Клевотница• 06 мая 2024
Дуже хотілось би аби відписала тут автор цього коментаря
Де ви таке прочитали? Чи дійсно так? Може хтось розуміється ? Бо навколо у всіх так і є - одні проблеми
Як з цим бути? І коли цей етап «чистки» закінчиться ? Що робити? Від мене також чоловік пішов неочікувано. Якийсь бум на таке бачу тут по темах
Клевотница
• 06 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Тоді пошукайте відео на тему ’Нарциси і тріангуляція’, це мабуть про ваш випадок
Тріангуляція не чула
Нарциси читала багато
В нього підпадає все про абьюз і нарцис і маніпулятори
Нарциси читала багато
Ответ дляКлевотница
Тріангуляція не чула
Нарциси читала багато
Так нащо він вам треба? Такі люди живуть лише для себе і любити взагалі не вміють, а ще ви мабуть не читали що з усіма жертвами вони ведуть себе однаково і в кінці їх утилізують
Клевотница
• 06 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Він завжди жив для себе і посрати вибачте на мою думку
Нащо ? Я люблю
Отаке я дурне
От і він мене утилізував а на початку пару років все було чудово)
Нащо ? Я люблю
Отаке я дурне
Клевотница
• 06 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Ви просто жертва його маніпуляцій, він влюбив вас в себе, над вами психічно познущались
І як мені з цього вийти?((
Слухайте п чого таким як він нічо ніколи нема? Чому так? А якщо я таке щось буду робити то життя мені швидко покаже де моє місце 🤣
Клевотница
• 06 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Що найкраще зараз, просто стримати себе і не писати ?
Ну він тепер точно не повернеться бо я вже утилізована жертва
Люблю_смаколики• 06 мая 2024
Ответ дляБавовнятко
Это не любовь- это эмоциональная созависимость. Это лечится с психотерапевтом.
Гормональна любов
Міні-бікіні• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Просто важко прийняти нову реальність. Я усвідомлюю головою - раз пішов , то не любив і не треба ти йому
Була б треба не пішов би ніколи навіть якби виганяла. А серце ніяк… емоційні качелі. Буває так, що мені наприклад стає легше на хвилин 20 з музикою і все думаю пофіг а потім знову і даваааааай
автор, ну что тут поможет. только время. держитесь, крепитесь. сейчас постарайтесь сменить обстановку, место, компанию и тд.
просто подождите полгода хотя бы. вам будет легче, обещаю. не вы первая не вы последняя.
а период этот закончится в следующем году. но когда именно никто не знает.
Сумчатая кошка• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Та де ж його взяти? Ну де ? Я ще й не сама .
І коли тримає так і ковбасить за цим ? я скоро точно в вікно вийду
И кому нужен будет ваш ребёнок? Зачем вообще рожали, если не представляет никакой ценности для вас? Если его благополучие ничто по сравнению с вашими типа страданиями. Вы просто наркоманка, только вместо наркотика мужик, вот вас и плющит от отсутствия ’дозы’. Берите себя в руки, вы мать, вы обязаны заботиться о ребенке.
Чавонадо• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Розумієте я зараз розумію що та людина більше не повернеться до мене і зі мною не буде, але той біль я відчуваю аж до кісток свого скелету .
Не знаю чи себе любила і поважала напевно що відповідь буде ні! І я б так хотіла аби хтось сказав як повернути його! Речі всі зібрав і зʼїхав
А я просто хочу аби він повернувся хоча так не буде ніколи. Я пишу йому повідомлення, і сварюсь і благаю нічо не діє
І не писати теж не діє як головою об стіну а я сходжу з розуму
Фу мля.
Я думала, що коханий чоловік з життя пішов. Так шкода Вас стало. А тут просто пішов з речами , бо Ви нафіг не потрібна.
Йдіть до психіатра і робіть зі своєю головою щось. Вам дитину здоровою треба ростити , а Ви роками за матньою побиваєтесь
МАМА НИКИТКИ-2• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Пані я не розводжу на емоції , мені погано реально . Мій світ рухнув просто
Якщо не троль, то вам купу дієвих порад дали. Займіться впорядкуванням свого життя, побуту. Шукайте роботу. В вас є на що витрачати свої емоції і час. Ви зациклились на чоловікові. А потрібно на собі і дитині.
Клевотница
• 06 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не троль.. я напевно душевно стала хвора людина..
дякую всім за поради
І вам також
Його не поверну ніяк а жити якось треба
дякую всім за поради
І вам також
Його не поверну ніяк а жити якось треба
Клевотница
• 06 мая 2024
Ответ дляЧавонадо
Фу мля.
Самій соромно за себе( за те колись, коли я не боялась сама залишитись , він був зовсім інший )
МАМА НИКИТКИ-2• 06 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Щось мені здається, що там не про любов, а про залежність. Це як хвороба в людей, типу наркоманія чи алкоголізм. Допоки сам не захоче вилікуватись- нічо не допоможе.
Клевотница
• 06 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я теж думаю то залежність.
Клевотница
• 06 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Подивіться відео про тріангуляцію і станете більше розуміти що це за тварі
Зараз йду гуглити
Дякую
Блиск думки• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Я просто взагалі не хотіла втрачати ні одного року
За те втратила все ! Гордість от все все все
А чому вважаєте, що ці роки втрачені? Якщо була сім´я, народилась дитина, Ви були щасливі і кохані всі ці 10 років, то як можна вважати цей час втраченим? Те гарне, що було в нашому житті воно не втрачене, воно завжди з нами в нашому серці.
Сподіваюсь Ви не та жінка, яка в іншій темі писала, що чоловік і бив, і погано відносився, і грошей не давав, а вона за ним побивається?
МАМА НИКИТКИ-2• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Я теж думаю то залежність.
Усвідомлення- перший крок до одуження.
Напишіть собі план. Покроково. Що ви хочете в житті і що до цього вам потрібно зробити. Сподіваюсь, ви розумієте, що колишній в той план не повинен входити?
Мрію про пончик• 06 мая 2024
Бля пипец убиваться за какой-то матней ну кино реальное. Я тоже подумала, что у вас муж умер. Я надеюсь он как минимум олигарх и выглядит как Бред Питт в молодости, что вы так слюни пускаете. Иначе совершенно непонятно зачем держаться за какое-то чмо. Может я конечно все проспала и он последний мужчина на земле из рода динозавров, но думаю вряд ли
Клевотница
• 06 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Глянула . І ось згадалось мені як він де сказав наостанок типу я раніше боявся піти що моя родина скаже а тер не мені байдуже
Завтра детальніше подивлюсь на все це дякую вам
Где тут 0?• 06 мая 2024
Абсолютно кожне десятиріччя та навіть рік можна назвати етапом чистки)
Не шукайте ніц особливо, просто навчиться бути незалежною від обставин.
Клевотница
• 06 мая 2024
Дівчата дякую
Що вислухали то все
Мені трошки на пару відсотків легше
Я вдячна безмежно
Що вислухали то все
Мені трошки на пару відсотків легше
Я вдячна безмежно
Ответ дляКлевотница
Вам ще треба багато передивитися і варто за таблетками звернутись до лікаря щоб не штормило так сильно
Клевотница
• 06 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Дякую вам за ваш час чесно
Я вже задовбала всіх і себе
Клевотница
• 06 мая 2024
Ответ дляБлиск думки
Я вона… як прикро не було б це писати
Не було щасливих років
Джинци на Флісі• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Пройти і витримати , а скільки ж це тривати буде((( Господи
Мені як сніг на голову - раз пішов і нема людини я в шоці . Це що за чистка така
Возможно и это имеется ввиду ,что это будет пока Вам плохо в душе.
Что внутри,то и снаружи,плохо на душе плохо и в жизни.
Гармония в душе и жизнь налаживается.
Там в ответе все подробно на ссылках
Ответ 44
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3531570-1#a...
Гармония в душе и жизнь налаживается.
Там в ответе все подробно на ссылках
Ответ 44