Бывшая блондинка• 26 февраля 2014
СПКЯ, заменшена матка, боюсь приймати Диане-35
Доброго вечора, дівчата! Може хтось стикавася з похожою проблемою. Поставили діагноз СПКЯ, замалі розміри матки, герсутизм 1 ступеня. Цикл РЕГУЛЯРНИЙ. Гормони всі внормі, окрім тестостерону і ДГЕА-С.
Стався викидень на 6 тижні вагітності 7 місяців тому.
Хочу вагітніти знову, рішила обстежитись.
Сьогодні призначили пити Диане-35. Дуже боюсь починати його пити, начитась багато чого про нього, в протипоказаннях хвороби печінки. А в мене на узд виявили відхилення якісь з печінкою, тай ниє під правими ребрами інколи. Варикоз трохи є. Гінеколог сказала, що нічого страшного, що треба пити Діане. А я БОЮСЬ!!!
кураГАЛЯ• 26 февраля 2014
диане -35 пила 9 месяцев, переносила на ура - мне как никакой другой ГК подошёл
Бывшая блондинка
• 26 февраля 2014
Ответ дляТенюшка
Ищите другого гинеколога.
Це вже не перши мій гінеколог( Про останню кажуть, що хороша, але не знаю що робити, ще до когось піти на консультацію напевно треба..(
Бывшая блондинка
• 26 февраля 2014
Ответ дляАноним_584
таже картина пью диане . не переживайте принимайте его
А з печінкою як в вас, все в нормі?
І забула написати про груди, часто ліва грудь ниє.
Аноним_559• 26 февраля 2014
Ищите другого гинеколога-эндокринолога! Именно эндокринолога!
Диане - это не лечение! А тем более не поможет забеременеть.
Матка подращивается совсем другими препаратами.
Тестостерон и ДГЕА-С так же можно снизить...
Рекомендую пойти на сайт - Бебиплан. ру, там есть целая тема про СПКЯ, почитайте, может девочки что-то подскажут.
П. С. У меня та же проблема , что и у Вас - СПКЯ с 15 лет, так же были проблемы с зачатием.
Сейчас я мама троих деток.
Очень советую найти грамотного врача, а не глотать КОКи, они Вам не помогут...
Сейчас я мама троих деток.
Дама с собачкой• 26 февраля 2014
Мне тоже прописали Диане, с такой проблемой,тоже был выкидыш. Я пью.
Бывшая блондинка
• 26 февраля 2014
Ответ дляАноним_559
Сейчас я мама троих деток.
З зачаттям в мене навпаки не було ніяких проблем! Вийшло з першого разу, сама вшоці була.
Аноним_584• 26 февраля 2014
Ответ дляАноним_541
А з печінкою як в вас, все в нормі?
печень в норме.грудь тоже болит так как кистозная
Аноним_559• 26 февраля 2014
Ответ дляАноним_541
СПКЯ тем и коварен, что либо с зачатием, либо с вынашиванием проблемы.
Диане иногда назначают при нерегулярном цикле, отсутствии М и овуляции, на отмене может наступить Б.
Но если с зачатием все в норме, то назначать Диане - это вообще бред...
Бывшая блондинка
• 26 февраля 2014
Ответ дляАноним_559
Та я сама щось навыть не чекала, що його призначать. Я зразу так ы скзала лыкарцы, що не дуже хочу пити його, бо вже багато чула про нього. А вона мены сказала, що на 2 мысяцы точно треба, ы щоб я навыть не сумнывалась в тому.
Бывшая блондинка
• 26 февраля 2014
Ответ дляАноним_584
А вам про солодке нічого не говорили? Я колись десь читала, що якщо багато солодкого їсти, то тестостерон може підвищуватись, а також молочниця може появлятись. Я дуже сильна сладкоєжка(
Обращеница• 26 февраля 2014
мне тоже поставили этот диагноз 2 дня назад.
лечение такое- ярина -плюс,флютамид,метипред.
Тоже боюсь все пить,но пью.Задолбала проблемная кожа с 15 лет.
Он не лечиться совсем?Кто знает?всю жизнь пить Яри ну?
Беременность наступила быстро,хотя овуляции не каждый месяц по показаниям УЗИ.
Бывшая блондинка
• 27 февраля 2014
Ответ дляОбращеница
Я можу змиритись і з прищами, що деколи висипають, і з волоссям по всьому тілу і на обличчі, але дуже хочу нормально виносити здорову дитину, а мені лікарка каже, що мушу тоді пити Диане-35(((((((
А в мене то і протипоказання є, тільки вона сказала, що то тільки на 2 місяці, нічого страшного не буде((((