Зайченя• 06 мая 2024
Я нездара
Я ніколи не почувала себе щасливою. Народилась в бідній родині, де була психічно травмована, постійно зазнавала побоїв, критики з боку матері. Виросла, а жити не стало легше. З трудови здобула хоча б якусь освіту, і то лише тому, що була на бюджеті. У універі важко працювала, щоб вижити. Зараз заміжня, але чоловік не поважає, постійно грузить мене, хоче показати, що він кращий. Не розуміє, не підтримує, ще батьки його постійно лізуть у сім´ю, зараз такий відчай, що просто хочеться заснути та не прокинутись. На фоні постійних декількох робіт та перевтоми трохи набрала, видно, що дуже втомлена. Що порадите?
Зайченя
• 06 мая 2024
Ответ дляВилами по Воде
Блин, у Вас на лбу написано наверное,что низкая самооценка.Почему с мужем не разведетесь?
Так, написано
Не їм після шостої• 07 мая 2024
Ответ дляЗайченя
Не можу
вибачте. але тод1 н1чого. ви в себе одна, а таких як в1н дуже багато.