булоТАЙминуло• 06 мая 2024

Що я роблю не так?)) Продажі (мабуть, в лапках)

Хотілося написати ’простирадло’, але знаю, що його ніхто не буде читати)) Тому коротко, саму суть. Так ось, вирішила закинути з десяток дитячих сукеночок, відшитих в майстерні-салоні, який наразі закрився. Платтячка відшивались класною Майстринею, з великим досвідом роботи. Гарнезні такі платтячка. Сфотографовані на дитячому манекені, з усіх ракурсів, словом, все як потрібно.
Багато переглядів, купа у вибраному, на деякі оголошення почали відразу писати охочі. Але...практично у всіх повідомленнях питання: ’ А можна фото на дитині?’ Пояснюєш, що сукня НОВА ( про що, власне, зазначено в оголошенні), не вдягалась і навіть не мірялась) І... ці охочі ( а їх чимало, насправді) читають то і благополучно пропадають. Є ще такі, що питають, чи є в наявності виріб і теж йдуть в небуття. От сиджу і гадаю: що я роблю (відповідаю) не так?) Ніякого ’вихлопу’, лише час в порожнечу(
Все питаю зарання• 06 мая 2024
покажіть декілька фото товару і опис

Безпорадна Кроко• 06 мая 2024
Виставляйте на інші сайти.
База_птеродактилей• 06 мая 2024
Снимите все размеры и сразу в описании укажите их, и укажите, что фото на ребенке нет
Пані з калабані• 06 мая 2024
Дорого?
Бла бла бла• 06 мая 2024
Чесно говоря, не понимаю, почему нельзя сделать фото на ребенке, если люди это спрашивают.
автор булоТАЙминуло • 06 мая 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
покажіть декілька фото товару і опис
Можу хоч всі показати, але, за законом жанру, посипляться закиди ’про рекламу’)
ЕлькиПальки• 06 мая 2024
Ответ дляБла бла бла
Если есть ребенок , то да . А если нет ?
Где брать ребенка ? 😂
автор булоТАЙминуло • 06 мая 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Виставляйте на інші сайти.
Дяку, на шафу недавно закинула) Ну, таке...
ЕлькиПальки• 06 мая 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Показывайте конечно , интересно очень

Пошаманю• 06 мая 2024
Є дитина, щоб зробити на ній фото? Зробіть. Те, що пишуть, теж добре, олх піднімає такі оголошення вище. Будь яка активність то добре.
Попа как у Кардашьян• 06 мая 2024
Кажіть що нема дитини такого розміру. Є манекен. Брати будете?
Потребую апгрейду• 06 мая 2024
Ответ дляБла бла бла
Бо, може, нема дітей такого віку ?
Топтунша• 06 мая 2024
Странно. Я продаю б/у своей дочки. Хорошие фирменные вещи. Все фото просто на вешалке, без манекена. И никто никогда фото на ребёнке не просит.
А тут новые...
Ноу коммент• 06 мая 2024
Це класичні,не знаю чого хочу,не впевнена і шукають далі,може хочуть задарма.
Бла бла бла• 06 мая 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Где брать ребенка ? 😂
Если автор захочет продать, то ребёнка найдёт.
автор булоТАЙминуло • 06 мая 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Заміри є практично у всіх платтячках, але ви гадаєте, що хтось читає опис? Питання намбе 3: ’плаття на худеньку дівчинку?’. Так, кажу. Орієнтуйтесь, будь ласка, за замірами. І що? Пропадають))
Пошаманю• 06 мая 2024
А ще може купіть рекламу. Зараз будуть випускні в садочках, молодшій школі. Люди будуть шукати сукні.
Пошаманю• 06 мая 2024
Розмістіть фото в фейсбук. Сарафанне радіо хай працює.
автор булоТАЙминуло • 06 мая 2024
Ответ дляПані з калабані
Дорого?
’Дорого’ поняття для всіх різне. Для індпошиття і саме для таких платтячок, і саме з таких тканин - дешево)

Потребую апгрейду• 06 мая 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
То скільки?
Лгин• 06 мая 2024
цену озвучьте, есть большая вероятность, что цена выше ожидаемой ЦА олх
автор булоТАЙминуло • 06 мая 2024
Ответ дляБла бла бла
У мене немає ’під рукою’ рєбьонка. Взагалі. І не намічається))
Кумася• 06 мая 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Где брать ребенка ? 😂
- A можна фото на дитинi? На 8 рокiв дiвчинка, 11 - хлопчик i 13 дiвчинка теж?
- Почекайте, шановна, зараз впiймаю мужичка (три рази), i через 14 рокiв зроблю фото.
- Так, звичайно, я почекаю. Дякую за розумiння.
Скользкая• 06 мая 2024
Ответ дляБла бла бла
А якщо немає дитини всіх наявних розмірів?
ЕлькиПальки• 06 мая 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Ну покажите же уже ! )
Швидка Настя• 06 мая 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Отловите на улице и оденьте.
автор булоТАЙминуло • 06 мая 2024
Ответ дляПошаманю
Відповіла вище: дитини немає і не буде))) О, а й справді те оголошення на яке написали найбільше, має купа-купезну переглядів. Дякую)
Бла бла бла• 06 мая 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Ну тогда в чем смысл темы, если вам не интересны запросы покупателей? Продавайте дальше. Вы на необитаемом острове, я так понимаю)
Не виправдовуюсь• 06 мая 2024
Так как вы описали товар-уверена, что цена высокая. И только такие же ценители индпошива и рук майстрыни будут брать. Основной контингент-покупатели массмаркета-посмотрели как сидит на модели в интернет каталоге, приценились и заказали
Сижуревувшоке• 06 мая 2024
Автор, чем больше просят фото на ребенке, тем больше шансов что не купят) Поверьте битому продавцу) Фото на теле смешны. Потому что тела у всех разные, пропорции и фигуры, вывесьте фото на вешалке, разложите на фото зоне, сделайте их красивыми, дайте замеры, кому надо- купят, без фото на теле.