07 мая в 14:46

Що робити людині у якої не має з ким сходити на природу на шашлики

на пляж влітку, та хоча би в кави попити?
4 1
ПампушОК 07 мая в 14:46
Позвоните таким же как вы:)
Люблю_смаколики 07 мая в 14:47
А які причини?
Ядвига Юсьлегко 07 мая в 14:47
А ви у якому місті?
Гжегож Бженчишчикевич 07 мая в 14:47
Діти? Брати/сестри/мама/батько/коліжанки?
3 1
Белая и пушистая 07 мая в 14:48
Ну пляж і каву можна і самій, шашлик робити одному то вже зовсім запара. Можливо в групах міста пошукати таких самих людей хто шукає спілкування ?
8 2
Дівчина заглядєніє 07 мая в 14:48
Це ви той імпотент старий, який тут півроку тому всіх на шашлики щотижня запрошував у Києві?
9 5
Ядвига Юсьлегко 07 мая в 14:49
Я тут колись знайшла подруг. Не так щоб дуже близьких по духу, але для спілкування і походів у спортзал, парк тощо достатньо.
Може і вам пощастить.
ПампушОК 07 мая в 14:48
Шо за человек ставит во всех темах фейспалмы? Хобби или принципиальная позиция?🤣🤣
5 4 3 1
Плекаю думи 07 мая в 14:48
Такій людині виходити в люди і знайомитись, якщо є потреба, а що ж ще робити. Я ВПО, знайомих в місті не було, знаходила групи по інтересам в фейсбук, знайомилась, зустрічалась, так і зʼявилося з ким кави попити. На роботу пішла і там подруг знайшла
Белая и пушистая 07 мая в 14:49
Ответ дляПампушОК
Шо за человек ставит во всех темах фейспалмы? Хобби или принципиальная позиция?🤣🤣
напевно позиція
3 2
Леди Г 07 мая в 14:49
Сама боюся ходити, тому сиджу вдома, хоча дуже люблю природу
Белая и пушистая 07 мая в 14:50
то може ви свою геніальну пораду дасте ? А то все лице вже відім´яли тією рукою
5 5
БезникаЯ 07 мая в 14:50
Я такий, нікого не має
західний_діалект 07 мая в 14:50
Кофе, пляж, кафе - вполне можно ходить самой. Шашлыки - да, самой не очень. Но если очень хочется конкретно поесть шашлык, то это можно сделать в ресторане или заказать домой 🤷🏻‍♀️
3 1 1
Ядвига Юсьлегко 07 мая в 14:53
Автор, створіть тему, наприклад, ’Шукаю подруг 30-35 років у Жмеренці’
Ищу-брожу 07 мая в 14:54
нафіга вам той шашлик? нахапатися кліщів? мене вже 5 разів запрошували...відмовилася. Великий ризик кліщів і довге лікування. каву самі можете попити. чи якусь подругу взяти. тут з кимось познайомтеся. я ходила на зустрічі з дівчатами звідси. норм.
До речі,ходила сама і познайомилася в 40 років з прекрасним чоловіком. Ходіть самі ,то когось знайдете,а не шукайте собі поводиря
9 1
Веккy 07 мая в 14:54
Тоже не с кем. Хожу с ребёнком
Ядвига Юсьлегко 07 мая в 14:55
Ответ дляИщу-брожу
нафіга вам той шашлик? нахапатися кліщів? мене вже 5 разів запрошували...відмовилася. Великий ризик кліщів і довге лікування. каву самі можете попити. чи якусь подругу взяти. тут з кимось познайомтеся. я ходила на зустрічі з дівчатами звідси. норм.
До речі,ходила сама і познайомилася в 40 років з прекрасним чоловіком. Ходіть самі ,то когось знайдете,а не шукайте собі поводиря
Капець позиція
2 1
Веккy 07 мая в 14:55
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Автор, створіть тему, наприклад, ’Шукаю подруг 30-35 років у Жмеренці’
О, да... особенно с советчицы. Тут такие подруги 🤣🤣
Ищу-брожу 07 мая в 14:57
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Капець позиція
позиція норм. якби водила за собою подруг то до сих пір сама була би . а так пішла сама (досі пам*ятаю) і познайомилась. вже 4 роки як щасливо заміжня і забезпечена усім.хто б міг подумати,що я з дитиною на 40 році життя зустріну красивого,забезпеченого, просто ідеального чоловіка в усьому. містика просто.
7 1
Щедрик 07 мая в 14:58
Ответ дляВеккy
О, да... особенно с советчицы. Тут такие подруги 🤣🤣
Серпентарий
Витворунка 07 мая в 14:59
Тіндер поставте зі статусом ’хочу шашлику/на пляж/на каву’. Одразу знайдуться охочі супроводити.
Крапипопка 07 мая в 15:00
А що вас президент не запрошував?
Ми всі сходили вже
2 2
сама себе прекрасная 07 мая в 15:00
Ответ дляИщу-брожу
нафіга вам той шашлик? нахапатися кліщів? мене вже 5 разів запрошували...відмовилася. Великий ризик кліщів і довге лікування. каву самі можете попити. чи якусь подругу взяти. тут з кимось познайомтеся. я ходила на зустрічі з дівчатами звідси. норм.
До речі,ходила сама і познайомилася в 40 років з прекрасним чоловіком. Ходіть самі ,то когось знайдете,а не шукайте собі поводиря
Я кліща перший раз побачила в 40 років, в місті, хоч сама з села родом.
3 1
Крапипопка 07 мая в 15:02
Ответ дляИщу-брожу
нафіга вам той шашлик? нахапатися кліщів? мене вже 5 разів запрошували...відмовилася. Великий ризик кліщів і довге лікування. каву самі можете попити. чи якусь подругу взяти. тут з кимось познайомтеся. я ходила на зустрічі з дівчатами звідси. норм.
До речі,ходила сама і познайомилася в 40 років з прекрасним чоловіком. Ходіть самі ,то когось знайдете,а не шукайте собі поводиря
То ви тепер ніколи на приррду не будете ходити через цей страх?
Не пью, не курю 07 мая в 15:02
На одесском форуме есть раздел Ищу грустных и скучных людей ,для...
Ищу-брожу 07 мая в 15:02
Ответ длясама себе прекрасная
Я кліща перший раз побачила в 40 років, в місті, хоч сама з села родом.
а вони останні 3 роки заполонили. я медсестра в інф.відділенні столичної лікарні. забито все
Крапипопка 07 мая в 15:04
Ответ дляИщу-брожу
а вони останні 3 роки заполонили. я медсестра в інф.відділенні столичної лікарні. забито все
І що робить при укусі? Здавати кудись кліща на аналіз чи себе?
Тут багато радили зразу антибіотики пити не ждучи аналізу, щлб не втрачати час
Ищу-брожу 07 мая в 15:04
Ответ дляКрапипопка
То ви тепер ніколи на приррду не будете ходити через цей страх?
не ходжу. бачу наслідки укушених. ніхто ж по тв не розказує нічого. у нас відділення забито на лайм хворих
Ищу-брожу 07 мая в 15:10
Ответ дляКрапипопка
І що робить при укусі? Здавати кудись кліща на аналіз чи себе?
Тут багато радили зразу антибіотики пити не ждучи аналізу, щлб не втрачати час
пити одразу. Через 2-3 тижні то вже хроніка і лікування триває 2-3 антибіотиками від 28 днів. Краще одразу. Не такий страшний антибіотик за 7 днів, як потім лікування внутрішньовенно і так довго. І 70% не виліковуються і потрапляють через рік-два знову з рецедивами. Наслідки жахливі- параліч обличчя,шум у вухах,сліпота,артрит...І це лише 10% того що може бути. Є новий діагноз- лайм артрит,який не лікується у ревматолога,а у інфекціоніста. бо борелії залазять у кістки і суглоби і сидять. В нас є люди,які не можуть ковтати( паріліч лицьового нерву)
Лайм- це ’двулікій Янус’