я Кукарача• 06 мая 2024
Как мариновать и готовить сибас любите?
Я не умею готовить очень вкусно , выходит очень обычно (
В связи с чем вопросом
Вы любите больше гриль или духовку ?
Как маринуете ?
Какие специи любите ?
В связи с чем вопросом
Вы любите больше гриль или духовку ?
Как маринуете ?
Какие специи любите ?
Намакушка• 06 мая 2024
Сибас будет вкусный и просто с солью , его не нужно как-то прям мариновать
СМСница• 06 мая 2024
Сіль і перець, тріжки бризкаю оливкової олії. Люблю в рибі рибний смак, а не різнотрав´я. Готую на грилі - найсмачніше і швидко. Вже під час їжі люблю збризнути лимонним соком.
СМСница• 06 мая 2024
Ответ дляНамакушка
Якщо чесно, будь-яка рибка смачна просто з сіллю.
12 галюцинаций• 06 мая 2024
Никогда не мариную рыбу. Кладу на яблоки порезанные, ем с солью. Готовлю в духовке в фольге в основном.
Милота• 06 мая 2024
Сібас не треба марінувати. Він добрий з сіллю, перець , або лимона трохи і запекти, чи гріль.
Горлаю зрання• 06 мая 2024
Якщо свинину, курятину я мариную, то рибу ні. Якщо в духовці, то запікаю на цибулево-морковній подушці, зверху сіль і можливо прованські трави. На гриль без спецій, а ще в пароварці люблю, взагалі без нічого, тільки сіль.
КошкинДом• 06 мая 2024
На грили или в духовку, даю розмарин, во внутрь чеснок и кензу/петрушку, свверху лимон и посидор
Околовита• 07 мая 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Соль+перец и немного взбрызгиваю лимонным соком
Теж так, ще в пузо кладу мариновану цибулю
ИНЬэтовамниЯНЬ• 07 мая 2024
Ответ дляСМСница
Не будь-яка. Річкова риба, то просто
запах та смак болота.