06 мая в 22:24

Шрами на сідницях після травми, яке тату буде краще

Дівчата порадьте будь ласка яке тату краще чорно біле чи кольорове буде виглядати на сідницях, потрібно об’ємне тату щоб закрити деякі недоліки після операції, дуже буду вдячна за відповідь, Порадьте будь ласка і колір чорно-білий чи кольоровий і так само порадьте будь ласка малюнок дуже дякую!!
6 1
Володарка мрій 06 мая в 22:25
Краще шрами
25 1
Незламна 06 мая в 22:25
Краще шрами
14 1
ЛюбимаЯНЬ 06 мая в 22:25
Я буду делать по типу как на 1 фото, цветы и птицы, нецветное
САМ_ТАКОЙ 06 мая в 22:26
Зараз вам тут наваляють по місцях недоліків) Перше дуже гарне
автор Сусідка знизу 06 мая в 22:26
Ответ дляВолодарка мрій
Краще шрами
Чому?
Флюорография гуся 06 мая в 22:27
Ответ дляСусідка знизу
Чому?
Бо їх в неї немає.
5 2 1
САМ_ТАКОЙ 06 мая в 22:27
Ответ дляСусідка знизу
Чому?
Тому що тату роблять закомплексовані проститутки 😅 Ви перший день на форумі?))
9 3 2
А я з косою 06 мая в 22:27
Ответ дляСусідка знизу
Чому?
местные старушки очень не любят тату))
4 1
Володарка мрій 06 мая в 22:28
Ответ дляСусідка знизу
Чому?
Тому що шрами то просто шрами, а оця мазня на всю ж..у виглядає брудно, і шрами все одно будуть помітні
15 6
ЛюбимаЯНЬ 06 мая в 22:28
Ответ дляА я з косою
местные старушки очень не любят тату))
Я по мнению местных старушка, собираюсь делать такого плана
ВільнаНазавжди 06 мая в 22:31
По таким вопросам лучше советоваться с мастером. И по цвету и по рисунку.
Но не здесь ....
(Мне нравится первое)
Маня_53 06 мая в 22:31
Ответ дляВолодарка мрій
Тому що шрами то просто шрами, а оця мазня на всю ж..у виглядає брудно, і шрами все одно будуть помітні
Так бо рельєф шкіри вже не рівний,ніяке тату цього не виправить
4 1
Тріль підпільний 06 мая в 22:32
Ответ дляА я з косою
местные старушки очень не любят тату))
Бо єто дешевит тіло 🤣, недавно тема була
Пукимончиг 06 мая в 22:32
Автор, на сам шрам тату не нанесуть та і не бажано.
Кукарачка 06 мая в 22:36
Ответ дляВолодарка мрій
Тому що шрами то просто шрами, а оця мазня на всю ж..у виглядає брудно, і шрами все одно будуть помітні
А коли упругість почне втрачатись - взагалі атас буде
Душка-свекрушка))) 06 мая в 22:36
Перше класне, в кольорі буде вогонь❤️
Грибной_Дождик 06 мая в 22:36
Шукайте хорошого майстра чиї роботи сподобаються, може хто спеціалізується на рубцях.
Фото красиві, але ж і дівчата ідеальні.
САМ_ТАКОЙ 06 мая в 22:37
Ответ дляКукарачка
А коли упругість почне втрачатись - взагалі атас буде
Ви як мій чоловік: коли обвисне - буде негарно. Блін, воно і без тату буде негарно, коли обвисне)
3 2
Мамина корзиночка 06 мая в 22:40
Може, краще шрами…?
Баррикадница 06 мая в 22:40
лучше первый вариант и цветное, особенно, если шрамы.
у меня мама в 52 года сделала на руке, в акварельной технике подсолнухи. шрамы вообще стали незаметны, а у нее они фактурные были - неудачно упала на зеркало, порезало часть мышц, еще и зашили неаккуратно.
мое личное мнение, чем меньше мелких деталей - тем аккуратнее смотрится татуировка
и попробуйте сначала наклейку: мама пионы хотела первоначально, а выглядело, как свежая гематома, колокольчики как синяк... а вот мой эскиз - идеально лег)
ЛюбимаЯНЬ 06 мая в 22:41
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ви як мій чоловік: коли обвисне - буде негарно. Блін, воно і без тату буде негарно, коли обвисне)
Как говорит моя мама, тату лишний повод держать себя в форме
Mrs.Sexuality 06 мая в 22:43
Первое на расстоянии будет похоже на болячку, неудачные цвета и рисунок
2 2
Їжак в панчохах 06 мая в 22:44
Ответ дляТріль підпільний
Бо єто дешевит тіло 🤣, недавно тема була
Не жир и целлюлит, а именно тату)))
Білка в колесі 06 мая в 22:45
Я не знаю, які повинні бути шрами, щоб таке набити напів тіла. Ще щось невеличке можна сприйняти, але пробачте не в таких розмірах, як на мене то це повний несмак.
3 1
Їжак в панчохах 06 мая в 22:45
Цветное акварельное красиво. Но нужен хороший мастер.
Коржик 06 мая в 22:53
За тату все равно видно будет шрам.
Примите себя и полюбите
автор Сусідка знизу 06 мая в 22:56
Ответ дляКоржик
За тату все равно видно будет шрам.
Примите себя и полюбите
Хто вам сказав що я себе не люблю? і Як ви знаєте якого характеру в мене шрам Що стверджуєте що його буде видно?
автор Сусідка знизу 06 мая в 22:56
Дуже дивні відповіді якщо ви не любите тату чому ви заходите у тему і відповідаєте
Коржик 06 мая в 22:57
Ответ дляСусідка знизу
Хто вам сказав що я себе не люблю? і Як ви знаєте якого характеру в мене шрам Що стверджуєте що його буде видно?
Для чего тогда вам тату на попе? Раз вы себя любите и принимаете?
Я видела как выглядят татуировки на шрамах, уж лучше без
автор Сусідка знизу 06 мая в 22:58
Ответ дляКоржик
Для чего тогда вам тату на попе? Раз вы себя любите и принимаете?
Я видела как выглядят татуировки на шрамах, уж лучше без
У нас напевно що різні поняття про любов до себе