07 мая в 23:25

А ви що думаєте про нітратоміри?

Хотіла купити, але ціна зупиняла, а тут така інфа
Гадаю_По_шнуркам 07 мая в 23:27
Здогадувалася.
Марипосса285747 07 мая в 23:27
Не думаю про них... Ну их
Сусідка зверху 07 мая в 23:27
тоже не верю им
Морковку дай 07 мая в 23:27
Ну вот купили вы нитратомер. Начали его использовать. Он показывает во всех овощах и фруктах нитраты. Что будете делать?)
автор Джонсонюк 07 мая в 23:28
Ответ дляМорковку дай
Ну вот купили вы нитратомер. Начали его использовать. Он показывает во всех овощах и фруктах нитраты. Что будете делать?)
Не іла б.
Марафетчица 07 мая в 23:29
Ответ дляДжонсонюк
Не іла б.
Ті нітрати то нічого, порівняно з фунгіцидами і акарицидами.
В нас ними все облито :(
Не купуйте помідори ’в бабок’
Коханозадовільна 07 мая в 23:30
Ответ дляДжонсонюк
Не іла б.
Хорошо. В овощах нитраты, в мясе - антибиотики, в злаках- гмо
Умрёте от голода?
Морковку дай 08 мая в 00:44
Ответ дляДжонсонюк
Не іла б.
То есть все фрукты и овощи исключите из рациона?)
Морковку дай 08 мая в 00:44
Ответ дляКоханозадовільна
Хорошо. В овощах нитраты, в мясе - антибиотики, в злаках- гмо
Умрёте от голода?
Будет питаться праной и солнечной энергией.
из желе я 08 мая в 08:13
Знала, бо продаю їх.
А для швидкого експрес тесту лише цей варіант і може бути.
Є норма у продуктах по вмісту солей. Якщо рослини підживлюють хімією, то вміст зростає. Ось на це і орієнтується прилад.
из желе я 08 мая в 08:15
Ответ дляМорковку дай
Ну вот купили вы нитратомер. Начали его использовать. Он показывает во всех овощах и фруктах нитраты. Что будете делать?)
Вимачувати в воді або термообробка. Це зменшує вміст нітратів.
Але травонутись можна не лише нітратами, а пестицидами. Це вже не поміряєш, лише лабораторно.
Злюка бобер 08 мая в 09:20
Ответ дляМорковку дай
Ну вот купили вы нитратомер. Начали его использовать. Он показывает во всех овощах и фруктах нитраты. Что будете делать?)
Нітрати це ’харчування’ рослин. Вони будуть присутні незалежно чи на органіці, чи на хімії вирощена рослинка.
Злюка бобер 08 мая в 09:20
Ответ дляМарафетчица
Ті нітрати то нічого, порівняно з фунгіцидами і акарицидами.
В нас ними все облито :(
Не купуйте помідори ’в бабок’
Бабкам дорого ті актарициди купувати , Ви ціни на хімію для городу бачили?
Злюка бобер 08 мая в 09:22
Ответ дляМорковку дай
Будет питаться праной и солнечной энергией.
Довго сонячною енергією не вийде харчуватися, в наших широтах для повноцінного харчування її не достатньо, людина отримує дуже багато побічних дій від такого харчування,бачила випадок з реанімацією , невтішний
Марафетчица 08 мая в 09:30
Ответ дляЗлюка бобер
Бабкам дорого ті актарициди купувати , Ви ціни на хімію для городу бачили?
Вони й купують підробки :(
Злюка бобер 08 мая в 10:36
Ответ дляМарафетчица
Вони й купують підробки :(
вони скряги.
Куда ж без меня 08 мая в 10:38
Ответ дляМарафетчица
Вони й купують підробки :(
А ще буває бабки живлять городи навозом, курячим пометом чим більше, тим ліпше, як вони вважають, потім у городині нітрати шкалять.
Марафетчица 08 мая в 10:47
Ответ дляКуда ж без меня
А ще буває бабки живлять городи навозом, курячим пометом чим більше, тим ліпше, як вони вважають, потім у городині нітрати шкалять.
Від такого підживлення не зашкалять. Якщо дадуть більше норми - рослини горять.
А от хімії вони не шкодують. Дуже багато на ’ринку’ підробок. А вони ще й подешевше шукають, тут без варіантів.
Ридоміл вже заборонений в деяких країнах, викликає рак і безпліддя, а в нас він номер 1. Мало того, що шкідливий дуже, так ще і не дотримуються ніяких інструкцій.
Злюка бобер 08 мая в 11:08
Ответ дляМарафетчица
Від такого підживлення не зашкалять. Якщо дадуть більше норми - рослини горять.
А от хімії вони не шкодують. Дуже багато на ’ринку’ підробок. А вони ще й подешевше шукають, тут без варіантів.
Ридоміл вже заборонений в деяких країнах, викликає рак і безпліддя, а в нас він номер 1. Мало того, що шкідливий дуже, так ще і не дотримуються ніяких інструкцій.
коли в людини онкологія і хворий пацієнт питає: де воно взялося. ні один лікар не скаже: бо ти їла помідолри оброблені ридомілом. чому так?

зараз всі вміють читати і рахувати користь, оптимузувати витрати, а бабки продають, бо це єдине, на що вистачає здоровя, допомагаючи своїм домашнім, які вирощують городину на продаж
Марафетчица 08 мая в 11:10
Ответ дляЗлюка бобер
коли в людини онкологія і хворий пацієнт питає: де воно взялося. ні один лікар не скаже: бо ти їла помідолри оброблені ридомілом. чому так?

зараз всі вміють читати і рахувати користь, оптимузувати витрати, а бабки продають, бо це єдине, на що вистачає здоровя, допомагаючи своїм домашнім, які вирощують городину на продаж
Бо лікарі не займаються агрономією і хімією. В них своя робота.
Поцікавтесь, наприклад, чому з України не експортують насіння соняшника.
Куда ж без меня 08 мая в 11:10
Ответ дляМарафетчица
Від такого підживлення не зашкалять. Якщо дадуть більше норми - рослини горять.
А от хімії вони не шкодують. Дуже багато на ’ринку’ підробок. А вони ще й подешевше шукають, тут без варіантів.
Ридоміл вже заборонений в деяких країнах, викликає рак і безпліддя, а в нас він номер 1. Мало того, що шкідливий дуже, так ще і не дотримуються ніяких інструкцій.
Зашкалять, почитайте статті. Дозована хімія більш безпечна, ніж навоз.
Марафетчица 08 мая в 11:13
Ответ дляКуда ж без меня
Зашкалять, почитайте статті. Дозована хімія більш безпечна, ніж навоз.
Статті від копірайтерів, яких найняли фірми з продажу хімії? :)
Куда ж без меня 08 мая в 11:28
Ответ дляМарафетчица
Статті від копірайтерів, яких найняли фірми з продажу хімії? :)
Від біологів. Ви біологію вчили?
Марафетчица 08 мая в 13:54
Ответ дляКуда ж без меня
Від біологів. Ви біологію вчили?
Мені вже цікаво.
Дасте посилання на цих біологів?
Куда ж без меня 08 мая в 16:50
Ответ дляМарафетчица
Мені вже цікаво.
Дасте посилання на цих біологів?
Шукайте вплив надлишку азоту на рослини.
Локшина на вухах 16 мая в 11:01
Ответ дляМарафетчица
Ті нітрати то нічого, порівняно з фунгіцидами і акарицидами.
В нас ними все облито :(
Не купуйте помідори ’в бабок’
блин, я наоборот думала лучше там брать. а где надо? атб норм?