Пиши-пропало• 07 мая 2024

Я свідомо стала поганою подругою, і мене більше не цікавить її життя

Класика жанру. Дружили багато років, всі гулянки секрети.
В неї відносини. Класс я рада за неї. Хоч партнер її мені не подобався. ( Її батьки взагалі відмовились від неї )Дуже швидко вона зрозуміла що то є велика купа лайна. Але вже встигла завагітніти
І от дзвонить, ридає куди вона вляпалась. Що викинеться з вікна. Я спокійно кажу, збирай речі, виїзджай, поки в дорозі винайму квартиру і бігом на аборт.
Вона така, добре, дай мені 2 дні
Назавтра вона виставляє щасливі фото в соцмережі. Пише радісно - вже все добре.
І от на цьому моменті я хочу повністю розірвати стосунки з подругою. Навіть откритку в вайбері не пошлю.
Я не права?
КондуктЕр тролейбуса• 07 мая 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Автора спросите))она же это слушала
Ну як подруга вислухала, хотіла допомогти.
автор Пиши-пропало • 07 мая 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ее отношения,то ее личное.она взрослая,вы там причем
Тю, та ну я ж не пишу Света, а як там Гена, а що він їв чи як ви спали?

дзвоне, розмовляємо як справи. Кажу голос засмучений.
Я плакала
Чому?
Бо гена гондон, боргів на брав і забрав мої картки щоб розраховуватись ну і т.д.
Чи ви ніколи з подругами не спілкувались?
Каяспер• 07 мая 2024
Абсолютно праві. Будь яка ваша порада або допомога буде сприйнята як належне, але будете винні у всьому поганому, що з нею станеться. А воно станеться.
Госпожа_тамагочи• 07 мая 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Нет,это называется нате и мою баночку на воду
Я вся ваша• 07 мая 2024
Вы тоже нашли , что посоветовать - аборт. А если бы она уже родила и такое случилось? Вы бы сказали, что поможете квартиру арендовать и быстро, чтобы ребенка придушила?
Я знаю такого типа женщин, но сама я, после такого совета, перестала с вами общаться
автор Пиши-пропало • 07 мая 2024
Ответ дляНаверняка
Навішо, вам чуже горе. Правильно, навіть якщо через 100 років дружби, ця людина викликає більше роздратування, ніж позитиву, то до чого тут, ви?
Він, тут батьків радять ігнориті, якщо багато говорять, а то, стала зовсім, чужа людина (може, і була). У мене залишилися 2, але справжні подруги. Чесно, полегшало, а то, як валіза без ручки...
Та я ж просто розповідаю історію поганої подруги зі свої сторони.
В даній історії я погана подруга бо розриваю зв´язок.
Не цілуюсь з бодуна• 07 мая 2024
Ответ дляПиши-пропало
Я знаю. Ще коли вони зустрічались в нього всі признаки абьюза і нарцисизма.
Ти де? А ти с ким? А коли будеш вдома?
Чому тебе не було вдома о 18.47 - я ж так за тебе хвилююсь.

І наче ж розумна дівчина.

Але як ви сказали це далеко не крайній раз, і мені не хочеться бути свідком/ учасником драми чи трагедії
не хотите - не будьте.
Может для вас это открытие, но все практически подруги рано или поздно отсеиваются\предают\пропадают. Даже те, что с детства навсегда ничего страшного, жизнь продолжается. Не нужно привязываться к определённым местам и к людям. Все в жизни разумно. Ненужный балласт она периодически очищает из вашей жизни. Примите это.
Госпожа_тамагочи• 07 мая 2024
Ответ дляПиши-пропало

Я плакала
Чому?
Прости света,но гену выбрала ты,я не хочу ваши перепетии выслушивать,я не семейный психолог и ничем тебе не помогу)
автор Пиши-пропало • 07 мая 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Я вже нічого нікому не радитиму.
Печенюшка• 07 мая 2024
Автор, я давно перестала в мать Терезу играть. Если человек реально хочет что-то изменить - то он воспользуется вашей помощью, а так, как подруга ваша - это ни о чем и не в последний раз.
Госпожа_тамагочи• 07 мая 2024
Ответ дляПиши-пропало

Я плакала
Чому?
Свете не 10 лет,она совершеннолетняя,дееспособная.вам не надо ее спасать,это не маленький ребенок
Наверняка• 07 мая 2024
Ответ дляПиши-пропало
Краще бути паганою для такої подруги, ніж гарною..Правильно робите, тримайтесь!
Госпожа_тамагочи• 07 мая 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Я такого тоже не понимаю,ее пузо,пусть и решает что делать
Наверняка• 07 мая 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ну, а що такого. Та, пожалілась, автор, запропонувала рішення. А ,треба було запропонувати бути хрещеною?
Вподобайден• 07 мая 2024
Честно меня напрягло- бегом на аборт . Как-то так вы все за всех порешали. Можно было спросить , что намерена делать? То что она попала в болото не значит, что можно ей указывать, как жить и что делать.
Как бы есть такой психологический вид насилия, когда тебе насильно делают ‘ добро’
Вподобайден• 07 мая 2024
А почему ее родители от нее отказались?
Анонім Секретар• 07 мая 2024
Ответ дляПиши-пропало
В чому заздрість, я дуже глибоко взамужем. І з дітьми відстрілялас
Сама відстрілялась, а подрузі - бігом на аборт? То ви ще та подруга.
Наверняка• 07 мая 2024
Ответ дляВподобайден
Ну, а подруга, обов´язково, дослуховується її порад. Вона доросла жінка, прям, психологично роздавлена, такою пропозицією. Смішно.
автор Пиши-пропало • 07 мая 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Зараз с холодною головою я з вами згодна
А тоді коли вона плакала, казала що викинеться, що вона помилилась і попала в болото
Ну автоматом сказала що все можна виправити
ЦібаФу• 07 мая 2024
Ответ дляПиши-пропало

Я плакала
Чому?
Ви одна одної варта, з подругами про таке не спілкуються - сімейне життя повинне залишитися в сім´ї
автор Пиши-пропало • 07 мая 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Там в контексті що їй було соромно і страшно сказати батькам що завагітніла і краще вона викинеться.
Госпожа_тамагочи• 07 мая 2024
Ответ дляНаверняка
Нет,решай сама,это твой выбор,родишь-принесу мишку,сделаешь аборт-принесу прокладки
автор Пиши-пропало • 07 мая 2024
Ответ дляВподобайден
А почему ее родители от нее отказались?
Бо вони були категорично проти цього чувака.
Госпожа_тамагочи• 07 мая 2024
Ответ дляПиши-пропало
Выкинешься,сьедим пироги с горошком
Вподобайден• 07 мая 2024
Ответ дляПиши-пропало
Сколько ей лет?
автор Пиши-пропало • 07 мая 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Ні ні, я вже зрозуміла свою помилку.
Слава Богу моя подруга розумніша за мене.
Нехай все буде добре.
Але вже без дружби подруг
Госпожа_тамагочи• 07 мая 2024
Ответ дляПиши-пропало
Мне подруга про запор и месячные когда то жалелась,ответила просто-я не специалист по каловым камням и не гинеколог.перестала такое нести
Вподобайден• 07 мая 2024
Ответ дляНаверняка
Я вообще про не прошенные советы….
Но по теме тут не так все получается.
автор Пиши-пропало • 07 мая 2024
Ответ дляЦібаФу
Воно то може і так. Але коли багато років знайомі, і були один одного в гостях ви що про погоду балакаєте?
Все одно розмовляєте про сім´ю, про дітей, про колег.
автор Пиши-пропало • 07 мая 2024
Ответ дляВподобайден
Сколько ей лет?