Поумничка• 08 мая 2024
Озеро Світязь? Хто звідти, підкажіть де можна відпочити днів на 5?
Ціна має значення, щоб не дорого, до 1000 грн за день на 3х дорослий та дві дитинки
Кіма кепка• 08 мая 2024
В прошлом году писали в новостях что в тех краях все минируют, возводят линию обороны чтобы бульбаши ордой не пролезли.
Невісточка ж• 08 мая 2024
Ответ дляКіма кепка
’ в тех краях’
Ну если не в теме, зачем писать глупости. Можно же просто пройти мимо.
Наездница• 08 мая 2024
Ответ дляКіма кепка
Та ні ви щось переплутали, минулого року там відпочивала. Автор вбийте в пошуку озеро Світязь і буде безліч пропозицій
В кого тако було• 08 мая 2024
В прошлом году были там пару дней. Людей тьма, прям пройти тяжело, а заведений каких - либо почти нет. Пару штук было
Наездница• 08 мая 2024
Ответ дляВ кого тако було
І терміналів немає, хто їде майте на увазі