Сірничок• 07 мая 2024

Жінки, навантажені відповідальністю за сім´ю, Вам вдалось змінитися?

Хто зумів розділити вантаж фінансової, побутової відповідальності, виховання дітей. Чоловік не проти, але проблема довірити.
автор Сірничок • 07 мая 2024
Були провтики, типу забув, невідповідально поставився, тепер важко довірити.

Директор Пляжу• 07 мая 2024
Я залишила собі фінанси і дитину .
На побут і харчування насрати.
Кому потрібно той приготує і помиє
Директор Пляжу• 07 мая 2024
Ответ дляСірничок
О! То я даю не тяжкі завдання. Що приготував те і поїли. Якщо брудні плінтуса то і пох
автор Сірничок • 07 мая 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Ну мене більш відповідальні речі цікавлять, рішення, на плінтус мені байдуже.
Снегопадка• 07 мая 2024
Ответ дляСірничок
например что?
Анонім Перший• 07 мая 2024
Якщо людина контрол-фрік, то це неможливо. Спочатку нервувала на провтики чоловіка, а зараз кайфую. Перфекціонізм послала далеко.
Мочалкин блюз• 07 мая 2024
В мене одної дитина миє плінтуси?)))
Директор Пляжу• 07 мая 2024
Ответ дляСірничок
Відповідальні речі залишила собі.
Чоловік в мене подсобнік
Ацетилсалициловая кислота• 07 мая 2024
Я не вірю у те, що у чоловіків щось не виходить. Для мене це навмисне ’провтикання’, щоб більше не зверталися за допомогою. Ні, не вдалося, мені легше самій з дітьми, ніж нести той чемодан без ручки чоловічої статі.

всемВсёИмного• 07 мая 2024
Получилось только с другим мужем.. В первом браке всё было на мне, сейчас только ребёнок и уют в доме.. финансы, ремонт, все важные решения на муже, в быту помогает, например, убираем в квартире вместе.
Я только за!• 07 мая 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Відповідальні речі залишила собі.
Чоловік в мене подсобнік
І вам це подобається? Як можна жити з чоловіком, не поважаючи його ?
Цідило правди• 07 мая 2024
Дети это чисто женский проект поэтому разделить ответственность за них с мужчиной довольно сложно. У меня детей нет и знаю что мой муж не потянул бы, хотя деньги есть- стала б я менеджить все эти вопросы - еда, одежда, гигиена, здоровье, образование. Нужно было б выдавать задания. Нафиг надо
Щебетушка• 07 мая 2024
Ні. Поступово мені довелося взяти не себе майже все, що для мене важливо.

Чоловік - хороша порядна людина, але він пливе собі за течією: як буде, так буде. По дому допомагає, якщо попрошу, без проблем. Але продумувати наперед, принимати тяжкі рішення - ні, нажаль. Це оборотня сторона м´якості характера, неконфліктності. А так, я приймаю рішення - на мені і відповідальність, а чоловіку що - ти сама так вирішила, захотіла, я тебе підтримав. Таке собі.
Директор Пляжу• 07 мая 2024
Ответ дляЯ только за!
Я десь писала про те що я його не люблю чи не поважаю?
Ну шлеперь він. Але ремонт зробити, відвезти, привезти, їсти приготувати посуд помити, попрати він зовсім не гордий. Ну ще ж і працює .
Але оскільки я теж працюю то от так розділили обовязки
автор Сірничок • 07 мая 2024
Ответ дляЩебетушка

От і в мене так. Є плюс, якби мені вказували, то довго б ми не прожили.
Проработник• 07 мая 2024
С первым мужем это было нереально. Все делала я сама-и дети, и ремонты, и деньги заработать, и детей полечить, и на отдых заработать и свозить и есть сготовить, убрать и пр. Второй муж с моими детьми больше возится, чем родной отец. Второй муж многое берет на себя-убрать, приготовить, поговорить с детьми, позаниматься, принести сумки и пр. Земля и небо
Кукарикуууууу• 07 мая 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Я залишила собі фінанси і дитину .
На побут і харчування насрати.
Кому потрібно той приготує і помиє
Так само, дитина на першому місці, робота на другому, а на побут начхала вже, мені важливо заробляти кошти, а не драяти квартиру и стояти коло плити все життя, хоча раніше для мене дуже важливо була кристальна чистота всюди, але багато подій це змінило, і помінялися пріоритети