Губка Боб• 07 мая 2024
Аллергия на аспирин.
Выпила Аспирин+ (в составе есть псевдоэфендрин), стало плохо. Похоже по реакции на аллергию на ибупрофен. Такое может быть?
Обычно пью нимесил, но рядом его не было. Аспирин уже долго не принимала.
Всем здоровья.
Директриссимо• 07 мая 2024
У мене алергія проявляється на препарат набряком обличчя та ясен, сильною сльозотечею, може бути кропив’янка.
Одного разу алергічна реакція на препарат супроводжувалася задухою.
Які саме симптоми у Вас були?
Губка Боб
• 07 мая 2024
Ответ дляДиректриссимо
Які саме симптоми у Вас були?
Отёк гортани, носа. Тяжело сделать вдох-выдох. Скорее вопрос в том может ли быть аллергия на такой простой препарат.
Директриссимо• 07 мая 2024
Ответ дляГубка Боб
Так, може бути. І на анальгін теж. На будь який препарат може бути алергічна реакція. У мене почала виникати алергічна реакція і на ті препарати, які раніше приймала і добре переносилися.
Коли була алегрічна реакція на препарат і супроводжувалася задухою, то ’швидку’ викликали. Це жах був.
Часто алергічна реакція на препарат супроводжується набряком обличчя та ясен, сильною сльозотечею, може бути кропив’янка (в кращому випадку). Іноді додається ще утруднене дихання.
Такий препарат, як Аспірин+ з псевдоефедрином у складі ніколи не зустрічала. Може алергічна реакція на псевдоефедрин?