05 мая в 07:16

Муж подарил 15й айфон мне

3 неделю лежит не распакованым в ящике. Не интересно. Должно же?
показать весь текст
Ms. Iphone 05 мая в 14:34
Ответ дляMs. Любмая жена
подаруйте мені) мені для зйомки контента таки айфон треба
Муж не поймет такого и больше ничего не подарит) да, фото получается на айфон лучше чем на Самсунг, но я если честно еще не настраивала камеру. Подскажите где посмотреть как настроить?
Пффф 100% 05 мая в 14:35
Мені на новий рік подарував 15 про макс, лежав десь 2 місяці поки я все таки не надумала його активувати)
І ваш дочекається
Варена цибуля 05 мая в 14:50
Ответ дляВам телефонограмма
На день народження подарував. Класика. Я хотіла іншого. Та йому чхати. І на цей дн сказала я що нічого не хочу.
Это не поможет.
Ищите плюсы и меняйте ситуацию. Можно просить деньгами, можно выбирать вместе, можно ещё что-то.
Идеальных мужчин не бывает
Ms. Любмая жена 05 мая в 15:25
Ответ дляMs. Iphone
Муж не поймет такого и больше ничего не подарит) да, фото получается на айфон лучше чем на Самсунг, но я если честно еще не настраивала камеру. Подскажите где посмотреть как настроить?
ну ви подаруйте - я підкажу))
Ms. Любмая жена 05 мая в 15:26
Ответ дляПффф 100%
Мені на новий рік подарував 15 про макс, лежав десь 2 місяці поки я все таки не надумала його активувати)
І ваш дочекається
як Вам везе!
Завжди недо... 05 мая в 15:41
Ответ дляВам телефонограмма
На день народження подарував. Класика. Я хотіла іншого. Та йому чхати. І на цей дн сказала я що нічого не хочу.
Ну так если вы не хотели, то не удивительно, что вам все равно, сюрприз не удался. Поэтому в большинстве случаев подарки лучше дарить по предварительной договоренности.
Пффф 100% 05 мая в 15:49
Ответ дляMs. Любмая жена
як Вам везе!
Я думаю він просто дуже хотів мій старий 13 про макс)) подарувала йому на день Валентина 🤣
PANTERA_KET 05 мая в 15:55
Ответ дляВсім шампаньського
Подивилась таблет 2023 рік й дуже злюся. 30к проти ціни телефона, в якій більше 2 сім картки не поставиш. В мене така нокія пластмасова валяється на 2 сім, по сути переплата за цей гаджет)))
Вам як по функціоналу що ближче? Бо кажуть самсунг це не зовсім гугл, як китайці, наприклад, трохи своє.
Я хожу с с21 уже 3года 256гиг. Мне норм. Планшет с8 все нравится вайфай128гиг
PANTERA_KET 05 мая в 15:56
Ответ дляДомовенок Кузя
Блін, я ще з 6го мрію про айфон, для мене це найгарніші телефони в світі! І ніяк не куплю, а про те, щоб хтось подарував такий дорогий подарунок навіть не мрію. Хотіла б 13 або 15 рожевий, так колір подобається.. І мабуть ця мрія про такий класний телефон так і залишеться мрією. Я б на вашому місці стрибала до стелі від такого подарунку, автор
Прошку надо. В 15м промакс. Есть там какието отличия
PANTERA_KET 05 мая в 15:57
Ответ дляВсім шампаньського
Подивилась таблет 2023 рік й дуже злюся. 30к проти ціни телефона, в якій більше 2 сім картки не поставиш. В мене така нокія пластмасова валяється на 2 сім, по сути переплата за цей гаджет)))
Вам як по функціоналу що ближче? Бо кажуть самсунг це не зовсім гугл, як китайці, наприклад, трохи своє.
2 таблета один 700 евро+наушники через год купила на чп такой же за 500.
sur_sur 05 мая в 16:06
Ответ дляВам телефонограмма
Ми живемо разом, це мені треба думати куди діти дитину і чоловіка поки прибирають. Все зайве прибрати на кухні. Я вже замовляла на іншій квартирі двічі. Тут просила щоб він занявся. Але ж нє, простіше просто купити якусь попсу.
А що там у вас таке зайве?
Ті, що прибирають, потім ставлять усе туди, де і стояло. Ну, ціна також залежить від кількості ,,зайвих речей,, і збільшується час прибирання)
Кукусикиииииии 05 мая в 18:15
Кто пишет что откладывали подарок на месяц и тд в ящик,вам бы было приятно если б ваш подарок муж сразу не взял в использование?
Ms. Похвала 05 мая в 18:42
Ой, авторе, як ще вам тут не написали, що хвалитися такими подарунками не на часі, і взагалі )
автор Вам телефонограмма 05 мая в 19:06
Ответ дляКукусикиииииии
Кто пишет что откладывали подарок на месяц и тд в ящик,вам бы было приятно если б ваш подарок муж сразу не взял в использование?
Так в було. Замовив що хотів, подарувала, валяється роками
автор Вам телефонограмма 05 мая в 19:06
Ответ дляMs. Похвала
Ой, авторе, як ще вам тут не написали, що хвалитися такими подарунками не на часі, і взагалі )
Дійсно. А якщо чоловік військовий з гарною зарплатнею?
Love_Love_Love_ 05 мая в 20:35
Ответ дляКнягиня пітьми
Слово ’странно’ вы не писали. Но вы написали, что никогда не понимали особой радости от нового телефона. Значит, вам такая радость кажется странной
Бо ви так вирішили?
Княгиня пітьми 05 мая в 20:42
Ответ дляLove_Love_Love_
Бо ви так вирішили?
Ваш коммент можно так понять
Love_Love_Love_ 05 мая в 20:43
Ответ дляКнягиня пітьми
Ваш коммент можно так понять
А можна і не так