07 мая в 22:01

Дівчата рятуйте! Реву

Подарувала мені кума, щоб її чоловік місяць не ахав, віск. Значить намазала я ним біля інтимної зони, а реально розумію, що не віддеру, бо піпець як боляче. Реву, не знаю, що робити. Ну не чекати ж щоб відросло, а потім обрізати. Може можна цей віск якось розтопити? Що робити?(((
показать весь текст
54 5 5
Контрольница 07 мая в 22:45
Ответ дляБез комплексів
У мене так колись під пахвами подерли до кривавої роси, якийсь був жосткий віск
Ой, і я вперше і востаннє пробувала під пахвами, щоправда, епілятором, теж до крові додрала, а як воно ще дико боліло пару тижнів. По відчуттям наче жорсткий опік такий. Як люди то роблять регулярно?
Поміркована думка 07 мая в 22:45
Ответ дляинтайм_не_предлагать
З одного боку обдерла, все, не можу, ляжу спати завтра продовжу, ну його все. Ні, все таки місяць мало.
Хоть с волосками выдернулось? Или впустую страдаете?
А как у вас спать получится, оно же тянет больно, если двигаться
забиякина 07 мая в 22:46
Ответ дляДева Мария
Нічого , сильно захочете азаться , то відірвете ) не знаю, може спробувати буде гарячу ванну і там свою вимочити?
До сракы ванна, только теплое подсолнечное масло. Ванна бы помогла при сахарной пасте, а воск, даже в горячей воде дубеет
Мамина квіточка 07 мая в 22:46
Ответ дляБасноплетка
А при чём тут муж кумы?
Кума не хотіла, щоб її чоловік ахав автора, тому підсунула їй таку капость))
Поміркована думка 07 мая в 22:48
Ответ дляКонтрольница
Ой, і я вперше і востаннє пробувала під пахвами, щоправда, епілятором, теж до крові додрала, а як воно ще дико боліло пару тижнів. По відчуттям наче жорсткий опік такий. Як люди то роблять регулярно?
Я подмораживала подмышку и быстро эпилятором фигачила на выдохе. Сейчас шугарю, то по умному теперь, маленькие кусочки мажу, а не все сразу. Главное, хорошо кожу натянуть
Закуйовджена життям 07 мая в 22:48
Я былы в такой ситуации резко дернула от шока чуть кони не кинула а оно отодралось кучками таки кучка там кучка( до сраки короче терпела зря
Контрольница 07 мая в 22:49
Ответ дляТвоя космішна
Обезболивающий вискарик
Грамм 500
З такою анестезією автор вся від брів до пяток віддепілюється
автор интайм_не_предлагать 07 мая в 22:50
Дівчата, бритва, то найкраще що придумало людство! Зараз змию піт і сльози, і буду таки відривати другу сторону.
14 2 1
забиякина 07 мая в 22:50
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Дівчата, бритва, то найкраще що придумало людство! Зараз змию піт і сльози, і буду таки відривати другу сторону.
Масло постное вам в помощь
автор интайм_не_предлагать 07 мая в 22:51
Ответ длязабиякина
Масло постное вам в помощь
Його пить? Думаєте поможе?
6 2
забиякина 07 мая в 22:52
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Його пить? Думаєте поможе?
Писечку мазать)))
Любви вам! 07 мая в 23:06
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Поставила воду, зараз закипячу і присяду над каструлею, буду водяну баню робити.
Попісяйте, може одлипне, трясця її сраці
Любви вам! 07 мая в 23:22
Дівки, гайда труси натягать и голови мить, тушки летять. Авторко, шо там?
Кондуктор трамвая 07 мая в 23:25
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Подарувала кума для авторки віск (для депіляції). Автор собі ним намастила інтимне місце, а зняти не може. Тому бажає кумі, щоб її чоловік місяць не ахав.
У авторки між ногами все воском намазане :)
Автор якщо не зніме той віск, то сама буде не ахана, поки воно не змиється. Або і чоловік до неї приклеїться
Кондуктор трамвая 07 мая в 23:28
Ответ дляЛюбви вам!
Дівки, гайда труси натягать и голови мить, тушки летять. Авторко, шо там?
А нащо голови мить?
автор интайм_не_предлагать 07 мая в 23:28
Ответ дляЛюбви вам!
Дівки, гайда труси натягать и голови мить, тушки летять. Авторко, шо там?
Віддерла, мать його, лежу
Любви вам! 07 мая в 23:30
Ответ дляКондуктор трамвая
А нащо голови мить?
Не знаю, хай буде мита
Говорилка 07 мая в 23:48
Ответ дляБез комплексів
Віск, щоб не трахали? То що таке? Для контрацепції? Замазана піська?
Броневагина вышла. Рекомендуется для поездок в Индию
Ласунка 08 мая в 00:04
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Поставила воду, зараз закипячу і присяду над каструлею, буду водяну баню робити.
вы шо троль?) воск расталиваеься водой только такой, остальные либо отрывать, либо можно маслом
Плекаю думи 08 мая в 00:29
Ответ дляБасноплетка
А при чём тут муж кумы?
Тоже не поняла
Лупаю цю скелю 08 мая в 00:44
Ответ длязабиякина
До сракы ванна, только теплое подсолнечное масло. Ванна бы помогла при сахарной пасте, а воск, даже в горячей воде дубеет
Автор я собі надьограла здоровезну гематому як півсливи біля інтимного місця , боже як згадаю 🤪, думаю ну все капець відірвала шкіру від мʼяса будуть відрізать тепер ))) але минулося , Відмивала гарячим маслом
Миззери 08 мая в 01:33
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Віддерла, мать його, лежу
Ой, автор сочувствую была в вашей ситуации именно с восковыми полосками
Это ужас , одно сторону оторвала и охренела от боли вторую как-то отмывала , оно липкое все
Воск мне не нравится категорически
Сама делаю шугаринг теперь
Если на будущее вот так залипает воск или шугаринг то надо кусок ткани сверху приложить что б приклеилась и резко отдирать
Без комплексів 08 мая в 06:48
Рада за вас, авторе, що ви впоралися! Подаруйте тепер кумі щось зле, як от сушене манго посипане перцем чілі- я попробувала, то стрибала до стелі, так пече!
По темі, вчора якраз робила депіляцію в салоні, все чітко і терпимо, проте не глибоке, на фіг ті муки. Пройдуся краще тримером
Булькаю 08 мая в 12:34
Ответ дляТвоя космішна
Залишилась якось вдома сама, вирішила релаксову ванну прийняти з пінкою та чарочкою вина
Вляглась
А у мене кішка
І шось її торкнуло сісти під двері мені волати мерзенно
МАААУУА БАААУУУ, курва, весь релакс згидила

Зверху у ванній чую почали сусіди голосно розмовляти, наче сварились, ну якийсь кіпіш у них, зазвичай вони тихі

І тут мене кішка вкрай допекла, я без задньої думки гучніше, щоб її налякати та забігла подалі, як загримаю «ТА ЗАКРИЙ ВЖЕ СВОГО РОТА!!!»

І кішка закрилась і сусіди
Ахахахахах, візьму на замітку)
А стосовно ванни і вина обережно, тиск може піднятися, я вже так експериментувала, ледь коні не двинула ( я гіпотонік)
Сливочная пенка 08 мая в 15:03
Ответ дляКонтрольница
Ой, і я вперше і востаннє пробувала під пахвами, щоправда, епілятором, теж до крові додрала, а як воно ще дико боліло пару тижнів. По відчуттям наче жорсткий опік такий. Як люди то роблять регулярно?
потому что надо не самим драть, а к косметологу ходить. Я делала шугаринг в салоне. Отлично и быстро всегда было