СКИБИДЫШь• 07 мая 2024
Видела как сегодня моя соседка пакет бутылок с мусорки
Молочникам принесла!
Нормальная женщина,пенсионерка ,не пьющая ,часто видела ,как с мусорки пластиковые бутылки доставала , всегда думала зачем ей ?
И вот увидела ,как молочникам на рынке приперла 2 огромных пакетов этих бутылок !!!
Делайте выводы ,любители домашнего молочка .
Банан-барабан• 07 мая 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Теплою водичкою, і витирають насухо рушником, який переться й замінюється регулярно. Перед кожним доїнням. У гарних господинь лише так.
Гарним господиням в школі вчився ніколи було, от вони й не розуміють що то є гігієна елементарна. Я не брезглива і я пью домашнє. Але розказувати мені яка корівонька чистенька у гарної господині не треба. Бо та господиня живе в лайні, їй то вже звично. Поважаю сільських господинь за важучу працю, та з гігієною там бідося.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 мая 2024
У меня машина сломалась прям посреди дороги
Пришла домой с плохим настроением
Спасибо большое за тему 😂
🤣 ржу
Пришла домой с плохим настроением
Спасибо большое за тему 😂
🤣 ржу
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 мая 2024
Ответ дляаромат Жука
мне в таких же привозят. так что я точно знаю что я беру. плюс была на производстве.
На каком производстве?
В сарае, где коров доят? Или в сарае, где то молоко из ведра по бутылкам разливают?
Чорт і Шо• 07 мая 2024
Ответ дляБанан-барабан
А я навпаки не купую і не п´ю домашнє, а гарною господинею була моя бабуся, і я знаю як доглядають за корівкою, і в який посуд вона доїться, і як проціджується молоко, і як ті всі марлеві серветки кип´ятяться, і весь посуд для зберігання молока окремий, прошпарений окропом... то справжній ритуал) Все чудово було з гігієною)