Колупалочка• 06 мая 2024

Чоловік не може мати дітей. Я не знаю як мені бути

Мені 32, чоловіку 42. Разом 10 років. Взяли квартиру в кредит і машину в Києві, все виплатили. Пару років тому чоловіку підкинули спадок 2 квартири в центрі Києва, і 50 тис дол. Живемо тепер в центрі з видом на Палац Україну, 2 квартири здаємо, купили другу машину. Маємо хороші робити з загальним доходом близько 100 тис грн.
Все у нас є. Крім діток
Чоловік дуже хороший, у нас прекрасні відносини.
Виявили, що він не може мати дітей. Без шансів природнім шляхом.
Зробила 2 підсадки, не прижилися дітки.
Пройшла ці всі адські муки і не вийшло. Здоров´я в мене дуже похитнулось, я взагалі не надто здорова і дитину мені важко буде виносити, маю вроджені вади з тазом і в дитинмтві мала операцію. Тобто родить зможу тільки шляхом кесарського розтину.
Я дуже схудла, мене посипало, маю хронічну молочницю яку не можу вилікувати з юності.
Я у відчаї.
Чоловік теж.
Каже, щоб я йшла від нього і влаштовувала своє життя, щоб забирала 1 квартиру і машину.
З дитбудинку сказав не зможе взяти, ніколи не полюбить. А я не проти.
Я не розумію як і для кого мені далі жити.
Шкода лишать чоловіка, він же ні в сому не винен. Живуть люди і без дітей, але я не бачу в такому житті сенсу.
Певно, буду пробувать ще 1 підсадку, мені важко це все дається і фізично, і морально.
Хто має досвід, з якої підсадки вдалося вам завагітніти?! Який вплив на ваше здоров´я всі ці процедури мали?!
Дякую, хто дочитав
На пів ставки• 06 мая 2024
Ответ дляКолупалочка
Різне у нас те, що я не можу сквзвти, що я прям люблю чоловіка. Попереднього хлопця любила, да.
А чоловіка не знаю. Він хороший, у нас гарні відносини. Ми зустрілись і наче як прийняли один одного. Його покинула дружина, мене хлопець. Ми дружили і поступово з´їхались разом на зйомну його квартиру. Нам добре і спокійно разом. Пристрасті ніколи не було.
Але мені шкода лишать його з цією проблемою. Він каже ніколи вже не жениться, просто буде жити сам
Ваш муж ездит вам по ушам про буду сам и все такое - не ведитесь, вы теряете свое время. В 42 мужчина уже понимает жизнь и что все имеет свою цену. Я пока не в одном коменте не увидела, что вы автор сама хотите ребенка. Если хотите - беременейте от бывшего, оставайтесь с мужем - дальше будет ясно. Жизнь такая штука, что сегодня у вас бесплодный муж и борьба, а завтра все развернется на 180 градусов. Сохраните свое здоровье для себя и будущего ребенка.
Ромашкинная• 06 мая 2024
Ответ дляКолупалочка
Ні, до чоловіка
Возможно его микрофлора и есть причина вашей постоянной молочницы
автор Колупалочка • 06 мая 2024
Ответ дляБадабум
Тобто у вас ще залишились ембріони для переносу, які пройшли перевірку?
Так, ще 4
автор Колупалочка • 06 мая 2024
Ответ дляРомашкинная
В мене вона була і до нього. З 16 років наскільки я памятаю. Але з 20 років десь не було до 22. Зараз я вже не пригадаю чи співпала нова поява молочниці з нашим мтатевим життям
Невловимий Джо• 06 мая 2024
Ответ дляКолупалочка
Не факт, напевно, що я отак легко природнім шляхом завагітнію з хронічною молочницею. Це кисле середовище.
Сперматозоїди гинуть
Що за дурниці? Молочниця не в матці.
Мільйони жінок вагітніють з молочницею. Кисле середовище... Це як в совку радили лимон в піхву пхати, аби сперматозоїди гинули? Не допомагало, не дивно. Почитайте, як швидко все відбувається, не встигає вся маса сперматозоїдів через молочницю загинути. А коли вона в такій стадії, що виділень багато, то ні ви, ні тим більше партнер не захоче мати секс.
Блондинка в Шоколаде• 06 мая 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Я не верю, что чужих можно любить наравне со своими. Имея родных, приемных я бы не полюбила так же
Так это имея родных. А кто не имеет родных, тот будет приемного считать за родного
frolik• 06 мая 2024
Ответ дляКолупалочка
Так, ще 4
Якість ембріонів?
Невловимий Джо• 06 мая 2024
Ответ дляКолупалочка
І ви, за 10 років, маючи кошти, не можете її вилікувати? Не вірю.
Більшості допомагає звичайний флуконазол у відповідній дозі
Метровий сантиметр• 06 мая 2024
Ответ дляКолупалочка
А які шанси, що воно прижеветься в сурмами? Це з ембріоном щомь не так. Чи це тільки в мені проблема?! Я вже не знаю. І так, і так кажуть лікарі.
Я вже пропонувала взяти сперму його рідного брата, він не хоче
Я колись диаилася реаліті шоу, там жінка в 44 мріяла завагітніти від молодого чоловіка, то робила еко. Вона фітнестренер була, вся така фітоняша. Два чи три рази не вийшло. Тільки на якийсь там раз лікарці прийшло в голову запропонувати їй набрати вагу, бо в неї не хватало жирової тканини і це може вплинути при підсадці. Вона почала надати кілограми, плакала що стала коровою (насправді ні, просто трохи з лишньою вагою), і коли набрала, їй знову зробили підсадку і на цей раз вдало. Тобто як я розумію, причини можуть бути самі різні, і лікарі самі не завжди відразу їх виявляють.
Ромашкинная• 06 мая 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Помогает ’на сейчас’, если есть причина, по которой она появляется снова и причина не устранена - то и будет постоянно появляться
Блондинка в Шоколаде• 06 мая 2024
Ответ дляКолупалочка
Я думала все у нас вийде з підсадками. І не хотіла щоб навіть знав ніхто. Родина у нас дуже велика.
Але тепер це вже правда болюче питання і буду вчитись відпір давати
Розумію. Але то життя, так буває. Скажіть що б не питали от і все. У мене рідна сестра пройшла через проблеми з зачаттям. Вони з чоловіком 10 років намагалися зачати дитину, це вже я еко маю на увазі. Скільки вона спроб зробила то це капець. Але так і не вийшло, нажаль. В 40 років припинили. В них була несумісність. Яку не зразу виявили, а роки через 4. Ну а під кінець спроб вона вже мала різні набути проблеми. Були внематкові вагітності, операції, своїми і тп. Ну змирилися та живуть далі. Вже їм по 50+ років. Чоловік гарний, то вона не захотіла йти від нього заради дитини. Установлювати вони не хотіли, тілько свою.
Всіх підсаджую• 06 мая 2024
Ответ дляМиллениалка
Авторе,у вас обох проблеми, не тільки в чоловіка, то у не треба робити його крайнім. У вашому випадку,я б перестала вирощувати ідею фікс у вигляді пологів. Ви вже знесилені і з вадами, підсадки і пологи не принесуть вам здоров´я та наснаги. Ви думаєте, що наявність дитини зробить вас щасливими,але це не так
Или так.
Меня ребенок сделал самой счастливой.
И никакие материальные блага, спорт, медитации и волонтерство не могли компенсировать отсутствие детей.
Люди разные.

В случае автора, наверное, взяла бы суррогатную мать.
Птица секретарь• 06 мая 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Спробуйте взяти під опіку. Можливо і полюбить. Якщо він добра людина, так і буде. Я працюю нянею і то з часом люблю своїх діток. Впевнена, що і він полюбить з часом
Как котенка на пробный период? Если понравится то можно и насовсем оставить? Ужасный совет. Да и слава Богу не дают неродственную опеку сейчас.
Метровий сантиметр• 06 мая 2024
Ответ дляБегущаяпо
Если не прлучается хорщих эмбрионов - пробуйте донорскую сперму. Можете купить например шведских мужчин - красавцы. Или от какого то большого умницы. В конце концов вложится в суррогатное материнство, если удастся получить нормальный эмбрион от Вас и мужа, скомбинировать эти методы. Вы далеко не все прошли, чтоб так уж отчаиваться. Неродственное усыновление я бы рассматривала в самую последнюю очередь, когда все предыдущее пройдено. Очень уж много детей с разнообразными психическими проблемали, которые выявляются только со временем.
От какого умницы? Простите, но вы себе представляете чтобы реально нормальный вменяемый мужчина пошел и сдал свою сперму для чьего-то ЭКО? Что это за ситуация должна быть?
Блондинка в Шоколаде• 06 мая 2024
Ответ дляРомашкинная
Младенца вообще невозможно выбрать ’идеального’, многие проблемы вылазят после года-двух, а то и позже.
Лучше всего вариант с сурмамой
Так и родить можно больного.
Ромашкинная• 06 мая 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Так и родить можно больного.
Да, можно, но он будет свой. Это надо прямо очень сознательностью обладать чтобы с больным усыновленным не возникало потом чувства ’а вот если бы я не ...’
Метровий сантиметр• 06 мая 2024
Ответ дляКолупалочка
Дл війни ми якось так і наманалимь, багато подорожували. Тепер з цими думками застрягли в рутині.
У чоловіка ще інвалідність, одна нирка. Але на дітонародження це сказали не впливає.
Від нього перша дружина через 5 років пішла по цій причині. Завела собі коханця, завагітніла і пішла.
І я її не сужу(
Так він це від вас приховав, ви як і з якими думками ви виходили заміж? Не завжди ж ви його любили.
Невловимий Джо• 06 мая 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Тем не менее, нет статистики, что от донорской спермы сплошь дебилы рождаются. Да и эмбрион проверяют. Больных не подсаживают.
По той же логике, донорши яйцеклеток тоже все неблагополучные?
Метровий сантиметр• 06 мая 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Та я ж не говорю что дебилы. И не говорю что маргиналы какие-то, просто не представляю что в голове у человека чтоб он таким занимался, и это был бы генетический отец моего ребенка, такое себе. Странный вопрос про донорш яйцеклеток. Вы бы пошли отдали свою? Чтобы по факту родной ваш ребенок похожий на вас где-то рос? Ну вот.
Ромашкинная• 06 мая 2024
Ответ дляНевловимий Джо
С доноршами еще больший вопрос, сперму-то сдать легко. А чтобы яйцеклетку получить - нужны стимуляции и тд, обеспеченный благополучный человек на это не пойдет, просто не за чем.
Ms. При теле• 06 мая 2024
раніше технологій не було, то лікарі радили взяти путівку і поїхати на відпочинок у санаторій -там танці-шманці.... організм розслаблений, відпочиває от так і вагітніли.
треба не зациклюватися на цьому, відпустити взагалі думки про дитину, позитивні думки, романтики у відносини, краси навколо вас побільше....
У моїх знайомих еко тільки у однієї пари получилось
Бадабум• 06 мая 2024
Ответ дляКолупалочка
Так, ще 4
А скільки всього було?
Блондинка в Шоколаде• 06 мая 2024
Ответ дляРомашкинная
Так с родным тоже самое будет ’а если бы я не..’ только наверное всё ещё горче
Птица секретарь• 06 мая 2024
Автор, если есть деньги, однозначно сурмама. Если вдруг не получится, тогда как ваш муж относится к усыновлению?
Страхованная• 06 мая 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
ви щось взагалі не в темі. Щоб скористатись послугами сурмами - все одно треба пройти частину протоколу екз. Якраз ту, що з купою гормонів, стимуляція називається. Чи ви думали ваші яйцеклітини не пунктують з вашого яєчника і потім запліднять виростивши ембріон, а вони силою думки в матку сурмами потраплять?
Так то хотя бы часть. У меня и так были 2 замершие с последующим восстановлением. А если эко делать- тоже может не с первого раза получиться. А всю беременность уколы в живот, роды? Мне и обычная (не эко) беременность была не в удовольствие
Попельшка• 06 мая 2024
Ответ дляКолупалочка
Так, в Турцію аналізи висилали. Все нормально було з тим хлопчиком, і дівчинкою.
Лікарі кажуть шанси є і треба пробувати ще.
Але ж лікарям аби тільки розкручувать на гроші
Не розумію. Дітей хочете ви, але лікарі вас змушують пробувати і пробувати?
Страхованная• 06 мая 2024
Ответ дляКолупалочка
Цікаво взагалі скільки приблизно коштує сур мама і де їх знаходять? Сама клініка пропонує?
Слышала цифру 10-15 тыс евро. Это в Украине. В моей стране говорят 80000 евро
автор Колупалочка • 06 мая 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Уявіть не можу. Вона вертається і тільки гірше стає
ЯниЯ• 06 мая 2024
Ответ дляКолупалочка
І я її не сужу(
поэтому он с вами и ’’хороший’’.
А на самом деле он подлец, бо скрывал.
знал и скрывал
Криниця щастя• 06 мая 2024
У подруги було безпліддя по чоловічому фактору, 6 безуспішних підсадок. Всиновлювати категорично не хотів, все ж таки розійшлись. Зараз вона мама двох дітей, первістка в 40 народила,все класно,вийшла заміж, достаток є в сім´ї, але ті маніпуляції вбили вхлам здоров´я, постаріла і постійно ходить по жіночим лікарям. Каже, що треба було йти від колишнього після першої невдалої підсадки, бо тільки втратила час та здоров´я.