прямота• 04 мая 2024
Нічого. Взагалі. Ніколи це святом для мене не було
Крашанкама та пасками не страждала ніколи
Всім шампаньського• 04 мая 2024
Ответ длякатерина12009
Я на диете сидела, мне хоть бы что вкусно будет
ужрусь и опять на диету. Все стандартно: икра, красная рыба - это то что я люблю. Паски с соленой карамелью купила. Шницель в горчичном соусе молодой картофель и спаржа
Ви тільки по-трошки. Пам’ятаю, в студентстві (вчилась в мед),то просто легенди ходили про тих, хто тримає піст (у вашому випадку дієта), а тоді приходить Пасха...І реанімації повні.
Лепетун
• 04 мая 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Війну в наш Дім, в Україну, принесла росія
Або ми відіб´ємся (і кожен МАЄ вкладатись в це), або нас знищать
Тому ’зате без війни’ - це до чого і нащо
Однозначная• 04 мая 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Я другий рік вже саме перед Великоднем піст тримаю. Нмає проблем виходу з посту на м’ясо-молочний стіл. Вле я і в звичайні дні дуже обмежую жирне, смажене через проблеми з шкт.
Техпаспорт на медузу• 04 мая 2024
Ответ дляТишком нишком
Как в другие выходные, у нас всегда шашлык.
Шкідливо (((
Шлях до зірок• 04 мая 2024
Ответ дляЛепетун
Це де такий порядок цін?...
Биток - ціна як завжди
Героїв Дніпра (((
Щось я не глянула на картоплю в Сільпо, піду завтра, може буде не за всі гроші світу))
У нас завжди по 230 биток, а тут якесь нещастя тоненьке, ще за 300... Якось я не очікувала такого)
Техпаспорт на медузу• 04 мая 2024
Пасочки, крашанки, холодець, домашня ковбаса, котлети, картопля, сало, скумбрію посмажимо на грилі, овочі, зелень.
Майская киска• 04 мая 2024
Дочка пасок напекла, я яйца покрасила. Все. Завтра на шашлыки поедем.
Ашотакоя• 04 мая 2024
Ответ дляМульйонерша
Ничего, паски купила, покрасила «космические» яйца.
я покрасила и теперь у меня космические руки)))
Мульйонерша• 04 мая 2024
Ответ дляАшотакоя
Я в перчатках красила
Ненька наша• 04 мая 2024
Ответ дляЛепетун
Кажуть, шапочка з фольги рятує, спробуйте
да, можу запропонувати каску круту. Комплекс вітамінів для мозку. А можу В КОнча-заспі вам окремий номер під наглядом санітарів забембати? альо?
Пьяная вишня• 04 мая 2024
Ашотакоя• 04 мая 2024
Ответ дляМульйонерша
Я в перчатках красила
я тоже)))) но я редкий рукожоп...
Техпаспорт на медузу• 04 мая 2024
Ответ дляПьяная вишня
200 грн сьогодні купила, може помилка якась? Це в Дрімі?
Я в середу купляла биток телятина 280 грн, свинина 240 грн, ковбаса домашня копчена 340 грн. Правда не Київ, село за 10 км від столиці
фрау Гітта• 04 мая 2024
Ничего, у меня обычный день, выходной , муж попросил печеньки - испекла ему. Сама не ем
Ненька наша• 04 мая 2024
Ответ дляЛепетун
:-) твоі посіпаки і принесли
Шлях до зірок• 04 мая 2024
Ответ дляПьяная вишня
Це на базарі такі ціни, в Сільпо по 179 з кісткою купила, але не знаю як воно на смак буде. Бо завжди домашнє м´ясо купляла
Ненька наша• 04 мая 2024
лепетун - збирай манатки, іди вбивай русню :-( сам на сам. кулеба, зелупень та все все зелене, убогі
катерина12009• 04 мая 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Та я в курсе) это так шутка. Сколько я там съем после той диеты