04 мая в 22:16

Новобуд. Чи можливо перепланувати?

Дівчатка, можливо хтось розбирається. Підскажіть, як можна перепланувати? Зменшити б хотілось передпокій, вхід в спальню не через кухню. Поставили бронь на квартиру до вівторка. Інших квартир, які підходять по ціні, вже немає.
Я пані прохана... 04 мая в 22:17
Зачем в такой квартире два санузла?
Бутербродница 04 мая в 22:18
Ответ дляЯ пані прохана...
Зачем в такой квартире два санузла?
Где?
Фокус-Покус 04 мая в 22:18
Ответ дляЯ пані прохана...
Зачем в такой квартире два санузла?
Це сусідня
автор пАлАвинкА 04 мая в 22:18
Ответ дляЯ пані прохана...
Зачем в такой квартире два санузла?
Санвузол один. Де ви другий побачили?
Я пані прохана... 04 мая в 22:18
Ответ дляФокус-Покус
Це сусідня
Я уже увидела)
Бутербродница 04 мая в 22:18
Тут вообще ничего не перепланируешь.
Я такая наивная 04 мая в 22:19
А в квартирі будуть стіни? Ми купували від забудовника, то були тільки несучи стіни, інші при бажанні самі робили, де хотіли
ПП-шница 04 мая в 22:19
Навіщо там кухня 17 м, якщо кімната 14
Успокойся_Успокойся 04 мая в 22:19
Кімната межує з кухнею сусідів, не беріть
автор пАлАвинкА 04 мая в 22:21
Ответ дляЯ такая наивная
А в квартирі будуть стіни? Ми купували від забудовника, то були тільки несучи стіни, інші при бажанні самі робили, де хотіли
Де не несучі стіни, забудовник може зробити по нашому проекту. Тому і запитую, бо у мене нічого не приходить на думку
Викупана 04 мая в 22:22
А що вам не подобається?
Фокус-Покус 04 мая в 22:22
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Кімната межує з кухнею сусідів, не беріть
До речі так. Якщо з ізоляцією так собі, то зненавидите сусідський блендер
Сколько_мне_лет? 04 мая в 22:22
Дорого эти перепланировки. Урезать ванную, полезная площадь маленькая, балкон с пожарной лестницей?
автор пАлАвинкА 04 мая в 22:22
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Кімната межує з кухнею сусідів, не беріть
Чому?
Я такая наивная 04 мая в 22:22
Ответ дляпАлАвинкА
Де не несучі стіни, забудовник може зробити по нашому проекту. Тому і запитую, бо у мене нічого не приходить на думку
Там мало що змінишь. Але мені такий варіант подобається, як у Вас.
Успокойся_Успокойся 04 мая в 22:23
Ответ дляпАлАвинкА
Чому?
Бо в мене межує, чути всю техніку, спати інколи неможливо.
Угги_в_горошек 04 мая в 22:23
Ответ дляФокус-Покус
До речі так. Якщо з ізоляцією так собі, то зненавидите сусідський блендер
Так подивіться на креслення. Там капітальна стіна, скоріш за все різні секції взагалі.
автор пАлАвинкА 04 мая в 22:24
Ответ дляВикупана
А що вам не подобається?
Велика прихожа, і вхід в спальню через кухню
автор пАлАвинкА 04 мая в 22:25
Ответ дляУгги_в_горошек
Так подивіться на креслення. Там капітальна стіна, скоріш за все різні секції взагалі.
Так, там інша секція вже
Викупана 04 мая в 22:27
Ответ дляпАлАвинкА
Велика прихожа, і вхід в спальню через кухню
Це як раз нормально, а от те, що стіна кімнати межує з кухнею сусідів погано.
Скільки коштує така квартира якщо не секрет?
Мавка 04 мая в 22:27
Або зробити із кухні кухню-студії із зоною вітальні (і пересунути стіну між спальне і кухнею). Або зробити довгу вузьку кухню і збільшити кімнату (знову перенісши стіну). По іншому - ніяк.
ПП-шница 04 мая в 22:29
Найпростіший варіант
7 5
И.О. человека 04 мая в 22:30
Сделайте небольшой коридорчик и отдельные входы в спальню и кухню. Там где на картинке плита- можно сделать обеденную зону или диванчик
Бутербродница 04 мая в 22:31
Ответ дляпАлАвинкА
Велика прихожа, і вхід в спальню через кухню
Де вона велика? Вдвох не розвернешся.
автор пАлАвинкА 04 мая в 22:32
Ответ дляИ.О. человека
Сделайте небольшой коридорчик и отдельные входы в спальню и кухню. Там где на картинке плита- можно сделать обеденную зону или диванчик
Хочу коридор навпаки зменшити, а тут він ще збільшується
Сколько_мне_лет? 04 мая в 22:32
Итого: после планировки коридор 10 квадратов.
Бутербродница 04 мая в 22:32
Какая разница откуда вход в спальню? В чем проблема? Мы наоборот из кухни сделали, был из коридора.
ПП-шница 04 мая в 22:35
Ответ дляпАлАвинкА
Хочу коридор навпаки зменшити, а тут він ще збільшується
Зменшити коридор у вас шансів немає.
Сколько_мне_лет? 04 мая в 22:35
Можно ’ срезать’ угол комнаты и установить дверь ( возможно уменьшив немного ванную)
автор пАлАвинкА 04 мая в 22:36
Ответ дляПП-шница
Зменшити коридор у вас шансів немає.