Поумничка• 08 мая 2024

Озеро Світязь? Хто звідти, підкажіть де можна відпочити днів на 5?

Ціна має значення, щоб не дорого, до 1000 грн за день на 3х дорослий та дві дитинки
Бабка-ежика• 08 мая 2024
Там багато будиночків біля озера. Цін не знаю, була давно там.

Кіма кепка• 08 мая 2024
В прошлом году писали в новостях что в тех краях все минируют, возводят линию обороны чтобы бульбаши ордой не пролезли.
Невісточка ж• 08 мая 2024
Ответ дляКіма кепка
’ в тех краях’
Ну если не в теме, зачем писать глупости. Можно же просто пройти мимо.
Невісточка ж• 08 мая 2024
https://svitiaz.lutsk.ua/
Тут подивіться номера телефонів, та зателефонуйте.
Наездница• 08 мая 2024
Ответ дляКіма кепка
Та ні ви щось переплутали, минулого року там відпочивала. Автор вбийте в пошуку озеро Світязь і буде безліч пропозицій
Наездница• 08 мая 2024
Але прочитала ваш бюджет це ви хочете 5 за 1000грн?
В кого тако було• 08 мая 2024
В прошлом году были там пару дней. Людей тьма, прям пройти тяжело, а заведений каких - либо почти нет. Пару штук было

Наездница• 08 мая 2024
Ответ дляВ кого тако було
І терміналів немає, хто їде майте на увазі