07 мая в 15:35

20 тисяч це велика зп?

Пів року тому в мене була зп 35-36 тисяч, через примху чоловіка переїхати в інше місто звільнитись мусила, в іншому місті зп в цілому менші нію в попередньому, пропонують в середньому 15. Ще і чоловік каже, ну 20 це багато і важко знайти. Він правий?
показать весь текст
Дайте подумать 07 мая в 15:50
а чоловік працює взагалі?) чи просто ховається від ТЦК
автор Интимная 07 мая в 15:50
Ответ дляДайте подумать
то мені незрозуміло, навіщо звільнились?
щоб за чоловіка триматись?
тому що в цій ситуації програли тільки ви....
Та я вже зрозуміла) на мене просто почали всі тиснути.
Гуру троллинга 07 мая в 15:51
Ответ дляИнтимная
Тернопіль
Якщо маєте машину, йдіть в Рошен білі зп і дуже хороші. Якщо кататися на райони.
Я поруч в Рівному то менеджер по заиовленню, спілкуюся з торговими, то Рошен найкраще. Якщо продукти
...аяприкольная 07 мая в 15:51
Ответ дляТаПрямТам
Ну так можна порівняти як Ви - директорка філії іноземного банку та охоронник АТБ))
До чого тут стать?))
Ваші приклади нерелевантні. Директорка філії банку і охоронець АТБ - це дуже різні вимоги до освіти, навичок, кваліфікації, різний рівень відповідальності.
Між професіями, які я перерахувала вище, такої різниці немає.
автор Интимная 07 мая в 15:51
Ответ дляMs. Dolly
Зарплаты меньше, аренда и т.д., а зачем переезжали тогда? Ладно бы возросший доход мужа перекрывал все, но видимо нет..
У нього дохід зріс, але він витрачає на свої потреби або відкладає собі.
Рогнеда Карповна 07 мая в 15:54
Ответ дляИнтимная
Це не столиця, але оренда житла, транспорт. Це малувато((
Зарплата визначається не вашими витратами, а пропозицією на ринку праці і доходами працедавців.
Вам потрібна оренда, місцевій Галі - ні, у неї своя хата. Їй 20 тис більш менш, вам - мало.
За умови, що ви обидві однакового фаху, працедавець бере Галю, бо їй ця оплата ок.
Вам мало , продовжуєте шукати
Ms. Dolly 07 мая в 15:52
Ответ дляИнтимная
У нього дохід зріс, але він витрачає на свої потреби або відкладає собі.
А зачем такой муж?
автор Интимная 07 мая в 15:53
Ответ дляРогнеда Карповна
Зарплата визначається не вашими витратами, а пропозицією на ринку праці і доходами працедавців.
Вам потрібна оренда, місцевій Галі - ні, у неї своя хата. Їй 20 тис більш менш, вам - мало.
За умови, що ви обидві однакового фаху, працедавець бере Галю, бо їй ця оплата ок.
Вам мало , продовжуєте шукати
Я так роблю, але за 4 місяці нічого не знайшла.
автор Интимная 07 мая в 15:53
Ответ дляMs. Dolly
А зачем такой муж?
Не знаю, думаю, над розлученням
Дайте подумать 07 мая в 15:54
Ответ дляИнтимная
Та я вже зрозуміла) на мене просто почали всі тиснути.
не розумію, чесно..
Ось я добре заробляю, видатки з чоловіком навпіл. Він каже - переїздимо до іншого міста, і це значить, що я автоматично втрачаю роботу. Добре, якщо чоловік на якийсь час бере на себе фінансову відповідальність за мене...А Так, вбачте, що ваш чоловік каже?
Гуру троллинга 07 мая в 15:55
Ответ дляИнтимная
Я так роблю, але за 4 місяці нічого не знайшла.
А завдки переїхали?
Рогнеда Карповна 07 мая в 15:56
Ответ дляИнтимная
Я так роблю, але за 4 місяці нічого не знайшла.
Ну, дик, значить у цьому місті більших оплат для вашої професії і кваліфікації немає

Або міняєте місто, або професію, або підвищуєте кваліфікацію
автор Интимная 07 мая в 15:56
Ответ дляГуру троллинга
А завдки переїхали?
Луцьк, в мене просто успішна компанія була, тому хороша зп.
автор Интимная 07 мая в 15:57
Ответ дляРогнеда Карповна
Ну, дик, значить у цьому місті більших оплат для вашої професії і кваліфікації немає

Або міняєте місто, або професію, або підвищуєте кваліфікацію
Тут у загальному зп не великі, навіть для інших кваліфікацій.
ТаПрямТам 07 мая в 15:57
Ответ для...аяприкольная
Ваші приклади нерелевантні. Директорка філії банку і охоронець АТБ - це дуже різні вимоги до освіти, навичок, кваліфікації, різний рівень відповідальності.
Між професіями, які я перерахувала вище, такої різниці немає.
Ваші теж, крім того, наприклад, у мене ремонт робила жінка, вирівнювала стіни та стелю та фарбувала, робила стяжку)
Так що немає цих «чоловічих» та «жіночих» професій, а уж тип більше поняття «для жінки і така зп ок»
3 2
МашМааш 07 мая в 15:57
Для меня это была бы маленькая зп, если это полноценная занятость по часам и муж приносит столько же . Расходы базовые больше

Но может если брать маленький городочек где из развлечений только еда и вариантов другой работы нет, то что делать
Ошеламиссимо 07 мая в 15:58
Для тернополя 20к это мегазарплата,будь довольна
1 1
автор Интимная 07 мая в 15:59
Ответ дляОшеламиссимо
Для тернополя 20к это мегазарплата,будь довольна
Лише 6 тис оренда, 1,5 комуналка, 2-3 транспорт
Ms. Dolly 07 мая в 15:59
Ответ дляИнтимная
Не знаю, думаю, над розлученням
Лучше было бы до увольнения думать. И да, 20 тыс - это достаточно скромная зарплата, даже для Тернополя, бывает и меньше, но зачем сравнивать с худшим?! Но никогда не поздно пробовать вернуться.
автор Интимная 07 мая в 16:02
Ответ дляMs. Dolly
Лучше было бы до увольнения думать. И да, 20 тыс - это достаточно скромная зарплата, даже для Тернополя, бывает и меньше, но зачем сравнивать с худшим?! Но никогда не поздно пробовать вернуться.
Не можу вже повернутись, моє місце зайнято.
Аноним с кешбеком 07 мая в 16:04
Ответ дляИнтимная
Луцьк, в мене просто успішна компанія була, тому хороша зп.
А чого переїхали з Луцька до Тернополя?
автор Интимная 07 мая в 16:06
Ответ дляАноним с кешбеком
А чого переїхали з Луцька до Тернополя?
Чоловік там роботу знайшов, ще і батьки його тиснули, так як вони з Тернополя
Дайте подумать 07 мая в 16:14
Ответ дляИнтимная
Лише 6 тис оренда, 1,5 комуналка, 2-3 транспорт
стоп, якщо витарти навпіл, то у вас 12 тис оренда і 3 000 комуналка?
успокойте_Меня 07 мая в 16:14
Для Жмеринки велика, для Києва маленька
Гуру троллинга 07 мая в 16:18
Ответ дляИнтимная
Чоловік там роботу знайшов, ще і батьки його тиснули, так як вони з Тернополя
Блін, Луцьк набагато перспективніше. Як ви так повелися
автор Интимная 07 мая в 16:19
Ответ дляДайте подумать
стоп, якщо витарти навпіл, то у вас 12 тис оренда і 3 000 комуналка?
Так
автор Интимная 07 мая в 16:19
Ответ дляГуру троллинга
Блін, Луцьк набагато перспективніше. Як ви так повелися
Сама не знаю((
Дайте подумать 07 мая в 16:20
Ответ дляИнтимная
Так
як комуналка може бути 6000 ?)
автор Интимная 07 мая в 16:22
Ответ дляДайте подумать
як комуналка може бути 6000 ?)
3 тисячі на двох, на одного 1,5
Дайте подумать 07 мая в 16:32
Ответ дляИнтимная
3 тисячі на двох, на одного 1,5
ви тролляка