Мрії у вирії• 07 мая 2024

Покриття лаком старого паркету

Пам´ятаю, що у нас в школі кожного року покривали підлогу лаком. Ніхто його не цьоклював і не шліфував. Суть питання: збираюся зняти житло, на фото бачу паркет, але стан ґівняний. Чи можливо його залили лаком без шліфовки і поліровки? Хтось має досвід з цього приводу. Дякую
автор Мрії у вирії • 07 мая 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Думаю, да, одним слоем не обойдется. Ну а сколько он сохнуть будет - зависит от вида лака, на этикетке все написано ж.
На один слой я і не сподівалася)
Дякую за підказку
Патриоточка• 07 мая 2024
Ответ дляМрії у вирії
Скільки років прослугувало покриття? Дякую
Я точно не скажу, лет 5 наверное было нормально, потом начало протираться. Это на проциклеванном паркете покрыто лаком в несколько слоев. Правда на сколько тот лак был качственным, я не уверена.
Сижу_и_плачу• 07 мая 2024
В школах покрывали мастикой. Это другое. Перед вскрытием лаком пол циклюют. Еще паркет не должен быть рассохшимся и ’играть’.
автор Мрії у вирії • 07 мая 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Я його ще не бачила зблизька, якщо грає, то треба стики замазувать же. Ох. Мабуть, треба буде точно. Знати б чим
Сижу_и_плачу• 07 мая 2024
Ответ дляМрії у вирії
Это трудоемкая работа. Лучше позвать специалистов.