05 мая в 13:01

як довго може людина працювати закордоном на свій український ФОП?

Зараз питання не про подвійне оподаткування, то ясно. А от наче в фоп адреса ж має збігатися з фактичною..
І от наприклад людина з Харкова (і найбличций час закордоном планує залишатися) і хоче відкрити ФОП, чи не буде проблем при оформлені фоп і ведені його?
VitalinkaGL 05 мая в 13:04
не в курсе адреса
у нас есть народ,уже 2 года в ВБ(имеют ФОП в Украине).
в ВБ числятся безработными,учащими язык,на бенефитах.
все ок пока.
Яжбоматуся 05 мая в 13:06
Та хоч 10 років . Ніякого подвійного оподаткування .
Яжбоматуся 05 мая в 13:06
Ответ дляVitalinkaGL
не в курсе адреса
у нас есть народ,уже 2 года в ВБ(имеют ФОП в Украине).
в ВБ числятся безработными,учащими язык,на бенефитах.
все ок пока.
Так же .
Личко Невеличке 05 мая в 13:24
Подвійного немає, якщо угода є. Але, наприклад, якщо українець є резидентом іншої держави з якою угода укладена ( живе більше 6 міс на рік) , то має в країні перебування сплатити різницю між ставкою податку в країні перебування і ставкою податку в Україні ( напр, єдиний податок) на дохід, отриманий в Україні
Не прохожу мимо 05 мая в 13:43
Ответ дляЯжбоматуся
Та хоч 10 років . Ніякого подвійного оподаткування .
Шеф український ФОП. Платить в Польщі податки - різниця між нашими і їх.
Синди Кроуфорд 05 мая в 14:20
Я с началом войны живу в Польше. Работаю на укр ФОП. Пока проблем нет. Я на статусе укр тут. Двойного налогообложения нет. Если станет вопрос, то закрою укр и открою польский
Яжбоматуся 05 мая в 18:19
Ответ дляНе прохожу мимо
Шеф український ФОП. Платить в Польщі податки - різниця між нашими і їх.
А він чим займається в Польщі ?
Не прохожу мимо 05 мая в 18:21
Ответ дляЯжбоматуся
А він чим займається в Польщі ?
Пасажирстеі перевезення, не таксі
Яжбоматуся 05 мая в 18:23
Ответ дляНе прохожу мимо
Пасажирстеі перевезення, не таксі
Тоді так .
А я працюю за компʼютером віддалено .
Ніхто з моїх колег податки не платить в Європі . Тільки в Україні .
Не прохожу мимо 05 мая в 18:24
Ответ дляЯжбоматуся
Тоді так .
А я працюю за компʼютером віддалено .
Ніхто з моїх колег податки не платить в Європі . Тільки в Україні .
Тоді так?
Перевезення по Україні, Країнам Азії, Британії, Німеччині, Іспанії, Франції.
ФОП зареєстровано в Україні
ИМХОля 05 мая в 19:58
Ответ дляЯжбоматуся
Тоді так .
А я працюю за компʼютером віддалено .
Ніхто з моїх колег податки не платить в Європі . Тільки в Україні .
Это прекрасно, что никто ничего не платит

А как тогда легализоваться в стране, когда временная защита закончится?