Танго утрьох• 08 мая 2024
Психологическое исследование для диплома
Помогите, пожалуйста, сделать исследование)
Тема "Особливості резилієнтності цивільних в умовах воєнного стану". Резилиентность - это примерный синоним более привычного понятия стрессоустойчивость, но понятие также включает возможность восстановления и роста после травматических событий.
На заполнение анкеты нужно минут 10-15. Анкета через гугл-формы, почта не собирается.
Также буду рада ответить на вопросы тут, связанные со стрессом, ну и любые другие по психологии. Спасибо!
Танго утрьох
• 08 мая 2024
Ответ дляПасти Ла
Чого ви всі цей диплом мало не на одну тему пишите?
Актуально)
Пасти Ла• 08 мая 2024
Ответ дляТанго утрьох
Актуально)
та головне щоб птім застосували. Бо вже рік гуляють такі запити всіми соцмережами. Невже інші теми не цікаві?
Танго утрьох
• 08 мая 2024
Ответ дляПасти Ла
І якість вибірки вас теж не бентежить?
Що ви маєте на увазі під якістю? Аудиторія - цивільні дорослі, що перебувають зараз в Україні.
Пасти Ла• 08 мая 2024
Ответ дляТанго утрьох
а як ви це будете контролювати, хто вам відповів?
Танго утрьох
• 08 мая 2024
Ответ дляПасти Ла
Ну це вже застосовується для розробки тренінгів, інтервенцій, я думаю. Рік тому та рік зараз - це вже різні умови переживання хронічног стресу війни.
Танго утрьох
• 08 мая 2024
Ответ дляПасти Ла
У анкеті є відповідна графа про місце перебування, вік і т.п.
Пасти Ла• 08 мая 2024
Ответ дляТанго утрьох
ви можете переконувати себе, що так як ам зручно спрацює, автор не спрацює.
Танго утрьох
• 08 мая 2024
Ответ дляПасти Ла
Що саме не спрацює?)
Танго утрьох
• 08 мая 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
заповнила) цікаво для себе)
Величезне дякую!
Танго утрьох
• 08 мая 2024
Ответ дляryabinin
Ответила на вашу анкету.
Помню себя на вашем месте и как не легко было добывать данные.
Удачи Вам!
Здорово! Спасибо!
Танго утрьох
• 08 мая 2024
Ответ дляДо
Пройшла тест. Запитання цікаві, відповідати було легко.
Велике дякую!