Воздух в банке• Изменено 05 мая 2024
Ціна бюсту
Ціни ви знаєте які тепер. Пару місяців тому купила бюсти дочці підлітку 15 р з 3 розміром в Нью-Йоркері. Вони вже як жаба розповзлился і ніфіга не тримають. А ціна 400 і 500 грн.
Скупий платить двічі. Я свої бюсти з Клео і Лауми по 3-4 р.ношу і їм нема нічого.
Пішли в Клео. Купили їй. Сів ідеально.зручний .1200 грн. Прийшла додому, а чоловік каже, що я здуріла стільки грошей віддавати..Мої бюсти по 600 і 700 грн.Але купувала я їх в 2021.2022 роках.
1200 грн це багато? Але дешеве на пару місяців....
Затишне кубло• 06 мая 2024
Ответ дляТихомандражная
Чем больше грудь , тем больше требований к бюстгальтеру. Чтобы широкие шлейки, чтобы спинка пошире, чтобы в боков собирал.
А для меня и из НьюЙоркера отлично. Грудь размера 1.
Хоть кто-то это понимает
мимАпроходила• 01 июня 2024
Під час піврічного розпродажу щоденні(звичайні) бюстгальтери купувала на Victoria´s secret по $12,99.
До речі, скоро теж піврічний розпродаж розпочнеться. Чекаю , щоб ще купити. Бо мама, донька і я - всім періодично по черзі беру.
Хочу інші фірми розглягути ще, але вже якось звикла та беру VS.. вже вивчила їхні ціни, лінь десь ще ритися.))
Бойцовская• 05 июня 2024
Гарний бюстик коштує немало, в мене 80Е, то беру Ava, gaya, це все польські ТМ. З наших гарно тримає ще білизна Сосниця. Клео стало якось гірше, Жасмін симпатичний але на мельники груди
І так, 3 розмір для дівчинки це красиво,якщо маленький об´єм під грудьми, то простобомба