Слухи-руки не распускаю• 09 мая 2024
Як зрозуміти які потрібні вітаміни. Які аналізи поздавати?
Доброго дня. Дівчата немає сил зовсім. Маю проблеми з ЖКТ. Було загострення, зараз краще, але якщо не посплю 2 рази на день немає сил. Була у лікаря здала загальний аналіз крові, аналіз на феритин та вітамін Д. Ще маю направлення на гормони щітоподібної залози. Що ще здати? Як зрозуміти чого мені не вистачає?
Слухи-руки не распускаю
• 09 мая 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Витамин групи В
Є такий аналіз? Чи просто пропити?
Счастье_же_вот_оно• 09 мая 2024
Берите направление на УЗИ печени, желчного , и поджелудочной. На анализы печеночных ферментов.
При чём витамины к проблемам с ЖКТ? Так и усугубить можно. ТТГ обязательно, не уберет проблемы, но может значительно облегчить регуляция гормона щж. Хеликобактер сдавали? Кал на лямблии? Фсгд?
Слухи-руки не распускаю
• 09 мая 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Здавала аналізи крові на паразитів - негативний. Хелікобактера немає. А що таке ФСДГ?
ОленаЖабаЗелена• 09 мая 2024
які проблеми с ЖКТ? бо якщо є Хєлікобактер ( здайте копрограмму, та на антитіла) то вітаміни не засвоюються, навіть якщо ви іх будете в/в вводити.
Слухи-руки не распускаю
• 09 мая 2024
Ответ дляОленаЖабаЗелена
Панкреатит, треба ще жовчний перевіритися
ОленаЖабаЗелена• 09 мая 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
ясно, так шо у вас з ферритином, гемоглобіном та загальним білком? бо по опису схоже на анемію...
Слухи-руки не распускаю
• 09 мая 2024
Ответ дляОленаЖабаЗелена
Тільки здала, ще не знаю.
булоТАЙминуло• 09 мая 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Є такий аналіз? Чи просто пропити?
Є аналіз на В12 точно, гомоцистеїн ще є. Подивитися потрібно прайс лабораторії
Пити без аналізів не потрібно
Счастье_же_вот_оно• 09 мая 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ось цім і займіться. І біохімію крові на печінкові ферменти і підшлункової , відповідно АЛТ, АСТ, ГГТ та амілазу/ліпазу.
Счастье_же_вот_оно• 09 мая 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Пити без аналізів не потрібно
От за гомоцистеїн обома руками ’за’. Не так важливо на холестерин , як щоб гомоцистеїн був не вище 2-5.
Сегодня я не я• 09 мая 2024
Ответ дляmanu1
Сдайте в синево
Ферритин, витамин Д, железо, магний там есть и группа В, можно взять у семейного направление на бесплатные
Добрий день, а як взяти ці направлення безкоштовно?були з дитиною , педіатр сказала , що вітамін Д на платній основі. Обдурили? Дякую.
Ворожу на каві• 09 мая 2024
Ответ дляСегодня я не я
Да, витамин Д бесплатно, есть даже код на него в направлении отдельный
Вот код красным указано, врач выписывает направление по этому коду, а вы идете и бесплатно сдаете. Это я ферритин и витамин Д сдавала на прошлой неделе, там еще куча всего есть бесплатно, врач должен знать
Слухи-руки не распускаю
• 09 мая 2024
Ответ дляВорожу на каві
Блін ну я за ці аналізи заплатила сьогодні 700 грн. За феритин і вітамін Д.
Слухи-руки не распускаю
• 09 мая 2024
Підкажіть як дізнатись список платних і безплатних аналізів.
Ворожу на каві• 09 мая 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ну вот, а я даю 100-200 грн комплимент семейному своему и она выписывает мне полотно в 5-10 анализов)
Ворожу на каві• 09 мая 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Эти все анализы и узи тоже можно сдать бесплатно по направлению от семейного
Ворожу на каві• 09 мая 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Тоже по направлению есть у семейного
В синево стоит 1480 грн биохимия, куда все входит, могу дать код для врача
Ворожу на каві• 09 мая 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Вот, красным я обвела код до врача,
Это номер направления, точнее код анализа, который выписывает врач в базе
Первая буква и 5 цифр, в каждой строчке перед названием анализа, последующая буква и 3 цифры это для лаборатории
Если в синево не проходит код, делайте в CSD,, у них более расширенный список анализов
Слухи-руки не распускаю
• 09 мая 2024
Ответ дляВорожу на каві
Вот, красным я обвела код до врача,
Дякую. Тобто це список платних аналізів, чи це все безкоштовне по направленню від лікаря?
Ворожу на каві• 09 мая 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Это список бесплатных анализов, с кодами, которые может выписать семейный или другой узкоспециализированный врач
Слухи-руки не распускаю
• 09 мая 2024
Ответ дляВорожу на каві
О, дякую. Я вже почала розбиратись.