Колдунья-вещунья• 07 мая 2024
Коректор постави
Почала сутулитися, лікар рекомендує коректор постави. Хтось пробував? Допомагає?
Королева ганделику• 07 мая 2024
он дает возможность сформировать привычку. если человек сам не заинтересован - не поможет
Колдунья-вещунья
• 07 мая 2024
М´язовий корсет спини норм, сутулість просто як звичка ( слова лікаря) тому не знаю, як правильно зробити
Колдунья-вещунья
• 07 мая 2024
Ответ дляЧорнобаївка
А що за лікар таке порадив? Яка його спеціальність?
Хірург😬
Мене до нього сімейна направила
Попразендовна• 07 мая 2024
В мене син носив не корсетного плану, а прилад Upright Go, його кріплять на спину, ставиш мобільний застосунок, калібурєш згідно правильної постави, і потім він вібрує якщо сутулишся. То наче допомогло, десь півроку носив. Тут получається що на відміну від корсетних кореторів, ти просто починаєш сам себе виправляти, м´язи працюють
Королева ганделику• 07 мая 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
этот корректор стоит копейки, попробуйте, хуже точно не будет
Упругая попка• 08 мая 2024
Мені вправи для постави більше допомогли. Робила спочатку постійно кілька тижнів, зараз пару раз на тиждень, коли відчуваю що знову сутулюсь.
Тут в продавалці купувала, 15хвилинні уроки.