Даха-сваха• 09 мая 2024

Чи важко вивчитися/здати на права?

Із якого разу ви здали екзамен?
язззззь!!!• 09 мая 2024
З першого

автор Даха-сваха • 09 мая 2024
Ответ дляязззззь!!!
З першого
Важко вчитися було?
Дуже дуже вумна• 09 мая 2024
поставте собі запитання: ви швидко вірш можете вивчити? від відповіді залежить як щвидко ви вивчите ПДР
Повелитель бітка• 09 мая 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
так вірш і пдр то трішки різне
Пошаманю• 09 мая 2024
Не важко. Важко після автошколи навчитися нормально їздити
Пошаманю• 09 мая 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
ПДР вчити легко. Практичний іспит йде важкіше
Повелитель бітка• 09 мая 2024
Саме рулювати, їздити складно. Тяжко виходить, хіба що на малесенькій швидкості
а ще парковка і все таке
Теорія мені набагато легше

Ну але, може, це я така. Я ні на велосипеді, ні на самокаті їздити не вмію. Вся техніка мені складна

Не прохожу мимо• 09 мая 2024
Ответ дляПошаманю
Ви мабуть в автошколу не для того що треба ходили
Повелитель бітка• 09 мая 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Чоловік краще навчить, автошкола то все до лампочки
Пластилин_Колец• 09 мая 2024
З першого. У мене тато водій, брат водій, я не знала як інакше. І якщо брат просто водій, то для тата це була професія. Більше 40 років за кермом...
Пошаманю• 09 мая 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Ходила навчитися водінню. Навчилася здавати екзамен.
Не прохожу мимо• 09 мая 2024
Ответ дляПовелитель бітка
У працюючих дівчат авто до рагсу з´являється) а не чоловікове надбання
Мэри Попкинс• 09 мая 2024
Наверное смотря кому. Мне, например, правила легко было, а вот ездить нормально все равно не могу из-за страха. Высшая математика и то легче.
автор Даха-сваха • 09 мая 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Не швидко
автор Даха-сваха • 09 мая 2024
Ответ дляПовелитель бітка
а ще парковка і все таке
Теорія мені набагато легше

Я пробувала їздити без навчання,мені не важко зовсім розганяють досить швидко, навіть можу іншою рукою собі брів почесати,можливо в минулому житті я була водієм)
Весела пiсенька• 09 мая 2024
Не важко, але кожному своє. Я завжди хотіла їздити, права отримала в 17років, у нас це було в шкільній програмі. Вчились 10 та 11 клас. Ну от подумайте якщо дитина 15-17 років їздила на старій ниві, ви що не поїдете? Було б бажання
Пупуговка• 09 мая 2024
ПДР треба вчити. І не зазубрювати (бо забувається), а розуміти принципи. Так, навіть через роки, ви не розгубитеся.
Щодо практичного кермування самою автівкою, то тут лише практика. Довести частину дій до автоматизму і, головне, відчувати роботу основних агрегатів авто і габарити, як власне тіло.
Пам´ятаю, як, нещодавно, мене подружка, яка тільки вчиться, спитала порядок дій при початку руху на механіці. Я вже давно їжджу на автоматі. В уяві не змогла повторити, але тільки сіла за кермо її авто - одразу чітко зробила. Механічна пам´ять.
автор Даха-сваха • 09 мая 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Поїду,в Америці права взагалі в 16 видають,а водити починають не офіційно ще раніше,там у школярів навіть є машини
автор Даха-сваха • 09 мая 2024
Ответ дляПупуговка
Дякую за поради!

Кусачая Я• 09 мая 2024
Я ходила все учила , но работала , чуть крыша не поехала за эти два месяца , за экзамен заплатила права получила. Потом училась доп у инструктора когда появилось время....

Мне все далось сложно я так считаю.
Кусачая Я• 09 мая 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Нет , муж моя помеха справа
автор Даха-сваха • 09 мая 2024
Ответ дляКусачая Я

Мне все далось сложно я так считаю.
Всенсі заплатили???
Кусачая Я• 09 мая 2024
Ответ дляДаха-сваха
Всенсі заплатили???
За экзамены да

Машина у меня своей не было за 10 уроков не научилась толком.

Потом брала ещё 10 уроков у частного инструктора
автор Даха-сваха • 09 мая 2024
Ответ дляКусачая Я
За экзамены да

А на якій підставі вам права видали без знання правил тощо???
Кусачая Я• 09 мая 2024
Ответ дляДаха-сваха
Там все было организовано сдача теории и практики. Это было не сегодня. Ну я принципе рада потому что потом мне это дороже обошлось бы, а так я частного инструктора наняла и мы уже предметно работали и тогда я научилась хорошо
Кусачая Я• 09 мая 2024
Если бы сегодня я кому то советовала сдать на права я бы сначала порекомендовала изучить видео в интернете, все правила пдр неспешно и с пониманием и закреплением , пойти посмотреть как люди ездят на перекрестках и т.д попробовать немного ездить а потом идти в автошколу, тогда вероятность сдачи увеличивается.но мне так никто не подсказал машины учиться не было своей, мня дале пассажиром никто не возил, я нифига не понимала

Есть знакомый который уже 5 раз был на экзамене - сдать не смог. Постоянно какие то проблемы по типу - передержал поворот
Саджу все зарання• 09 мая 2024
Ответ дляДаха-сваха
Всенсі заплатили???
Вы как с луны свалились. Всю жизнь так их получали. Сейчас наверное нет, с новыми законами. Заниматься теорией можно самой, купите доступы в ЧАС или еще какие-то и учите. Сдадите теорию и пойдете уже школу или инструктора искать
Кусачая Я• 09 мая 2024
Ответ дляДаха-сваха
Если бы со знаниями и опытом своим выехала бы самостоятельно на дорогу после автошколы то сразу бы попала в дтп..

Я это прекрасно понимала поэтому разбиралась неспеша и смотрела видео а потом уже подготовленная пошла к инструктору и мы с ним неспеша ездили и говорили. В автошколе была отработка инструкторов не более , а я не понимала чтобы с ними ругаться, я чайник
Кусачая Я• 09 мая 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Сейчас очень сложно, люди по 5 раз не могут сдать и то платят же оф часть за экзамен и не сдают
Кусачая Я• 09 мая 2024
Ответ дляПошаманю
Время надо и деньги инструктору