Даха-сваха• 09 мая 2024

Чи важко вивчитися/здати на права?

Із якого разу ви здали екзамен?
Кусачая Я• 09 мая 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Саме рулювати, їздити складно. Тяжко виходить, хіба що на малесенькій швидкості
а ще парковка і все таке
Теорія мені набагато легше

Ну але, може, це я така. Я ні на велосипеді, ні на самокаті їздити не вмію. Вся техніка мені складна
Перестройка, перекрёстки все сложно вначале

Кусачая Я• 09 мая 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Наверное смотря кому. Мне, например, правила легко было, а вот ездить нормально все равно не могу из-за страха. Высшая математика и то легче.
Мне тоже страшно. Много разных ездят подрезают.. напряжение...
Кусачая Я• 09 мая 2024
Ответ дляДаха-сваха
Я пробувала їздити без навчання,мені не важко зовсім розганяють досить швидко, навіть можу іншою рукою собі брів почесати,можливо в минулому житті я була водієм)
Где по полю? По селу?Ехать тупо прямо не совсем сложно, вы по городу миллилннику в час пик поедьте: светофоры или погасшие светофоры, перекрёстки, широкие перекрёстки , перестроение , поворот налево, знаки приоритета ..трогание под горку когда сзади что то дорогое пристроилась
автор Даха-сваха • 10 мая 2024
Ответ дляКусачая Я
До чого тут це?
Я не прямо весь час їхала.
автор Даха-сваха • 10 мая 2024
Ответ дляКусачая Я
Сейчас очень сложно, люди по 5 раз не могут сдать и то платят же оф часть за экзамен и не сдают
Моя мама із першого разу сдала екзамен,а їй вже за 50 років,так що справа не в сложно,а в мізках