Лепетун• 04 мая 2024
Що ви готуєте на Великдень?
Власне, питання в темі
В мене Пасочки, крашанки, запечена грудинка, свіжі овочі (є сир і ковбаса - але це звична історія на сніданок для бутербродів, і філе оселедця в запайці - але чи будемо діставати це все питання).
Може ще картопельку відварю завтра і все
Peaceful sky UA• 04 мая 2024
Ответ дляЛепетун
Війну в наш Дім, в Україну, принесла росія
Або ми відіб´ємся (і кожен МАЄ вкладатись в це), або нас знищать
Тому ’зате без війни’ - це до чого і нащо
маня, зенкас и тд. :-) зря платят
ЗаведУющая• 04 мая 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Ви тільки по-трошки. Пам’ятаю, в студентстві (вчилась в мед),то просто легенди ходили про тих, хто тримає піст (у вашому випадку дієта), а тоді приходить Пасха...І реанімації повні.
Держите свое мнение при себе.
Та легко!• 04 мая 2024
Ответ дляОднозначная
Паски і яйця в четвер наготувала. З м’ясного сама зробила балик, запекла ковбаску домашню, і шматочок буженіни.
Рулет з лаваша з лосесем і салат з копченою куркою. Це на 5 чол. Мама холодець зварила і окрошку зробить. Я картоплю запечу по селянськи.
это у вас окрошка и на НГ была?
Всім шампаньського• 04 мая 2024
Ответ дляЛепетун
Вибачте, не зрозуміла Ваш коментар.Я написала, що були негативні моменти в дитинстві, але порівняно з тим,як доводиться жити тепер дітям, то все було терпимо.
Те, що русня, кляті під.ри і, що це вони несуть саме лише зло нашій країні протягом усієї історії-це факт.Як і те,що треба усім разом боротись. Просто для мене, ця війна-найважчий період в житті.
Та легко!• 04 мая 2024
Ответ дляЛепетун
Всім шампаньського• 04 мая 2024
Ответ длякатерина12009
Та я в курсе) это так шутка. Сколько я там съем после той диеты
я зовсім не в докір, вибачте,якщо так прозвучало. Просто пам’ятаю ті історії хвороб досі. То виключно з метою попередити,може хтось інший прочитає і вчасно загальмує завтра.
Лепетун
• 04 мая 2024
Ответ дляНенька наша
лепетун - збирай манатки, іди вбивай русню :-( сам на сам. кулеба, зелупень та все все зелене, убогі
Будь ласка, зверніться до лікарів
Вам потрібна допомога
Всім шампаньського• 04 мая 2024
Ответ дляЗаведУющая
Держите свое мнение при себе.
Форуми існують саме для того, щоб висловлювати свою думку і ділитись досвідом. І, можливо, для когось мій коментар буде корисним. А от Ваш-сумнівно.
Лепетун
• 04 мая 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Я прийняла трохи інакше, вибачте! ❤️
Мавка• 04 мая 2024
Ответ дляЦветочница
Нічого
Пасочки подружка дала. Яйця фарбувати не хочу
Я ще думаю, діти годину назад купили яйця і наклейки..
Мавка• 04 мая 2024
Ответ дляПьяная вишня
Нічого. Паску купила, зварила яйця, наклейки, щось хотіла наклеїти вони не беруться, кинула так буде.
Зараз мабуть і я піду варити яйця, а потім ті наклейки зроблю.
Мавка• 04 мая 2024
Всі таке смачне готують..я зварила рисовий суп і зробила олів´є. Завтра буде тушена картопля і салат з капусти з огірками, сім´я велика, 6 людей, троє підлітків