Лепетун• 09 мая 2024

Письмовий стіл і крісло для першокласника

Син йде в перший клас, буде онлайн навчання (живемо в прифронтовій). Порадьте, будь ласка, які столи ви брали своїм першокласникам і якими ви залишились задоволені. В інтернеті так багато різних моделей, очі розбігаються. Дякую
naxodki_youtube• 09 мая 2024
Дитина росте і краще брати якщо є можливість такий, що і до кінця школи буде
Хорошої якості наприклад брали тут
https://www.stiystil.com.ua/
Класно що є регулювання висоти і при потребі стіл і через пару років буде актуальний . А тумбочки -стелажі можна брати окремо

Дикая Роза• 09 мая 2024
Ответ дляЛепетун
Я саме на стіл з Ікеа дивилась, але мені здається він малуватий буде. Сама не зроблю і чоловік не зробе, руки не з того місця ростуть)
Я за основу взяла модель і відкорегувала за власними розмірами. Готовим виробом я довольна. Пл грошам вийшло відсотків на 20% дешевше, але справа не в економії, я отримала стіл, який хотіла. Доповнила аксесуарами з ІКЕА і вийшло чудово. Користується син вже 9 років (не міняла нічого).Змінюю лише підкладку на поверхні стола, доречі, вона чудлва і теж від ІКЕА