08 мая в 17:39

Хорошие новости! Бронь за деньги

⚡️⚡️Офіційно! Бронь за гроші!

У Раді розглядають дві моделі економічного бронювання – Арахамія.

Перша – передбачає, що розмір податків із зарплати військовозобов´язаного має бути 35 000+ гривень. Цього має вистачити для утримання одного бійця.

Друга – квота на бронювання. Умовно, якщо ви маєте 10% людей, яких ви можете забронювати. Хто це буде – вирішує керівник. За них сплачується хв. зарплата бійця щомісяця, наприклад, зараз 20 тисяч.
показать весь текст
Ответ дляInno4ka-ya
Краще хай рівні будуть всі. А не бідних в окопи, а багаті відкупилися
Так не бывает.
МАМА НИКИТКИ-2 09 мая в 02:17
Ответ дляПолковой раввин Изя
Да ну, посмотрите на раскол в обществе. Эти черепки уже не сложить в ближайшие три поколения, а то и больше. Экономика по большей части в жопе. Все знакомые или бизнес вывели, или закрыли. И это не кустари-одиночки, это по 20-100 наёмных в недалёком прошлом. Как там у вас бизнес может идти, если муж на фронте, а вы в Майами, я даже представить не могу.
Якось іде. В нас управляючий - рідний племінник чоловіка. Він же головний агроном.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Якось іде. В нас управляючий - рідний племінник чоловіка. Він же головний агроном.
Мой родич, который может спокойно выезжать, сидит в прифронтовом городе, потому что иначе бизнесу, который существует 25 лет, придет конец. А я все закрыла.
МАМА НИКИТКИ-2 09 мая в 02:20
Ответ дляПолковой раввин Изя
Да ну, посмотрите на раскол в обществе. Эти черепки уже не сложить в ближайшие три поколения, а то и больше. Экономика по большей части в жопе. Все знакомые или бизнес вывели, или закрыли. И это не кустари-одиночки, это по 20-100 наёмных в недалёком прошлом. Как там у вас бизнес может идти, если муж на фронте, а вы в Майами, я даже представить не могу.
Більшість не розуміє і бачить лише те, що на поверхні лежить. А ще та більшість не в курсі, скікі з них відсотків з зарплатні відраховують. Бо пишуть 18%
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Більшість не розуміє і бачить лише те, що на поверхні лежить. А ще та більшість не в курсі, скікі з них відсотків з зарплатні відраховують. Бо пишуть 18%
Да большинство вообще мало чего видит. И не имеет с чем сравнивать.
МАМА НИКИТКИ-2 09 мая в 02:33
Ответ дляПолковой раввин Изя
Мой родич, который может спокойно выезжать, сидит в прифронтовом городе, потому что иначе бизнесу, который существует 25 лет, придет конец. А я все закрыла.
В нас залишився тількі сільгоспбізнес. Все інше я перед виїздом закрила. В тому числі і перший бізнес чоловіка, його улюбленця. З 98 року сам з 0 підняв.
3 1
ТА7НЯ7 09 мая в 06:52
Ответ дляПолковой раввин Изя
На Корреспондент.нет регулярно статьи по пересекающих Тиссу и Днестр.
Аааа это они ещё платят за то чтоб показали место где плыть?
nataangel 09 мая в 09:03
Ответ дляInno4ka-ya
Краще хай рівні будуть всі. А не бідних в окопи, а багаті відкупилися
Це ті рівні, що зараз по Європам майданять, що їм паспорти не роблять?
Як можуть бути рівні 2 здорових сорокарічних чоловіка, тільки один на субсидіях сидить, а інший сотні тисяч в бюджет виплачує?
2 1
автор bibizyana 09 мая в 09:12
Ответ дляInno4ka-ya
Краще хай рівні будуть всі. А не бідних в окопи, а багаті відкупилися
Ні, ну я все розумію. Рівні це добре, але Вася в бюджет щомісячно припустимо платить 100 000 податків, а гріша 1500. Скажіть , хто з них має воювати? Звичайно що гріша , від нього державі в військовий час толку немає. А Вася нехай тягне свою ношу і державі не дасть здохнути
1 1
Еленнн 09 мая в 09:13
Ответ дляСоната любви
срыв посевной и жатвы к голоду не приведут.

так как муку могут завозить из-за границы.
как и хлебобулочные изделия могут быть импортного производства.

чтобы создать искусственный голод, нужно чтобы был запрет на ввоз импортной пищевой продукции.

также запрет на производство отечественной пищевой промышленности.
ой... за блокування кордонів вже забули? живемо в такий час, що все можливо. і закон ’ запрет на ввоз импортной пищевой продукции’ також можливий, під девізом- ’підтримаємо свого виробника’..
автор bibizyana 09 мая в 09:16
Ответ дляOlenka_bum
Каким? Тем, которые принимают такие законы? Или вы не в курсе куда уходит гуманитарка и как воруют оружие и прочее?
Сарказм
автор bibizyana 09 мая в 09:18
Ответ дляOlenka_bum
За чью? Получается, что вы тех, кто воюет уже списали? Автор, а не пошли бы вы на ’0’. Вы или недалекая или совсем страх потеряли
Все вопросики в раду ))
Еленнн 09 мая в 09:18
Ответ дляdiana32
Вы думаете не пашут? Смотрела блогера фермера, у него 2 дочери ,девочка 22 года садится за трактор и пашет , кстати права категории В дают право управления трактором
так і бачу,як та дівчинка піднімає каністру з солярою 10 л.,щоб заправити трактор,заглохший у далекому полі... (батько мав трактор,як що.)
diana32 09 мая в 09:23
Ответ дляЕленнн
так і бачу,як та дівчинка піднімає каністру з солярою 10 л.,щоб заправити трактор,заглохший у далекому полі... (батько мав трактор,як що.)
10 літрив то нічого ще, ми з мамою мішки з зерном тягали удвох
Еленнн 09 мая в 09:27
Ответ дляdiana32
10 літрив то нічого ще, ми з мамою мішки з зерном тягали удвох
ну.. ми з мамою також тягали.., зараз вона ледве ходить, і її потрібно ’тягати’,і я вже на групі. ДОТЯГАЛИСЬ.

Жінки на важку фізичну працю не заточені.., із-за фізіології.Змолоду хватаєшся,а потім прилітає відкат.(і це не про гроші,,а якщо про гроші- то дофіга потрібно на лікування.)