Амбасадор щастя• 06 мая 2024
Дні лікарняного враховуються для відпустки/середньомісячної заробітної плати?
Власне питання у шапці.
Влаштувалася на роботу, не відпускають на лікарняний, "держслужба", оформлюю лікарняні, але на роботу все одно треба ходити, бо робота стоїть.
Дівчата кажуть що то не ок, краще взагалі не брати офіційного лікарняного.
А я щось не зрозуміла логіку, вони ж наче мають і в спецстаж йти, і для розрахунку днів відпустки за фактично відпрацьований час, і для розрахунку середньомісячної зарплати дні лікарняного наче враховують, чи я щось пропустила?
Млинець Мій• 06 мая 2024
У вас оплата за лікарняний рахується по середньорічному заробітку в день, а з зп знімається по середньомісячному в конкретному місяці. Тому виходить, що по лікарняному оплата менше, ніж як за робочі дні. Да і нащо той лікарняний, якщо все одно треба ходити на роботу?
Фісташкова кава• 06 мая 2024
Дні лікарняного (листка непрацездатності) не впливають на щорічну відпустку.
Читайте КЗпП та Колективний договір.
Тобто, незалежно від того скільки людина хворіла, вона отримає мінімум 24 кал дні щорічної основної оплачуванлї відпустки.
Читайте КЗпП та Колективний договір.
90x60x90• 06 мая 2024
Ответ дляФісташкова кава
Читайте КЗпП та Колективний договір.
У автора мінімум 30
Фісташкова кава• 06 мая 2024
Ответ для90x60x90
У автора мінімум 30
Ок. Дійсно. То я пропустила, що у автора держслужба.
За загальним правилом 24. На держслужбі 30.
Ясамаякрасивая)• 06 мая 2024
Оплата лікарняних буде меншою, ніж зп
Вам немає сенсу його оформлювати, якщо Ви будете ходити на роботу
Глаголиця• 06 мая 2024
Лікарняні оплачуються в календарних днях, тому сума буде меньшою ніж за робочій день
Чеширская кошечка• 06 мая 2024
Ответ дляФісташкова кава
Читайте КЗпП та Колективний договір.
А на відпускні впливає.
Амбасадор щастя
• 06 мая 2024
Ответ дляАльдебаран
Що то за лікарняний як на роботу треба ходити?
ну оце таке
Амбасадор щастя
• 06 мая 2024
Ответ дляПомидорина
Який сенс в лікарняному, якщо ви ходите на роботу?
Є такий анекдот;
-’ти чого затримався на роботу? в нас взагалі-то є графік роботи’
-’та я ж у відпустці, як закінчиться, так і буду вчасно приходити’.
Оце і в мене таке, хоч не на 8:00,а на дев´яту приходити можу і у лікарню бігаю спокійно (пішла, відкапалась і на роботу), нікому працювати, то розповідають ще не можна ні у відпустку, ні на лікарняний, поки тримаюся за цю роботу, планую вагітність, то не знаю переходити на більш адекватну роботу чи вже тут досидіти цей рік
Альдебаран• 06 мая 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
ну оце таке
Співчуваю. Сама була в такій ситуації коли з під крапельниць мусила йти на роботу під час лікарняного і під час відпустки, бо нема кому працювати замість тебе. Слава богу, вже звільнилася з такої роботи. Бо й без вихідних змушували працювати, так як нема кому давати ні лікарняний, ні вихідний, ні відпустку. Просто економили на підмінних працівниках.
Альдебаран• 06 мая 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Є такий анекдот;
Здоров´я така робота не прибавить. Я звільнилася, бо втратила здоров’я через ненормований графік.
Амбасадор щастя
• 06 мая 2024
Ответ дляАльдебаран
На попередньому місці хоч оплачували нормально, працюєш у відпустці - отримуєш відпускні + оплата за усі відпрацьовані дні, ще й премію могли додати, бо ти молодець, а тут тільки розповідають які ми усі недолугі, не можемо нічого зробити якісно і вчасно (але в той же час не відпускають навіть у відгул, бо робити нікому)
Амбасадор щастя
• 06 мая 2024
Ответ дляАльдебаран
Ще року тут не працюю, раніше їздила дві години до роботи.
Мені єдина радість що поруч із домом, я хоч дитину контролюю, бо онлайн навчання, зранку розбудила-накормила, пішла на роботу, в обідню перерву додому прийшла, перевірила що усе ок, покормила, ввечері хоч і доводиться часто затримуватися, є можливість вибігти проконтролювати що вдома порядок.
Та і кому сподобається що людина прийшла, відпрацювала півроку і пішла у декрет, наче не по-людські це. Тому терплю оце все, хочу у декрет.
Альдебаран• 06 мая 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
О, так у вас на попередній роботі цінували людей.
Альдебаран• 06 мая 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Робіть так як вам зручно і вигідно.