Лепетун• 09 мая 2024

Письмовий стіл і крісло для першокласника

Син йде в перший клас, буде онлайн навчання (живемо в прифронтовій). Порадьте, будь ласка, які столи ви брали своїм першокласникам і якими ви залишились задоволені. В інтернеті так багато різних моделей, очі розбігаються. Дякую
Як_наготую...• 09 мая 2024
Стол на заказ большой - 130*80, чтобы спокойно вмещалось всё (глубина важна, т.к. ноут + тетради и тд). Стул аналог стокке трип трап.

Скіфська пектораль• 09 мая 2024
Будуть меблі на замовлення в дитячу
Не пью, не курю• 09 мая 2024
я покупала стол с ящиками и пеналом.
стул , аналог стокке трип трап.
пьЯНА• 09 мая 2024
Будь-який.
Це не впливає на навчання.
Дикая Роза• 09 мая 2024
Придивилась до столу в ІКЕА і зробила його аналог сама, а стільчик замовила в Ікеа. Вийшов чудовий тандем.
Харчовий тріль• 09 мая 2024
Я своєму брала великий компьютерний стіл та стілець аналог стоке тріп трап (де висота сидіння та поличка для ніг регулюється). Коли почався ковід то я була рада що не взяла парту чи маленький стіл. Бо у малого на столі вільно ставав старий великий ноут + залишалось вдосталь місця для підручників та зошитів. Ще й іграшки додавав іноді )
Не пью, не курю• 09 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
я тоже не пожалела, что взяла большой- куча Лего, кукол, игрушек)))

Як_наготую...• 09 мая 2024
Автор, скажу еще насчет кресел - не стоит, будет дикий круть-верть с перекошенным позвоночником.
Харчовий тріль• 09 мая 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Ооо, лего )))) я для цього окрему «шафку» докупала. Зверху зібрані великі набори, нижче підручники, ще нижче зібрані маленькі набори (типу машина на управлінні, катер, малий дракон..), і в самому низу 2 ящики де лего насипом :) бо теж все на столі було ) потім вже збирав на столі, переносив на поличку )
Большой секретик• 09 мая 2024
Подивилась зараз, 130х70 зараз, і зручно що він великий, готових таких 3 каліки і страшні, вибору немає, треба на замовлення робити. (Треба міняти бо це з офісу чоловік забрав, він не гарний, тимчасовий)
Не пью, не курю• 09 мая 2024
обожаю Советчицу: даже в такую безобидную тему набежали фейспалмщики)))
Не пью, не курю• 09 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Поэтому и купила с ящиками и пеналом)))
Не пью, не курю• 09 мая 2024
Ответ дляЯк_наготую...
и убитым ломинатом)
автор Лепетун • 09 мая 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Дякую за пораду. Навіть не подумала про це
Харчовий тріль• 09 мая 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Поэтому и купила с ящиками и пеналом)))
Це таке, коли на столі по боках ящики? Нє.. мені таке не подобається. Стіл, наче, великий.. але оті всі надстройкі місце крадуть
Не пью, не курю• 09 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
сейчас поищу фото, хоть примерно
автор Лепетун • 09 мая 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Дякую. А де замовляли? В нас, правда, бюджет обмежений. Ще треба якийсь простенький ремонт зробити в кімнаті, щоб йому там було комфортно знаходитись
Як_наготую...• 09 мая 2024
Ответ дляНе пью, не курю
и убитым ломинатом)
ну, ламинат можно спасти прозрачной подложкой и даже поменять, а вот новую спину купить будет очень дорого)))
автор Лепетун • 09 мая 2024
Ответ дляДикая Роза
Я саме на стіл з Ікеа дивилась, але мені здається він малуватий буде. Сама не зроблю і чоловік не зробе, руки не з того місця ростуть)

Як_наготую...• 09 мая 2024
Ответ дляЛепетун
знакомый делал. В принципе, если без ящиков, можно и самим купить плиту, закромковать и поставить на металлические ноги.
Не пью, не курю• 09 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Вот наш стол..
Я его , вообще, покупала за 2 тыс с копейками.
Товарищ- мебельщик, когда собирал, очень удивился соотношению цены и качеству. Реально, оказался качественный стол
автор Лепетун • 09 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
А який саме ви купували і де?
Не пью, не курю• 09 мая 2024
Ответ дляЯк_наготую...
это ,да))
Не пью, не курю• 09 мая 2024
Ответ дляЛепетун
если вы про стол Микке- то тот, который дешевле, вообще ни о чем стол..
Он маленький
Он стоит в районе 3 тіс плюс минус.
Тот Микке, которій побольше- я вообще не понимаю, с чего сложена цена - около 8 тіс
И главное- белый стол ребенку-це капець)
Харчовий тріль• 09 мая 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Вот наш стол..
Прикольний. Мені подобається )
Я брала набором стіл + тумба з ящиками (сама по собі, хоч під стіл ставити можна, хоч десь поряд) + поличка для книжок. Але потім зрозуміла що окрема поличка то не те, і докупила пенал ) отаке у мене вийшло ) фото старі правда.. тут ще лего замало.. )
нових нема :(
Не пью, не курю• 09 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Прикольний. Мені подобається )
нових нема :(
Вот я для того, что бы потом не докупать полки и прочее- его и купила.
А для разного барахла спасают боксы и зиперы Икеа)))
Лунтик-паунтик• 09 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Прикольний. Мені подобається )
нових нема :(
Красиво у вас!) а подскажите, удобно ребенку на этом стуле? Тоже ищу стул и многие рекомендуют именно эту модель, но я не понимаю, он же наверное тяжелый сам по себе, а как например придвинуться ближе к столу сидя на нем ? У нас вот так пока
Як_наготую...• 09 мая 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
встал - передвинул - сел, только так. В тяжести и есть его огромный плюс, на нем не поерзать.
Харчовий тріль• 09 мая 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Зручний, я теж часто у сина за столом сиділа ) тільки для моєї дупки зручніше б була нижня дошка (яка на фото для ніг стоїть). Вона більша за розміром ). Влітку повертались з сином до дому, я маленьку дошку прибрала, поставила широку як сидіння.
По вазі так, не легкий. І сидячи на стільці його не посунеш. Треба встати, а тоді рухати стілець. Але він стійкий, а це великий плюс.
Єдине що - замовляйте одразу на сидіння мʼякий чохол ) з ним зручніше )
Лунтик-паунтик• 09 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Дякую!