Пишущаяся• 05 мая 2024

Утеплити балкон лоджу

Хочу утеплити лоджу, вона велика йде зразу кухня і кімната. Утепляти краще ззовні чи й з середини треба ?
Чучело-Мяучело• 05 мая 2024
Що таке лоджа?
Гопница-Советчица• 05 мая 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Що таке лоджа?
Ложе на балконі 😁
Лейла777• 05 мая 2024
З середини теж
Чучело-Мяучело• 05 мая 2024
Не полінувалась, загуглила. Навіщо вам утеплювати місто в центральній частині Демократичної Республіки Конго?😳
lith_oops• 05 мая 2024
Є спосіб утеплити зсередини, дуже класний. Є така теплоізоляційна штукатурка Умка. Сантиметр тої Умки гріє, як півметра цегляної стіни, я перевіряла. Ми еркер утеплювали, а він капець холоднючий був.
Там є нюанси в роботі з тою штукатуркою, треба дивитись відео.
Не знаю, чиє виробництво, могло бути росіянське (судячи ж з назви), ми давно робили. Тоді можна пошукати аналоги. Там наче такі кульки з повітрям манюсенькі. Тому її постійно треба підмішувати, коли працювати з нею.
автор Пишущаяся • 05 мая 2024
Ответ дляlith_oops
Я думала тільки ззовні утепляти, аби не красти місце з середини...
lith_oops• 05 мая 2024
Ответ дляПишущаяся
Півсантиметра ми клали, до сантиметра, заодно і вирівняли. Скільки того місця?
Просто щоб ззовні утеплювати, то мають бути всі вікна в порядку, немає ж сенсу тільки балкон ззовні утеплювати, то дорого, і не всі візьмуться за такий маленький обсяг.
Ми ремонт робили потроху (ще й не весь зробили на початок війни), то не могли ззовні все зробити. А зсередини можна й потроху.
месяцкие• 05 мая 2024
Ответ дляlith_oops
Цікава інформація, дякую! А скло чим утеплюєте? Я наразі не знайшла нічого кращого за ізоляційні стрічки в пази та клею накидку, що від сонця у водіїв в авто - на скло, вона влітку захищає від сонця, взимку трохи стримує холод.
Коник-стрибунець• 05 мая 2024
Чому люди не гулять хоча б назву ?
lith_oops• 05 мая 2024
Ответ длямесяцкие
В нас в Україні дуже класні вікна були, дуже теплі. Нічого не робили, просто одразу класні поставили.