Жена аллигатора• 07 мая 2024
Євробачення дивитесь?
Власне
Ёшки_Матрёшки• 07 мая 2024
На фоні перших пʼяти пісень, просто чудово.
Хоча може я субʼєктивна. Але якийсь трешак був.
Дело было давно• 07 мая 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
О, матрьохи приперлись.
У них только Сережка Лазарев красавчик, бо москаль, а остальные хронический отстой.
Зяблик протестант• 07 мая 2024
О, Ісландія - затишно, як завжди, а то від надміру червоного уже око буде сіпатись скоро. Дискотека 90-их продовжується
Коханозадовільна• 07 мая 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Тільки я замість ісландської співачки дивлюся на сурдоперекладачку, наче це вона співає?
Ага))
А де ж та дівчина з відбору? Віджигала краще виконавців
ЗабежАЛОЧКА• 07 мая 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Хорватія буде в фіналі
Фрікі завжди в фіналі)))
Пополняю_Карму• 07 мая 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Я думаю наші друге- третє місто візьмуть
Я думаю ні.
На паровозе• 07 мая 2024
Мне не понравился номер наших. Предыдущая постановка лучше была, а тут много пафоса и...не знаю
БезникаяЯ• 07 мая 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Коли другий півфінал і фінал?
9 другий, 11 фінал
Поліпривіт всім• 07 мая 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Коли другий півфінал і фінал?
Другий півфінал 9 травня
Бесконечность-не предел• 07 мая 2024
Ну таке, від муіньо очікувала більше, але головне, що альона не впала)
Може бути
Пополняю_Карму• 07 мая 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Думаєте знову перше?)
Ні. Думаю пісня і постанова болить тільки нам. Іншим - байдуже/втомились/безфріково.....
СвітланкаОК• 07 мая 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Може бути
Їй ще зробили паузи в репі для дихання, то прям дуже видно і якось косячно це, коли частину фрази беки кажутт, а далі Альона ((
БезникаяЯ• 07 мая 2024
Ответ дляСвітланкаОК
То ж Джері казала, а не беки? Так само як під час співу Яни Альона пару слів вставляла
БезникаяЯ• 07 мая 2024
Ісаак не подобається наперед через його слова про те що рф треба повернути на конкурс.
СвітланкаОК• 07 мая 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Не важливо, на відборі і в студійці цих пацз немає, то виглядало краще.
Бесконечность-не предел• 07 мая 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Мабуть косяки вокалу мав врятувати бомбезний номер від легенди, але не склалося.
МУСЯкомарова• 07 мая 2024
Ответ дляБезникаяЯ
От же паця промоскальське.
СвітланкаОК• 07 мая 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Це німець?