05 мая в 19:15

Хто може зробити контрольну з алгебри, 9 клас?

Зразу кажу, чат GPT не вирішує, якби просто можна було б зробити, то я б зробила. Графіки функцій, нерівності, арифметичні прогресії....
3 1
автор Секретница 05 мая в 19:16
Оплата 200 грн буде достатньо, як думаєте? Кого зацікавить і дійсно розумієтеся пишіть, в особистих домовимося
5 3
Тішуся неперетішуся 05 мая в 19:17
Мій син робить контрольні з алгебри і геометрії. 300 грн одна.
Можу дати контакти.
Бюст Березуцкого 05 мая в 19:17
Ответ дляСекретница
Оплата 200 грн буде достатньо, як думаєте? Кого зацікавить і дійсно розумієтеся пишіть, в особистих домовимося
Давайте мой сын сделает
julia-678c 05 мая в 19:17
Так пусть ученик 9 класса сам делает кр и получает заслуженную оценку.
Бюст Березуцкого 05 мая в 19:18
Скиньте задание, он глянет. Открываюсь
Brita 05 мая в 19:18
Напишите задания, посмотрим
автор Секретница 05 мая в 19:19
Ответ дляjulia-678c
Так пусть ученик 9 класса сам делает кр и получает заслуженную оценку.
Учень 9 класу чистикровний гуманітарій. Система, на жаль, цього не враховує. Не забрудніть біле пальто.
5 2 1
Шкала Радощів 05 мая в 19:20
Погуглить по запросу на англ каждое задание отдельно
Brita 05 мая в 19:20
Ответ дляСекретница
Учень 9 класу чистикровний гуманітарій. Система, на жаль, цього не враховує. Не забрудніть біле пальто.
Напишите задания, сын посмотрит
Марина ФР 05 мая в 19:20
Ответ дляСекретница
Учень 9 класу чистикровний гуманітарій. Система, на жаль, цього не враховує. Не забрудніть біле пальто.
Ну то дайте завдання, щоб подивились що там у вас
Конфиденциальность 05 мая в 19:21
А он Міланка клепає теми з вікторинами одна за одною, уже мозок кипить в неї від нереалізованих знань. Можливо 200 грн запропонуйте їй, остудиться трохи)
2 1
Чарівне зіллячко 05 мая в 19:21
Ответ дляКонфиденциальность
А он Міланка клепає теми з вікторинами одна за одною, уже мозок кипить в неї від нереалізованих знань. Можливо 200 грн запропонуйте їй, остудиться трохи)
Це та сама особа і пише тут все. Діти на порадниці сидять 14річні
Тішуся неперетішуся 05 мая в 19:22
Ответ дляСекретница
Учень 9 класу чистикровний гуманітарій. Система, на жаль, цього не враховує. Не забрудніть біле пальто.
Програма по будь якому предмету розрахована на будь який склад розуму.
2 1
julia-678c 05 мая в 19:22
Ответ дляСекретница
Учень 9 класу чистикровний гуманітарій. Система, на жаль, цього не враховує. Не забрудніть біле пальто.
Раньше и технари, и гуманитарии писали все кр на уроке за 45 мин и ниче
автор Секретница 05 мая в 19:24
Помічника знайшла, всім дякую. Особливо тим, хто по темі відповів.
VikMih 05 мая в 19:26
Ответ дляСекретница
Оплата 200 грн буде достатньо, як думаєте? Кого зацікавить і дійсно розумієтеся пишіть, в особистих домовимося
Напишіть в особисті - зроблю
Сумка з негодою 05 мая в 19:27
Ответ дляjulia-678c
Раньше и технари, и гуманитарии писали все кр на уроке за 45 мин и ниче
Раніше онлайн навчання не було з 1-го класу
Елена-1516 05 мая в 19:29
Ответ дляСекретница
Оплата 200 грн буде достатньо, як думаєте? Кого зацікавить і дійсно розумієтеся пишіть, в особистих домовимося
Я, за 200 зроблю
Злюка бобер 05 мая в 21:31
Мы иногда заказываем контрольные и тесты у девушки, которую тут и нашла. Очень удобно